Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren servet- en vingerdoekring 763
Zilveren servet- en vingerdoekring
Startprijs 20 EUR
Zilveren cakevork 764
Zilveren cakevork
Startprijs 20 EUR
Manicure-set met zilveren heften. 789
Manicure-set met zilveren heften.
Startprijs 25 EUR
Zilveren miniatuur, spinneniel 828
Zilveren miniatuur, spinneniel
Startprijs 25 EUR
Zilveren roomlepel (Art Deco) 846
Zilveren roomlepel (Art Deco)
Startprijs 25 EUR
Lot zilver en plated 886
Lot zilver en plated
Startprijs 25 EUR
Zilveren vaas 222
Zilveren vaas
Startprijs 30 EUR
Zilveren theezeef 324
Zilveren theezeef
Startprijs 30 EUR
Kristallen lepelvaasje & borrelglaasje met zilver 615
Kristallen lepelvaasje & borrelglaasje met zilver
Startprijs 30 EUR
Bonbonschaal met zilveren beugel. 623
Bonbonschaal met zilveren beugel.
Startprijs 30 EUR
Zilveren vleesvork 711
Zilveren vleesvork
Startprijs 30 EUR
2 Kristallen glazen op zilveren voet. 716
2 Kristallen glazen op zilveren voet.
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren Art Deco vleesvorkjes 791
2 Zilveren Art Deco vleesvorkjes
Startprijs 30 EUR
Zilveren roomlepel 822
Zilveren roomlepel
Startprijs 30 EUR
Zilveren miniatuur/hanger, erotica, 829
Zilveren miniatuur/hanger, erotica,
Startprijs 30 EUR
Opdienlepel met been 881
Opdienlepel met been
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren miniaturen 883
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 30 EUR
Lot zilver 3 delen 885
Lot zilver 3 delen
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren suikerschepjes 466
2 Zilveren suikerschepjes
Startprijs 35 EUR
Kristallen beker met zilveren voet. 573
Kristallen beker met zilveren voet.
Startprijs 35 EUR
Zilver vergulde poederdoos met emaille 718
Zilver vergulde poederdoos met emaille
Startprijs 35 EUR
Zilveren plaat 719
Zilveren plaat
Startprijs 35 EUR
Zilveren gelegenheidslepel 769
Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 35 EUR
Zilveren kandelaar 821
Zilveren kandelaar
Startprijs 35 EUR