Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Sabels
Resultaat: 25 EUR

2 Decoratieve sabels van koper met metaal, 105x22cm. Cond.: U

Koperen insteekketel
Resultaat: 20 EUR

Insteekketel voor de kachel van rood- en geelkoper met tuit en houten greep, 25x20x18cm.

Tinnen fruitschaal op pootjes
Resultaat: 20 EUR

Tinnen fruitschaal op pootjes 2e helft 20e eeuw. 10xø32cm. Cond.: G

Modelauto
Resultaat: 20 EUR

Paul's Model Art, Minichamps, Krupp Titan 1952 in goede staat.

Schuco Büssing 8000
Resultaat: 20 EUR

Schuco Büssing 8000 in uitstekende staat.

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke petroleumlamp,ca. 1900, met mondgeblazen voet en oude witte opaline kap. 52x ø 27cm.

Bronzen lamp met kap
Resultaat: 20 EUR

Bronzen staande lamp met kap ca. 1940. Staand op 3 voetjes waarin 3 puto gezichtjes verwerkt zijn. 98cm. Cond.: G

4-Delige haardset met tabaksdoos
Resultaat: 20 EUR

4-Delige geelkoperen haardset met tabaksdoos. Haardset bestaat uit; schepje, pook, tang en nog een porpook. Allen ca. 60cm. Tabaksdoosje is van geelkoper. Cond.: G

Twents Volkslied
Resultaat: 20 EUR

Het Twentsch volkslied door Gerard van Haeften, litho op papier, 45x57cm. Cond.: G

Knijpkat
Resultaat: 20 EUR

Oude knijpkat uit WO II. Gemaakt door Philips type 7424. Werkend en gaaf.

Fruitschaal
Resultaat: 20 EUR

Mooie zilverkleurige moderne fruitschaal op voet in nieuwstaat 32xø29cm. Cond.: G

8 locs Fleischmann, Roco, trix
Resultaat: 20 EUR

8 Locomotiefjes van o.a; Fleischmann, Roco, Trix en Bachmann, enekel bijgeschilderd of overgeschilderd, verschillende types, allen voor N spoor.

Roco 63977 Comsa Diesellok
Resultaat: 20 EUR

Roco 63977 Comsa 2904 diesellok. In zeer goede staat.

Fleischmann Piccolo 87400
Resultaat: 20 EUR

Fleischmann Piccolo 87400 Railbus van de DB. wagennnummer 959150 BD Nürnberg, in zeer goede staat.

2x Roco V200 054
Resultaat: 20 EUR

2x Roco V200 054 Dieselloks, Deutsche Bundesbahn. Beide in goede staat

Blikken luchtalarm verlichting
Resultaat: 20 EUR

Blikken luchtalarm verlichting, Duitsland WO II, bespeeld. 7.5x10x9 cm.

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

Kavel diversen o.a; handbeschilderd dienblad, koperen schaal, tinnen theekannetje, 2 Perzische kannen, theepot en 3 delen roodkoper.

Inktstel majolica
Resultaat: 20 EUR

Inktstel majolica ca. 1880, scharnierdeksel met messing ring. Porseleinen inktpot, van binnen gaaf, houder met haarscheur. H.13 x 18.5x18.5 cm.

Gietijzeren bord met voorstelling
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren bord (Ø33cm.) met bijbelse voorstelling, "St. Joris met draak", eind 20e eeuw. Cond.: G

3 Delen tin
Resultaat: 20 EUR

3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G

Oud lederen koffertje + inhoud
Resultaat: 20 EUR

Oud lederen koffertje + inhoud in zeer goede staat. 30-er jaren 36x23x8cm. Cond.: U

Staande messing lamp
Resultaat: 20 EUR

Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U

Fotoalbum met bewerkte foto's
Resultaat: 20 EUR

Oud fotoalbum met bewerkte foto's beschilderd door G.Roelfsema te Hengelo, 39x28 cm.

Map foto's en prenten
Resultaat: 20 EUR

Map met beschilderde foto's en prenten door de Heer G.Roelfsema. Cond:G

Doos diversen
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen o.a; 5 wandborden, 2 aardewerken kastvazen, 2 delen messing, blaasbalgje, 2 glazen Lalique stijl, glazen karaf en glazen schaaltje.

Tafeltje met marmeren blad + krantenbak
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren tafeltje met groen marmeren blad 20e eeuw 46xø30cm. Cond.: G. 1x Ijzeren krantenbak 20e eeuws. Cond.: G

Divers tin en koper
Resultaat: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

Oud Chinees blik
Resultaat: 20 EUR

Groot oud Chinees blik ca. 1900 31xø20cm. Cond.: G

Gedreven koperen spiegel
Resultaat: 20 EUR

Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Bevat een opbergkastje met twee borstels. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 44x37x8cm. Cond.: G

Vliegtuig
Resultaat: 20 EUR

Metalen vliegtuig met propellermotoren, 17x12x22cm. Cond.: U

Opgezette uil
Resultaat: 20 EUR

Opgezette uil zittend op boomstronk H:38cm. Cond.: G

Doosje met gewichten
Resultaat: 15 EUR

19e Eeuws gewichten set in houten kistje. Was 14 delig, is nog 12 delig, koperen gewichten, 25x8x11cm.

2 Smeedijzeren wandlampen
Resultaat: 15 EUR

2 Smeedijzeren wandlampen gedecoreerd met accantusblad. Lamp is zwart met goudkleruige accenten. Eind 20e eeuw 58x34x18cm. Cond.: G

Bol schilderijtje
Resultaat: 15 EUR

Bol schilderijtje ter decoratie met goudkleurige lijst en voorstelling van een fruit stilleven eind 20e eeuw. 25x19,5x6cm. Cond.: G

2 Hoedenmanden
Resultaat: 15 EUR

2 Ronde hoedendozen gemaakt van karton met een plaatje van 7 elegante dames. Dozen gemaakt door Meander design Kittie Markus. 30,5xø42cm en 28,5xø36cm. Cond.: G

Art Deco dienblad
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten Art Deco dienblad met inlegwerk 34,5x19,5x5,5cm. Cond.: U

Windwijzer
Resultaat: 15 EUR

Windwijzer in de vorm van een wielrenner, gaat fietsen als er wind is, eind 20e eeuw, 61x53cm.

4 Delen diversen
Resultaat: 15 EUR

2x Beukenhouten handschaaf (26x19x2,5cm.) ca. 1920. 1x Antiek bronzen strijkijzer (16,5x14x9,5cm.). 1x Koperen tabaksdoos met roodkoperen ornamenten (11x7x2,5cm.).

Accordeon in koffer
Resultaat: 15 EUR

Accordeon Scholer in originele koffer, 30-er jaren, drukknopjesbord moet vastgelegd worden, 43x46x23cm. Cond.: G

Singer naaimachine
Resultaat: 15 EUR

Antieke Singer naaimachine, 45x26x21cm. Cond.: U

Smeedijzeren leeslamp
Resultaat: 15 EUR

Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U

Bureaulampje
Resultaat: 15 EUR

Bureaulampje met koperen voet, ca. 1910, 57xø15cm. Cond.: G

Ovale schaal
Resultaat: 10 EUR

Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.

Visweegschaal
Resultaat: 10 EUR

Koperen visweegschaal

4 koperen hulzen
Resultaat: 10 EUR

4 Oude granaathulzen van koper omgebouwd tot gebruiksvoorwerpen, o.a; 2x een asbak en 2 vaasjes. 3x uit 1944 en 1x uit 1943, Cond.: G

Mesafleggers in doos+ marmeladepot
Resultaat: 10 EUR

12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal

Schoenenleest
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren schoenenleest nr.4 20e eeuw 18x18x13cm. Cond.: G

Doos singels
Resultaat: 10 EUR

Doos met ca. 120 diverse singeltjes, ca 50 zonder hoes. Voornamelijk Ned/Eng. talig