Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

'Man'. 1242
'Man'.
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesig., 'Bulderend hert' 1289
Onduidelijk gesig., 'Bulderend hert'
Startprijs 60 EUR
Optica gravure 1293
Optica gravure
Startprijs 60 EUR
Gravure + mahoniehouten lijst 1299
Gravure + mahoniehouten lijst
Startprijs 60 EUR
Juriaen Marinus van Beek 1323
Juriaen Marinus van Beek
Startprijs 60 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1340
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 60 EUR
Aquarel, 18e-19e eeuw, 1342
Aquarel, 18e-19e eeuw,
Startprijs 60 EUR
Dieudonné Jacobs 1348
Dieudonné Jacobs
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd . 1383
Onduidelijk gesigneerd .
Startprijs 60 EUR
Stilleven, Viooltje. 1394
Stilleven, Viooltje.
Startprijs 60 EUR
Daniels, vissers aan waterkant 1409
Daniels, vissers aan waterkant
Startprijs 60 EUR
Stilleven Duitse school M.O 1417
Stilleven Duitse school M.O
Startprijs 60 EUR
Portret Duitse school M.O 1418
Portret Duitse school M.O
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, modern 1433
Ongesigneerd, modern
Startprijs 60 EUR
Jan Veldhuysen, 'Grote golven'. 1437
Jan Veldhuysen, 'Grote golven'.
Startprijs 60 EUR
'Geit in stal'. 1451
'Geit in stal'.
Startprijs 60 EUR
'Brug'. monogram L.A. 1463
'Brug'. monogram L.A.
Startprijs 60 EUR
Ton Anconé, Rembrandt 1514
Ton Anconé, Rembrandt
Startprijs 60 EUR
H. Prenen, 'Vaas met bloemen'. 1209
H. Prenen, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 70 EUR
H. van Leeuwen. 1332
H. van Leeuwen.
Startprijs 75 EUR
Fred v.d. Wal 1429
Fred v.d. Wal
Startprijs 75 EUR
Ongesigneerd ca. 1800 1440
Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 75 EUR
Jaroslav Lukes 1452
Jaroslav Lukes
Startprijs 75 EUR
Detlef Gosselck 1453
Detlef Gosselck
Startprijs 75 EUR
Anatol Cernajaev 1455
Anatol Cernajaev
Startprijs 75 EUR
Ongesigneerd ca. 1800 1456
Ongesigneerd ca. 1800
Startprijs 75 EUR
Modern, Zwitsers 1975. 1468
Modern, Zwitsers 1975.
Startprijs 75 EUR
2 Werken, Jan Faber 1100
2 Werken, Jan Faber
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1169
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1173
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
C. Pignatari, 2x Gravure. 1186
C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1202
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1207
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk gesigneerd. 1208
Onduidelijk gesigneerd.
Startprijs 80 EUR
Anton Pieck 1232
Anton Pieck
Startprijs 80 EUR
Cornelisz, Citroen. 1239
Cornelisz, Citroen.
Startprijs 80 EUR
'Boten'. 1243
'Boten'.
Startprijs 80 EUR
W. Poelman, stillleven 1274
W. Poelman, stillleven
Startprijs 80 EUR
H. Hendricks 1300
H. Hendricks
Startprijs 80 EUR
Stilleven, vaas met rozen. 1314
Stilleven, vaas met rozen.
Startprijs 80 EUR
Houtsnede 1331
Houtsnede
Startprijs 80 EUR
Naar A. Koningh Jr., Winter. 1336
Naar A. Koningh Jr., Winter.
Startprijs 80 EUR
4x Flora gravure (antiek) 1338
4x Flora gravure (antiek)
Startprijs 80 EUR
Sam Schellink 1382
Sam Schellink
Startprijs 80 EUR
Piet van Wijngaerdt 1386
Piet van Wijngaerdt
Startprijs 80 EUR
W. Bonsall, Stadsgezicht. 1397
W. Bonsall, Stadsgezicht.
Startprijs 80 EUR
2x Gravure 1405
2x Gravure
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1520
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1521
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1522
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 3 werken 1518
Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR
Piet Wiegman, 3 werken 1519
Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR
Miniatuur, 18e-19e eeuw. 1037
Miniatuur, 18e-19e eeuw.
Startprijs 100 EUR
Piet Bulthuis, 'Gezelschap'. 1068
Piet Bulthuis, 'Gezelschap'.
Startprijs 100 EUR
Antieke Icoon 1092
Antieke Icoon
Startprijs 100 EUR
A. Korneck. 1101
A. Korneck.
Startprijs 100 EUR
2x Aquarel. 1103
2x Aquarel.
Startprijs 100 EUR
A. Pawlowsky 1108
A. Pawlowsky
Startprijs 100 EUR
Jan Dey, 'Schapen'. 1128
Jan Dey, 'Schapen'.
Startprijs 100 EUR
Riek Schagen 1134
Riek Schagen
Startprijs 100 EUR
Cornelisz, Aardbeien. 1142
Cornelisz, Aardbeien.
Startprijs 100 EUR
2x A. Sokolova 1161
2x A. Sokolova
Startprijs 100 EUR
Anatoly Sokolova 1162
Anatoly Sokolova
Startprijs 100 EUR
Anatoly  Sokolova 1165
Anatoly Sokolova
Startprijs 100 EUR
Hetty Broedelet 1174
Hetty Broedelet
Startprijs 100 EUR
2 Werken in ovale lijst. 1187
2 Werken in ovale lijst.
Startprijs 100 EUR
Frans de Geetere, 'Bloempot met bloem' 1192
Frans de Geetere, 'Bloempot met bloem'
Startprijs 100 EUR
Jos van Dijk 1199
Jos van Dijk
Startprijs 100 EUR
Landkaart, L. de Knijff. 1215
Landkaart, L. de Knijff.
Startprijs 100 EUR
H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'. 1255
H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.
Startprijs 100 EUR
H.Verdonck, 'Romantische boerderij'. 1256
H.Verdonck, 'Romantische boerderij'.
Startprijs 100 EUR
Jongetje' 1279
Jongetje'
Startprijs 100 EUR
Bouhuys, Deventer school 1282
Bouhuys, Deventer school
Startprijs 100 EUR
J.A. Koert 1286
J.A. Koert
Startprijs 100 EUR
Modern schilderij, A. Ribbeling 1287
Modern schilderij, A. Ribbeling
Startprijs 100 EUR
F. Delcroit, Stadsgezicht 1288
F. Delcroit, Stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
Voorouders portret, China 1292
Voorouders portret, China
Startprijs 100 EUR
Schilderij, bloembollenveld 1296
Schilderij, bloembollenveld
Startprijs 100 EUR
Jan Bolderink, 1306
Jan Bolderink,
Startprijs 100 EUR
Haardstuk, 18e eeuw. 1343
Haardstuk, 18e eeuw.
Startprijs 100 EUR
Jaap van Kregten. 1385
Jaap van Kregten.
Startprijs 100 EUR
2x Gravure. 1404
2x Gravure.
Startprijs 100 EUR
Aquarel Moskou 1439
Aquarel Moskou
Startprijs 100 EUR
Bernhard Dörries 1448
Bernhard Dörries
Startprijs 100 EUR
Stefano Robertazzi 1263
Stefano Robertazzi
Startprijs 110 EUR
Stefano Robertazzi 1265
Stefano Robertazzi
Startprijs 110 EUR
L. Borin 1266
L. Borin
Startprijs 110 EUR
Luigi Fagioli 1272
Luigi Fagioli
Startprijs 110 EUR
A. Vles, 'Stadsgezicht Gent' 1145
A. Vles, 'Stadsgezicht Gent'
Startprijs 120 EUR
Onduidelijk gesigneerd Clown 1249
Onduidelijk gesigneerd Clown
Startprijs 120 EUR
Piet Wiegman, 3 werken 1259
Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 120 EUR
A. v.d. Berg, 'Poldergezicht met windmolen'. 1357
A. v.d. Berg, 'Poldergezicht met windmolen'.
Startprijs 120 EUR
2x Gravure. 1406
2x Gravure.
Startprijs 120 EUR
Silvia v.d. Water 1235
Silvia v.d. Water
Startprijs 125 EUR
Gisela Sedatis Grosser 1244
Gisela Sedatis Grosser
Startprijs 125 EUR
2 Ruiters op bospad. 1333
2 Ruiters op bospad.
Startprijs 125 EUR