Glazen Empire schaaltje met vuurvergulde houder ca. 1820, mooie kwaliteit 20xø15cm. Cond.: G
3 Japanse borden ca. 1900 beschilderd met vogels, bloemen en insecten.
2x Royal Copenhagen porselein. Amager girl Kwitting 15,5cm. Cond.: U
Gesign.:L.Benter
Royal Copenhagen porselein, vaas met bloemdecor en libelle 28cm. met bakfoutje aan hals. Cond.: G
3 Chinese theekopjes + schoteltjes Kantonees ca. 1900 met bloemmotief. 5xø11cm. 1 klein haarscheurtje.
6 Ruitgeslepen Anna Groen glazen, 20e eeuw Cond:G, H.12xø6cm.
Schemerlampje van glas in de gallee stijl. Glazen voetje met glazen kap. Jugendstil motieven. 2 fittingen boven en 1 fitting onder. 21e eeuw, 32xø23cm.Cond.: U
3 Delen Herend porselein. 1x opengewerkt schaaltje 10x7x3cm. 1x Flesje 15,5xø8cm. 1x schaaltje 9x14x14cm. Cond.: U
Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G
Platelen 13-delig petit-four stelletje, gemerkt HAMAZE Gouda, begin 20e eeuw, 3 bordjes met chipje, 8x20x15cm. Cond.: G
Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.
2 Antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G
27 Delen Royal Copenhagen met bloemdecor en bladgoed Cond.: U