Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt na 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.
Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.
Glazen decanteer karaf eind 20e eeuw gemerkt Nachtmann, H.28x ø26cm.Cond:G
Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U
2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G
6 Borden (ø19,5cm.), getiteld: "Die meisterwerke des Franz von Defregger", lilien porselein 1989, Cond.: G
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Comtaise klok met harpslinger eind 20e eeuw naar Frans model. gemaakt in Nederland. met messing gedreven wijzerplaat, 1 deurtje zit los 140x28x15cm.
Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein. Amager girl Kwitting 15,5cm. Cond.: U
Gesign.:L.Benter