Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...
Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.
Bronzen sculptuur van een hond met kindje op de rug. Gemaakt door V. Chemin. Zeer gedetailleerd 19e eeuws. 15,5x19x9cm. Cond.: G
Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.
Polychroom beschilderde Maria met Jezus uit de 19e eeuw van hout 66x42x43cm. Cond.: U
Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U
Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...
Bronzen Art Deco uil zittend op 6 boeken met zwart marmeren sokkel. Eind 20e eeuw, gesigneerd Christian Marochetti. Cond.: U H.34cm., voet 12x15x4 cm.
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Oogst", Gesigneerd Ranconlet Frankrijk 19e eeuw. 50x19x16cm.
Gegoten bronzen wijwateremmer naar antiek voorbeeld van 1551. Rondom met religieuze afbeeldingen. 29xø13cm.
Bronzen Jugendstil vaas ca. 1900 met bloemendecor van J. van Zype (Brussel) met origineel open bodem. 34xø15cm. Cond.: U
Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.
Bronzen buste 19e eeuws van Jean Baptiste Antonio Lassus Architect 19x12x8cm. Cond.: U
Bronzen wandplaquette, Gesign.E.Picault,Sculp,Emile Louis (1833-1915)Franse beeldhouwer, ronde relief-wandplaquette met Herodias (vrouw van Herodes)in rand:Joannis Truncari Herodias Jubet Caput Sancti...
Houten beeld 19e eeuws van een heilige met beschildering 108x41x29cm. Cond.: U
Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture begin 21e eeuw. Voorstellende grote pelikaan rustend op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.50cm. sokkel 19x19x5 cm
Bronzen sculpture voorstellend een bakkjersjongetje eind 20e eeuw. 23x12x11cm.
Antiek eiken wandornament, gebeeldhouwd 19e eeuw, in goede staat (klein stukje af), 31,5x17,5x12cm. Cond.: G
Bronz gepatineerde vrouw met hark ca. 1900 composiet. gesigneerd Waagen (Verso) en opschrift "L'Angelus" H.:73cm. Cond.: U
Bronzen sculpture voorstellend erotische dame aan het waterhalen eind 20e eeuw. Gesigneerd Kolvak CZeumki, geheel rustend op een rose marmeren voet. 44x15cm. Cond.: G
Gipsen beeld van Jezus uit de 19e eeuw. Vingers gerestaureerd 105cm. Cond.: G