Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U
Zilveren doosje ca. 1900 (met keur) met uitgewerkte plaquette van parelmoer met voorstelling van 2 duiven en een trouwbel. (waarschijnlijk een huewlijksgeschenk) 8x6x3cm. Cond.: U
Silver plated visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G
Zilveren vaas Art Deco ca. 1930 800/000 210gr. 17cm. Cond.: U
Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.
Zilveren snuifdoosje 835/000, 19e eeuws antiek met een leuke afbeelding aan de bovenkant van spelende kinderen, 8x4,7cm.
Zilveren kledingborstel met gedreven voorstellingen van "De Nachtwacht" Hollands gekeurd 1929 12,5x9x5cm.
Zilveren kledingborstel met fraai gedreven voorstellingen Hollands gekeurd 1924
12 Zilveren lepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1930.
12 Zilveren theelepeltjes in origineel opbergetui Hollands gekeurd ca. 1900.
Zilveren handspiegeltje met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G
2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.
10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G
6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.