Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'. 1003
J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, 'Havengezicht Harlingen'. 1004
W.G.F. Jansen, 'Havengezicht Harlingen'.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Wieggers, Winterlandschap 1049
Wieggers, Winterlandschap

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Silo Polymer 1010
Klaas Bernink, Silo Polymer

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
A. Wiemans, landschap met vee en figuur 1048
A. Wiemans, landschap met vee en figuur

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
A.J. Zwart 1072
A.J. Zwart

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
W. Witsen, 2x ets. 1330
W. Witsen, 2x ets.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Toon van Ooyen, 'Winter'. 1065
Toon van Ooyen, 'Winter'.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Icoon (groot) 1020
Icoon (groot)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Cor Bouter, C. Verschuur 1093
Cor Bouter, C. Verschuur

Resultaat:

560 EUR

Verkocht
J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'. 1046
J.H. Weissenbruch, 'Riviergezicht'.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
R. Beefster. Larense school 1105
R. Beefster. Larense school

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Limet, de Spinsters. 1015
Limet, de Spinsters.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Alexander Follak, koets met paarden 1029
Alexander Follak, koets met paarden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, 'Staand paard' 1033
J. Mankes, 'Staand paard'

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
M. de Jongere, 'Bedrijvigheid in Rotterdamse haven' 1038
M. de Jongere, 'Bedrijvigheid in Rotterdamse haven'

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Cornelis van Waning, 'Havengezicht'. 1154
Cornelis van Waning, 'Havengezicht'.

Resultaat:

435 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl. 1016
Jan te Wierik, zeefdruk/acryl.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C.A. van Piggelen, 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. 1171
C.A. van Piggelen, 'Boerderij met lezende kinderen en vee'.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Henk Schuring (6x) 1120
Henk Schuring (6x)

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Thijs Buit, Abstract. 1090
Thijs Buit, Abstract.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
G. Altman, 'Landschap met sloot'. 1112
G. Altman, 'Landschap met sloot'.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
B. Vantier, 'Portret boeren vrouw'. 1089
B. Vantier, 'Portret boeren vrouw'.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Icoon (groot) 1021
Icoon (groot)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. Mankes, 'Melkende boerin' 1098
J. Mankes, 'Melkende boerin'

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Nicolaas v.d. Waay, Boerenhuis in de zon. 1011
Nicolaas v.d. Waay, Boerenhuis in de zon.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
W. Langley, 'Schotse hooglanders' 1058
W. Langley, 'Schotse hooglanders'

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
W. Langley, 'Schotse hooglanders' 1059
W. Langley, 'Schotse hooglanders'

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Keith Haring, 'Abstract'. 1104
Keith Haring, 'Abstract'.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bogomir, Franse school. 1107
Bogomir, Franse school.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Picasso. 1295
Picasso.

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Religieus' 1028
Ongesigneerd, 'Religieus'

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret dame. 1153
Ongesigneerd, Portret dame.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
R. Wagner, Havengezicht. 1156
R. Wagner, Havengezicht.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jelle Hoogstra, 'Vrouw met bloemen in interieur'. 1148
Jelle Hoogstra, 'Vrouw met bloemen in interieur'.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zeegezicht 1166
Zeegezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
H. Breling 1447
H. Breling

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Landkaart, De Uil. 1147
Landkaart, De Uil.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Louis Meys 1025
Louis Meys

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
B. Brugman 1053
B. Brugman

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H.C. Kranenburg 1078
H.C. Kranenburg

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jos Lussenburg, 'Boerderij'. 1110
Jos Lussenburg, 'Boerderij'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan van der Leest 1179
Jan van der Leest

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Marco Seveso 1183
Marco Seveso

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Meinert W. Volkers 1351
Meinert W. Volkers

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wolfgang Ziezold 1500
Wolfgang Ziezold

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pieter de Regt, Hollands riviergezicht. 1051
Pieter de Regt, Hollands riviergezicht.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
G.J. Roermeester 1070
G.J. Roermeester

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Jens Joppe, 'Platbodems met figuren op meer'. 1182
Jens Joppe, 'Platbodems met figuren op meer'.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Friendrich Güte 1238
Friendrich Güte

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Perzisch aquarel. 1428
Perzisch aquarel.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gilgert, (Gerard Nijland) 1203
Gilgert, (Gerard Nijland)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
R. Craeyvanger, 'Interieur' 1281
R. Craeyvanger, 'Interieur'

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
v. Garrel 1360
v. Garrel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Gravure, 18e eeuw. 1408
2x Gravure, 18e eeuw.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
H. Sanders, besneeuwd landschap. 1195
H. Sanders, besneeuwd landschap.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
J.V.G. Ruths 1458
J.V.G. Ruths

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1524
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
P.H. van Steenwijk 1260
P.H. van Steenwijk

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Icoon 1074
Icoon

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Thijs Buit 1091
Thijs Buit

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Perzische werken. 1102
3x Perzische werken.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan Wessels, "Winter met vossen" 1126
Jan Wessels, "Winter met vossen"

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pit van Loo, zelfportret 1198
Pit van Loo, zelfportret

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Marco Seveso 1210
Marco Seveso

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Robert Hammerstiel, 2x 1301
Robert Hammerstiel, 2x

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2 werken. 1094
Paul Serrure, 2 werken.

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2x Naaktstudies. 1096
Paul Serrure, 2x Naaktstudies.

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Klinkenberg, Aquarel 1247
Klinkenberg, Aquarel

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Salvador Dali, 'Vrouwelijk naakt'. 1054
Salvador Dali, 'Vrouwelijk naakt'.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Olifant. 1024
Anton Heyboer, Olifant.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
C. de Bruin 1158
C. de Bruin

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
J.A. Mondt, Aquarel 'Kasteel' 1280
J.A. Mondt, Aquarel 'Kasteel'

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 19e eeuw 1476
Ongesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Pit van Loo 1233
Pit van Loo

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 19e eeuw 1246
Ongesigneerd, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Wim van Es, 'Romantisch Hollands havengezicht'. 1356
Wim van Es, 'Romantisch Hollands havengezicht'.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Paul Serrure 1097
Paul Serrure

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vanni Viviani 1258
Vanni Viviani

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1362
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Arthur Michaelis 1507
Arthur Michaelis

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Eleanora Nikolajeuna 1062
2x Eleanora Nikolajeuna

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
G. Corneille 1991. 1073
G. Corneille 1991.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Landkaart 1713. 1216
Landkaart 1713.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ets, Ids Wiersma 1252
Ets, Ids Wiersma

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2 werken. 1270
Paul Serrure, 2 werken.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, "Naakt" 1284
Schilderij, "Naakt"

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
G. Stevens. 1119
G. Stevens.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Arthur Boris Klein, 2 etsen 1136
Arthur Boris Klein, 2 etsen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.H. Coster 1139
J.H. Coster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.H. Coster 1140
J.H. Coster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Cornelisz, Schaal kersen. 1143
Cornelisz, Schaal kersen.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan Bevort, landschap met eenden. 1150
Jan Bevort, landschap met eenden.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Anatoly Sokolova 1163
Anatoly Sokolova

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan Knikker Sr., Interieur 1167
Jan Knikker Sr., Interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduidelijk ges., Riviergezicht. 1201
Onduidelijk ges., Riviergezicht.

Resultaat:

100 EUR