Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wieggers, Winterlandschap 1049
Wieggers, Winterlandschap

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
A. Wiemans, landschap met vee en figuur 1048
A. Wiemans, landschap met vee en figuur

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'. 1046
J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'.

Resultaat:

550 EUR

Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw) 1043
Landkaart Eilsleben, (16e/17e Eeuw)
Startprijs 200 EUR
Andries Verleur, 1905. 1040
Andries Verleur, 1905.
Startprijs 200 EUR
Miniatuur, 18e-19e eeuw. 1037
Miniatuur, 18e-19e eeuw.
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Theo Kurpershoek 1035
Schilderij, Theo Kurpershoek
Startprijs 200 EUR
Monogram V.H., Hollands stadsgezicht 1034
Monogram V.H., Hollands stadsgezicht
Startprijs 1.250 EUR
Berry Brugman, 'Bloemen'. 1032
Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 300 EUR
Johan van Gesine,'Larens interieur'. 1031
Johan van Gesine,'Larens interieur'.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Alexander Follak, koets met paarden 1029
Alexander Follak, koets met paarden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Religieus' 1028
Ongesigneerd, 'Religieus'

Resultaat:

250 EUR

5x Religieuse schilderijen 1026
5x Religieuse schilderijen
Startprijs 300 EUR
Guilliaume Corneille, zeefdruk. 1023
Guilliaume Corneille, zeefdruk.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Icoon (groot) 1020
Icoon (groot)

Resultaat:

650 EUR

van Beek, 'Molens'. 1017
van Beek, 'Molens'.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Limet, de Spinsters. 1015
Limet, de Spinsters.

Resultaat:

450 EUR

B. Zickendraht 1014
B. Zickendraht
Startprijs 500 EUR
Hendrik A. Klinkhamer, 'Boer met kind en stier'. 1012
Hendrik A. Klinkhamer, 'Boer met kind en stier'.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Nicolaas v.d. Waay, Boerenhuis in de zon. 1011
Nicolaas v.d. Waay, Boerenhuis in de zon.

Resultaat:

300 EUR

Landkaart 1626. 1009
Landkaart 1626.
Startprijs 1.000 EUR
J.W. de Gruyter 1008
J.W. de Gruyter
Startprijs 400 EUR
E. Ferey, Wintergezicht. 1006
E. Ferey, Wintergezicht.
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'. 1003
J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.

Resultaat:

2.000 EUR