Zilveren kledingborstel met gedreven voorstellingen van "De Nachtwacht" Hollands gekeurd 1929 12,5x9x5cm.
Zilveren kledingborstel met fraai gedreven voorstellingen Hollands gekeurd 1924
12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1900.
Zilveren handspiegeltje met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G
10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G
6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.
Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.
Zilveren toiletset 3 delig, spiegel,kleerborstel haarborstel, Birmingham ca.1925-27, Williams Birmingham,sterlingzilver 925/000. L.16.5-29.5 cm.( lichte gebruikssporen.)
2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.
Art deco sigarettendoos, ca.1920,zilver 835/000. 10 x 7.5 cm., ca.120 gr.
2 Zilveren peper-zout strooiers,USA ca.1920/30,meesterteken,sterlingzilver 925/000, H.11-11.5 cm.,ca.65gr.