Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbelstandaard
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. 100x50x35cm. Cond.: G

Muziekstandaard
Resultaat: 70 EUR

Smeedijzeren muziekstandaard/muziekbladen-legger ca. 80-er jaren. Standaard is helemaal handgesmeed met diverse krullen en bovenin 2 bloembladeren. In hoogte vestelbaar 125x53x42cm. Cond.: G

Biedermeier tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Vroeg Biedermeier tafeltje 19e eeuws. Massief mahonie rond blad met 6-kantige voet en 3 gebogen pootjes 73xø50cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bijzettafeltje. Hollands ca. 1860 met gecontourneerd blad. 75x52x40cm. Cond.: U

Theemeubel
Resultaat: 70 EUR

Notenkleurig 6-hoekig theekastje op wieltjes met los afneembaar dienblad. In alle hoeken zit een klepje om binnenin het meubel te komen. Eind 20e eeuw 75x57x57cm. Cond.: G

Engelse fauteuil
Resultaat: 70 EUR

Antiek Engelse mahoniehouten stoel met mooie bekledeing ca. 1900. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met erg mooie kleuren en 20 vakken 173x250cm. Cond.: U

Mahoniehouten tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten 3-in-1 tafeltje. een vierkant tafeltje met eronder hangend 2 bijzettafeltjes die uit te klappen zijn. Cond.: G Eind 20e eeuw, 59x58x58cm.

3 Jugendstil barometers
Resultaat: 60 EUR

3 Hollandse Jugendstil barometers. 1x mahoniehouten barometer van J.A. Nijland Zutphen-Doetinchem. 1x Notenhouten barometer met oude houtwormgaatjes, 1x Mahoniekleurige barometer. Allen begin 20e eeuw...

Mahoniehouten minicommode
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten 3 laden Engelse minicommode begin 20e eeuw. 37x32x28cm. Cond.: G

Massief eiken tafel
Resultaat: 60 EUR

Massief eiken tafel ca.1920, met strakke poten. 80x59x76 cm.

Grenenhouten kist
Resultaat: 60 EUR

Grenenhouten beschilderde kist. Voorkant met getorste panelen. Zijkant met smeedijzeren handgrepen 52x105x54cm.

Grenen hangvitrine
Resultaat: 60 EUR

Glasvitrine uit een Grutterswinkel 20-er jaren. Massief grenen, donker gebeitst met binnenin 2 glasplaten. 97x60x60cm.

Goudkleurig tafeltje
Resultaat: 55 EUR

Goudkleurige halve-maantafel staand op 4 poten. Voorkant sierlijk bewerkt eind 20e eeuw 83x96x43cm. Cond.: G

Kamelenstoeltje
Resultaat: 55 EUR

Zilverkleurig kamelenbankje in nieuwstaat 21e eeuw. Het kussen is met paars bekleed 55x80x43cm. Cond.: G

Tapijt 238x138
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 238x138cm.

Toilettafel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten toilettafel met marmeren blad en 1 lade ca. 1870. Aan de zijknaten de moglijkheid ahnddoeken op te hangen. Marmer moet wel in elkaar gezet worden 88x78x46cm.

Kersenhouten theetafel
Resultaat: 50 EUR

Kersenhouten theetafel met dienblad en geslepen glas 20e eeuw. 75x60x44 cm.

Eiken bureaustoel
Resultaat: 50 EUR

Massief eikenhouten Duitse bureaustoel met ronde rugleuning, ca.1900,83x61x45cm., Cond:R

Engelse secretaire
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire met 1 lade midden 20e eeuw. Binnenin diverse vakjes. Secretaire is van massief eiken 99x72x40cm.

Hoekstoeltje
Resultaat: 50 EUR

Beukenhouten hoekstoeltje in de Lodewijksstijl gemaakt ca. 1970. Stoel heeft een webbing rug. Zitting en armleggers zijn met bruin leer bekleed. 90x65x56cm. Cond.: G

Grote kamelentas
Resultaat: 50 EUR

Grote handgeknoopte kamelentas met franjes 125x80cm. Cond.: G

Engelse stoel Windsor stijl
Resultaat: 50 EUR

Engelse armstoel in de Windsor stijl ca. 1960. 108x63x52cm. Cond.:G (rug moet iets gelijmd worden)

Windsor stoel
Resultaat: 50 EUR

Engelse Windsor stoel 19e eeuw met armleuningen 114x57x50cm. Cond.: G