Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Aquarel Treptow/Kohlhoff 1483
Aquarel Treptow/Kohlhoff
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Engelse School 1484
Onduidelijk gesigneerd, Engelse School
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Jac. Paschal 1485
Jac. Paschal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Judy Gamma 1486
Judy Gamma

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Walther Kohlhoff 1487
Walther Kohlhoff

Resultaat:

100 EUR

Walther Kohlhoff 1488
Walther Kohlhoff
Startprijs 40 EUR
Verkocht
J. Richter 1489
J. Richter

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Werner Sieloff 1490
Werner Sieloff

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Portret 1491
Portret

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ludwig Jacobson 1492
Ludwig Jacobson

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Georg Eimmart 1493
Georg Eimmart

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1494
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

70 EUR

H. Martinson 1495
H. Martinson
Startprijs 30 EUR
Verkocht
7 x Friedrich Guimpel Fec. 1496
7 x Friedrich Guimpel Fec.

Resultaat:

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1497
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Willi Werntz 1498
Willi Werntz

Resultaat:

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret 1499
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Wolfgang Ziezold 1500
Wolfgang Ziezold

Resultaat:

200 EUR

Richard Adler 1501
Richard Adler
Startprijs 30 EUR
Gustav Hesse 1502
Gustav Hesse
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2x Carl Holzapfel 1503
2x Carl Holzapfel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees zijdeschilderij 1504
Chinees zijdeschilderij

Resultaat:

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1505
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Thomas Ludwig Herbst 1506
Thomas Ludwig Herbst
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Arthur Michaelis 1507
Arthur Michaelis

Resultaat:

120 EUR

H. Schneider '47 1508
H. Schneider '47
Startprijs 20 EUR
Robert Sayer / Houston 1509
Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR
Erik Jöhnson Dahlberg 1510
Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 20 EUR
Robert Sayer / Houston 1511
Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR
Heinz Baden 1512
Heinz Baden
Startprijs 20 EUR
Verkocht
T. Anconé, stilleven 1513
T. Anconé, stilleven

Resultaat:

90 EUR

Ton Anconé, Rembrandt 1514
Ton Anconé, Rembrandt
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ton Anconé, portret 1515
Ton Anconé, portret

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chris de Bruijn Jr. 'Dorpsgezicht'. 1516
Chris de Bruijn Jr. 'Dorpsgezicht'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x B. Mankes (Beint) 1918 - 1517
2x B. Mankes (Beint) 1918 -

Resultaat:

50 EUR

Piet Wiegman, 3 werken 1518
Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR
Piet Wiegman, 3 werken 1519
Piet Wiegman, 3 werken
Startprijs 90 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1520
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1521
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1522
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinees schilderij 1523
Chinees schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1524
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Icoon 1525
Icoon

Resultaat:

100 EUR