3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...
5 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, rand minimaal beschdigd, ø23cm.
Statenbijbel Pieter Keur 1704 met 2 kaarten. Originele band met messing klampen.
Mahoniehouten Engelse-stijl likeurkeldertje met 4 karaffen en 16 glazen. Allemaal geëtst eind 20e eeuw 26x25x35cm. Cond.: R
6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse secretaire met opzet en glas. 20e eeuw met 3 laden. 215x73x43cm. Cond.: G
Massief iepen boekenregaaltje, eind 20e eeuw, Cond.: G 130 x 54 x 33 cm.
Barok commode ca. 1900 met klauwpoten. De onderste rand met snijwerk 70x95x48cm. Cond.: G
Armleunstoel van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Robert Wosak (1876 - 1944), gemengde techniek op papier, "Blick auf kloster Neuburg von Kritzendorf" 47x31,5cm. Cond.: G
Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.
Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm
Set zilveren peper en zout strooiers, zeer mooi bewerkt. 835/000 67gr. 9cm. Cond.: U
Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
Afrikaanse sculptuur omstreeks 1860. Uit een blok hout gesneden. Zgn.stammenkunst.
Mooie Empire zilveren Hollandse strooier 835/000, met origineel blauw binnenbakje, ø3.5 x 9.5cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U
Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U
Hollands zilveren loddereindoosje, model secretaire. Maker Aubert 925/000 20gr. Cond.: U
Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld
Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G
3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...
Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G
7 Barkrukken in barokstijl 21e eeuw, gezwart houtwerk, met klein kroontje, goede blauwe bekleding.
104x43x50 c.
Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.
Massief mahoniehouten Engelse klaptafel begin 19e eeuw. 107(130)x70x52cm.
Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel
Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.
Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje
Hanger WG585/000 met een zuidzeeparel ø13mm.,en 6 diamanten 0.03ct.W/SI, 3.5gr.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Kristallen tafel-zuurstel,met silver plated houder,ca.2e helft 20e eeuw,de kristallen karafjes zijn ruit geslepen en zijn cranberry van kleur, ca.H.30x22x16 cm.
2 Massief mahoniehouten etagere bijzettafeltjes in de Engelse stijl. Beide met 1lade, eind 20e eeuw. 61x56x56cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
Mooi uitgezaagde en bewerkte wijnfleshouder 925/000 172gr. ø10,2cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.
Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U