Insteekketel voor de kachel van rood- en geelkoper met tuit en houten greep, 25x20x18cm.
Tinnen fruitschaal op pootjes 2e helft 20e eeuw. 10xø32cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp,ca. 1900, met mondgeblazen voet en oude witte opaline kap. 52x ø 27cm.
Bronzen staande lamp met kap ca. 1940. Staand op 3 voetjes waarin 3 puto gezichtjes verwerkt zijn. 98cm. Cond.: G
4-Delige geelkoperen haardset met tabaksdoos. Haardset bestaat uit; schepje, pook, tang en nog een porpook. Allen ca. 60cm. Tabaksdoosje is van geelkoper. Cond.: G
Het Twentsch volkslied door Gerard van Haeften, litho op papier, 45x57cm. Cond.: G
Oude knijpkat uit WO II. Gemaakt door Philips type 7424. Werkend en gaaf.
Mooie zilverkleurige moderne fruitschaal op voet in nieuwstaat 32xø29cm. Cond.: G
8 Locomotiefjes van o.a; Fleischmann, Roco, Trix en Bachmann, enekel bijgeschilderd of overgeschilderd, verschillende types, allen voor N spoor.
Fleischmann Piccolo 87400 Railbus van de DB. wagennnummer 959150 BD Nürnberg, in zeer goede staat.
2x Roco V200 054 Dieselloks, Deutsche Bundesbahn. Beide in goede staat
Blikken luchtalarm verlichting, Duitsland WO II, bespeeld. 7.5x10x9 cm.
Kavel diversen o.a; handbeschilderd dienblad, koperen schaal, tinnen theekannetje, 2 Perzische kannen, theepot en 3 delen roodkoper.
Inktstel majolica ca. 1880, scharnierdeksel met messing ring. Porseleinen inktpot, van binnen gaaf, houder met haarscheur. H.13 x 18.5x18.5 cm.
Gietijzeren bord (Ø33cm.) met bijbelse voorstelling, "St. Joris met draak", eind 20e eeuw. Cond.: G
3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G
Oud lederen koffertje + inhoud in zeer goede staat. 30-er jaren 36x23x8cm. Cond.: U
Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U
Oud fotoalbum met bewerkte foto's beschilderd door G.Roelfsema te Hengelo, 39x28 cm.
Map met beschilderde foto's en prenten door de Heer G.Roelfsema. Cond:G
Doos diversen o.a; 5 wandborden, 2 aardewerken kastvazen, 2 delen messing, blaasbalgje, 2 glazen Lalique stijl, glazen karaf en glazen schaaltje.
Gietijzeren tafeltje met groen marmeren blad 20e eeuw 46xø30cm. Cond.: G. 1x Ijzeren krantenbak 20e eeuws. Cond.: G
Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U
Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Bevat een opbergkastje met twee borstels. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 44x37x8cm. Cond.: G
19e Eeuws gewichten set in houten kistje. Was 14 delig, is nog 12 delig, koperen gewichten, 25x8x11cm.
2 Smeedijzeren wandlampen gedecoreerd met accantusblad. Lamp is zwart met goudkleruige accenten. Eind 20e eeuw 58x34x18cm. Cond.: G
Bol schilderijtje ter decoratie met goudkleurige lijst en voorstelling van een fruit stilleven eind 20e eeuw. 25x19,5x6cm. Cond.: G
2 Ronde hoedendozen gemaakt van karton met een plaatje van 7 elegante dames. Dozen gemaakt door Meander design Kittie Markus. 30,5xø42cm en 28,5xø36cm. Cond.: G
Notenhouten Art Deco dienblad met inlegwerk 34,5x19,5x5,5cm. Cond.: U
Windwijzer in de vorm van een wielrenner, gaat fietsen als er wind is, eind 20e eeuw, 61x53cm.
2x Beukenhouten handschaaf (26x19x2,5cm.) ca. 1920. 1x Antiek bronzen strijkijzer (16,5x14x9,5cm.). 1x Koperen tabaksdoos met roodkoperen ornamenten (11x7x2,5cm.).
Accordeon Scholer in originele koffer, 30-er jaren, drukknopjesbord moet vastgelegd worden, 43x46x23cm. Cond.: G
Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U
Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.
4 Oude granaathulzen van koper omgebouwd tot gebruiksvoorwerpen, o.a; 2x een asbak en 2 vaasjes. 3x uit 1944 en 1x uit 1943, Cond.: G
12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal
Doos met ca. 120 diverse singeltjes, ca 50 zonder hoes. Voornamelijk Ned/Eng. talig