Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen skulptuur (naar Rodin) 5003
Bronzen skulptuur (naar Rodin)

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 'jongen' 5009
Bronzen beeld 'jongen'

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Strijdwagen met paarden 5031
Strijdwagen met paarden

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Brons, H. Gladenbeck. 5006
Brons, H. Gladenbeck.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Beeldje met ivoor 5007
Beeldje met ivoor

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen kalkoen, Art Deco 5033
Bronzen kalkoen, Art Deco

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen kraanvogel 5040
Bronzen kraanvogel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen dame met kleed 5068
Bronzen dame met kleed

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Bronzen gestyleerde vogel 5046
Bronzen gestyleerde vogel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen zelfportret Dali 5032
Bronzen zelfportret Dali

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bronzen uil op boeken 5049
Bronzen uil op boeken

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen Boedha 5103
Bronzen Boedha

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vuurvergulde baby's (2x) 5121
Vuurvergulde baby's (2x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen buste man 5122
Bronzen buste man

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
2x Buste (klein) 5030
2x Buste (klein)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen statige vogel 5043
Bronzen statige vogel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, meisje met vlecht. 5086
Bronzen beeld, meisje met vlecht.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen beeld (P.J. Mene) 5026
Bronzen beeld (P.J. Mene)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Houten Italiaanse engel. 5041
Houten Italiaanse engel.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Chinees beeld, staand. 5072
Chinees beeld, staand.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese boedha (groot) 5117
Chinese boedha (groot)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ruurd Hallema 5028
Ruurd Hallema

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinees beeld, zittend. 5073
Chinees beeld, zittend.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen olifant, Art Deco 5042
Bronzen olifant, Art Deco

Resultaat:

180 EUR