Staande klok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1850 in eikenhouten kast 242x34x23cm. Taxatiewaarde: € 2.500,-
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
Eikenhouten Gotisch klepbankje,zitvlak heeft 3 strakke panelen,rug heeft 3 uitgewerkte panelen. Klep is voorzien van smeedijzere beslag. Begin 20e eeuw. H.96x120x45cm. Cond:G
Beukenhouten voltaire met leer overtrokken geheel gemaakt in de barok-stijl. Rug is gecapituneerd, stoel komt uit ca. 1970 107x68x60cm. Cond.: G
Notenhouten Hollandse 3-laden barokcommode ca. 1950. Blad is gefineerd met wortelnoten. 62x64x36cm. Cond.: G
1x Blauwe kinderstoel beschilderd met bloemen. 1x Schemelstoel op 3-poot, Cond.: G
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
Bijzonder mooi eikenhouten bordenrek,compleet bewerkt, zijkanten met leeuwekoppen, waartussen 2 lagen voor de borden,onderaan 4 haken voor kopjes en een uitgesneden engelenhoofd, ca.1870, 68x115x12 cm...
Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G
Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.
Notenhouten getorste Engelse schommelstoel ca. 1900. Bekleed met groene stof 107x53x55cm. Cond.: G
Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G
Beukenhouten bidstoeltje met biezen zitting in zeer goede staat. 20e eeuw 98x40x35cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Duits hangkastje met 1 deurtje met snijwerk. Aan de voorkant met halve zuilen, mooie koplijst, onder met 4 knoppen en kuifje versierd. ca. 1880, 46x22x60cm.
Notenkleurig 6-hoekig theekastje op wieltjes met los afneembaar dienblad. In alle hoeken zit een klepje om binnenin het meubel te komen. Eind 20e eeuw 75x57x57cm. Cond.: G
Engels notenhouten po-kastje, 19e eeuw, met orgelgebogen voorkant. 45x46x42 cm.
Engelse antieke trommeltafel,mahoniehout, met lederen bekleding op blad en bronzen ornamenten. 1 potje gebroken is wel aanwezig. 70 x ø71 cm.
Eikenhouten halspiegel van eikenhout 20-er jaren. Facet geslepen spiegeltjes 120x70cm. Cond.: U
Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.
Bronzen sculpture van Henneman 1995, nr. 9 van de 10. Voorstellend man en vrouw. 49x23x3cm.