Antiek ivoren beeldje van een man zittend op een rots met een vis in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 10x4,5x3cm. Cond.: G
Mooi zilveren chocoladekannetje 835/000 180gr. Cond.: U
Eikenhouten Gotisch klepbankje,zitvlak heeft 3 strakke panelen,rug heeft 3 uitgewerkte panelen. Klep is voorzien van smeedijzere beslag. Begin 20e eeuw. H.96x120x45cm. Cond:G
Bronzen sculpture voorstellend erotische dame aan het waterhalen eind 20e eeuw. Gesigneerd Kolvak CZeumki, geheel rustend op een rose marmeren voet. 44x15cm. Cond.: G
Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.
Tipp Co, militaire combinatie met vrachtwagen en kanon, blikken speelgoed, bespeeld Duitsland begin 20e eeuw. 36,5x9x9cm. Cond.: G
Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.
4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
Leuk parfumflesje met zilveren dop 835/000 Cond.: U
Massief notenhouten Frans dressoir met 3 lades en 2 deuren ca. 1840-1860 Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Kristallen gembercoup met zilveren voetje Hollands gekeurd. Coupe is amandel geslepen en helemaal gaaf. Begin 20e eeuw 25xø12,5cm.
Originele Jaeger le Coultre (Swiss) klok 60-er jaren, perfect uurwerk 24,5x15x5,5cm. Cond.: U
Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.
Antiek Hollands zilveren breinaaldenkoker, mooi gegraveerd. 835/000 34gr. 19cm.
Grote Engelse litho met prachtige wortelnoten lijst, voorstellingen van paarden, 77x50cm. Cond.: U
E. Vos 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemencompositie 13x18cm.
Gesigneerd M.B., olieverf op linnen, portret van een visser 40x50cm. Cond.: U
Opwindbare tinnen auto, Auto Sedan Gran Tourismo 1935 van Paya Toys. Gelimiteerde reproductie (anno 1989) van catalogusnummer 904 uit 1934 van Paya Toys. Nummer 2327/5000. incl certificaat, doos en s...
Eikenhouten biljartje van de maker AB Billy ca. 1910. bedoeling is om de ballen in de gaten te krijgen, elk gat heeft zijn eigen puntentelling. Inclusief 6 originele ballen Cond.: G
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G
Antiek ivoren parfum/opiumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Compleet uitgesneden met drakendecor 7x4x1,8cm. Cond.: G
6 Blauw Chinese kop(5xø8,3cm.) en schotels(ø13,5cm.) Kang Chi met bloemdecor. Lichte randschade en haarschuertjes
Antiek Hollands zilveren soeplepel 835/000, anno 1878 maker Van Kemper, L:29cm. 148 gr.
Schitterend parfumflesje met zilveren dop, hals en voetje 835/000 Cond.: U
Zilveren kaarsenstandaard met een bewerkte zilveren voet, 925/000, 231gr. ø8.5 x14cm.
Antiek kristallen gemberpot op zilveren voet 835/000 Cond.: U
Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter aan de Geul te Limburg 90x60cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, witte rozen 35x30cm. Cond.: U
Will 1940, olieverf op linnen, stilleven met fruit 37x28cm. Cond.: U
Jan Jurriën Moolhuizen (1900 Beilen - Amsterdam), olieverf op linnen, Frans landschap, 50x70cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U
Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U
Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U
B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U
Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
Tipp Co, militaire vrachtwagen begin 20e eeuw, bespeeld Duitsland 33x5x12cm. Cond.: G
3 Oude doofpotten van koper. 40xø27cm, 36xø27cm en 38xø27cm. Cond.: U
Franse comtaise begin 19e eeuw met vouwslinger. In zeer goede staat. 38 x 35 x 15 cm.
Gietijzeren plantentafel,eind 19e eeuw,deels verguld,met 2 gedeeltelijk opengewerkte plateaus,met figuren, 1 poot gebroken.H 75 cm.