18e Eeuwse Zwitserse hoekkast met gebogen front. onder 1 deur met ster-intarsia. in het midden is de hoekkast open met geheel gecontourneerde rand. Boven ook een deur met ster-intarsia. Resten van oud...
Wortelnoten meidenkast met opzet, ca. 1880. Cond.: G, 97 x 137-186 x 50 cm.
Notenhouten 2 zitsbankje ca. 1870. bankje heeft gebogen poten en is recentelijk opnieuw gestoffeerd. Ziet er uitstekend uit 87x140x68cm.
Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G
Hollandse porseleinvirtine 18e eeuws. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren. Orgelgebogen lades rustend op 5 gebogen poten. H.237 x 185 x 60 cm.
Gietijzeren plantentafel,eind 19e eeuw,deels verguld,met 2 gedeeltelijk opengewerkte plateaus,met figuren, 1 poot gebroken.H 75 cm.
Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R
Bronzen tafeltje met porseleinen blad naar voorbeeld van 1760. Tafel is van eind 20e eeuw. Het onderstel is geheel van brons. Het blad is van porselein en beschilderd in limoges stijl. Voorstelling va...
Eikenhouten Gotisch klepbankje,zitvlak heeft 3 strakke panelen,rug heeft 3 uitgewerkte panelen. Klep is voorzien van smeedijzere beslag. Begin 20e eeuw. H.96x120x45cm. Cond:G
4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.
Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...
Engelse schrijfkist met lade, cuba Mahonie 18e eeuws met origineel beslag 30x20x14cm. Cond.: G
Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G
Notenhouten boekenkastje met twee beglaasde deuren. Frankrijk ca. 1800. 180x110x41cm.
Mahoniehouten klepsecretaire. Duits biedermeier ca. 1850. 150x105x55cm.
Notenhouten Hollands Willem III Bonheur 19e eeuws met ovale ruit. Kuif van de bonheur komt iets naar voren. Zijkanten en front zijn gebogen en alle lijsten zijn gezwart 202x112x54cm. Cond.: G
Antiek houten spiegel ca. 1880 met 6-traps lijst. Spiegel is facet geslepen 131x71cm. Cond.: G
Naaitafel/handwerktafeltje Bouille stijl 1880 op gebogen poten. met messing afgezet . Tussen- en bovenblad met inlegwerk van bloemmotief, zeer fraai 77x50x40cm.
Miniatuur Hollands notenhouten kabinetje 19e eeuw met inlegwerk aan de voor- en zijkanten, poten gerestaureerd, 68x50x26cm. Cond.: G
Eikenhouten biljartje van de maker AB Billy ca. 1910. bedoeling is om de ballen in de gaten te krijgen, elk gat heeft zijn eigen puntentelling. Inclusief 6 originele ballen Cond.: G
Niervormig tafeltje met een lade 2e helft 20e eeuw. Tafeltje heeft een marmeren blad met bronzen omranding. De lade heeft op het front een landschapsbeschilderingetje. 71x60x37cm. Cond.: G
Antiek massief eiken Mechels naaitafeltje ca. 1880. Getortse poten, front en zijkanten helemaal uitgesneden. Is later wit geschilderd 76x58x40cm. Cond.: G