Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U
Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U
B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U
Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd herenportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd damesportret ca. 1900, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond.: R
Silvia Verschueren, Vilvoorde 1954 België, pastel op papier, stilleven 50x60cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G
Adriaan Terhell (1863-1949 Beverwijk), aquarel op papier, polderlandschap met koeien, 37x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, "Kramsvogel en koperwiek" 30x40cm. Cond.: U
Ongesigneerde originele houtskooltekening, Amsterdam, 38x24cm. Cond.: U
Gesigneerd Arie Knikker, olieverf op linnen, boerderij met bloeiende appelboom, 30x40cm. Cond.: U
Engelse gelimiteerde litho met daarbij een kleine originele schets ingelijst. nr. 3/575. "The limerick from the black hill", 50x34cm. Cond.: U
Monogram H.H. begin 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met tjalken 40x60cm. Cond.: R
4x prenten mooi gelijst, prenten op papier, "A day with the Oakley" bestaande uit; "The Draw", "Full Cry", "Hark Away" en "The Finish", 28x18cm. Cond.: G
J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x Vrouwelijk naakt 50x72cm. 1x Vrouwelijk naakt 61x46cm. 1x portret van een vrouw 55x49cm. Olieverf op paneel Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R
Liesbeth Meurs 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met breiende vrouw 18x24cm. Cond.: U
Eduard Becht (1868 - 1931 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met avondrood 40x55cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, romantisch landschap 20e eeuw, 40x20cm.
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.
Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U
Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met schepen, Middeleeuwse stijl 40x50cm. Cond.: U
Raadsveld 84, 216/225, litho op papier, panda, 45x64cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd marineschilderij WO II, vermoedelijk Duitse marine, aquarel op papier, 21x30cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk ca. 1930. 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Klaas, olieverf op paneel, zandophoging 50-er jaren, 22x16cm. Cond.: U
Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.
Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap 50x70cm. Cond.: M
Ton Anconé, olieverf op linnen, winter in Oldenzaal, 30x40cm. Cond.: U
2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U
Ongesigneerd gezicht op de Vesuvius, olieverf op paneel 23,5x18cm. Cond.: G
G. Kwintenberg '47, olieverf op linnen, stilleven met appels 47x24cm. Cond.: U
Alexander Gerardus Dieperink (Amsterdam 1901 - ), aquarel op papier, drie vrouwengezichten 13x18cm. Cond.: U
Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U