Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U
Franse schoolklok met Junghans uurwerk ca. 1920. kast is van gewerkt grenenhout 14xø38cm. Cond.: G
Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.
Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G
Gouds platelen zwavelstokkenhouder gemerkt Regina 295,Elma WB Gouda Holland. begin 20e eeuw, 1 chipje aan de onderkant. 6xø6cm.
Glazen karaf met 6 glazen eind 20e eeuw. 1 voetje van een glas heeft een chipje.
Prachtige grote kristallen design asbak van zeer goede kwaliteit. De asbak is 8-kantig en 20e eeuws. 21x21x6cm. 2 puntjes iets bestoten.
6 Delen divers miniatuur porselein naar Limoges Frankrijk. O.; 2 oorvaasjes, 2 schenkkannetje, 1 dekseldoosje en 2 bordjes. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Tegeltableau, voorstellend een haan, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 26x26x1,5cm. Cond.: U
2 Keramische kommen met bloembeschilderingen van Societe Ceramique Maastricht (London motief), 20xø11cm. Cond.: U
Bewerkte antieke kristallen schaal (1 kleine chip), 19e eeuw, in goede staat, 8,5xø24cm.
Glazen decanteer karaf eind 20e eeuw gemerkt Nachtmann, H.28x ø26cm.Cond:G
6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G
Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R
Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U
Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.
4 Oude granaathulzen van koper omgebouwd tot gebruiksvoorwerpen, o.a; 2x een asbak en 2 vaasjes. 3x uit 1944 en 1x uit 1943, Cond.: G
12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal
Doos met ca. 120 diverse singeltjes, ca 50 zonder hoes. Voornamelijk Ned/Eng. talig
Doos met 22 LP's o.a; 3x The Cats, 3x Madonna, 3x Robert Long, Joe Coker, Grease, the Beatles, Andre Hazes etc.
Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.
Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.
Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes
2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.
Kavel diversen o.a; 5 staaldrukken van Arrnhem, 1 aardewerken vaas Gouda Holand. 1x Aardewerken vaas Angelo aardewerk en bloempot van Egon Angelo Aardewerk 20e eeuw. Cond.: G
Tablet (ø35cm.)met diverse messing delen o.a; bonbonbierre, schelpvormig schaaltje en dover.
Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G
2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G
Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.
2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G
Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G
5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G