Bronzen beeldje voorstellend een heer die een dame de trap opdraagt 21e eeuw 22x14x7cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Sprokkelaarster", gemerkt Societet des Bronzes a Paris 46x18x15cm..
Bronzen jachthond met fazant in de bek staand op zwart marmeren voet eind 20e eeuw, 16x20x8,5cm. Cond.: G
2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G
Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.
Gepatineerd bronzen beeld van mannelijk figuur voorstellende "De Smid" ca. 1930. Materiaal: compositie 35,5x15x13cm.
Marmeren schaal met op de rand een beeldje van bronzen eland. Frankrijk ca. 1900 12xø30cm.
Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.
Bronzen abtrakte sculptuur en een sigarenrokende man. geheel rustend op een marmeren voet. 21e eeuw, gesigneerd Wayme Flagstaff, Cond.: U
Houten sculptuur van een neerdalende duif, Heilige Geest, ornament van klankbord van een preekstoel ca 1700. Cond.: G 20xø68cm.
Lindenhouten Chinese beschilderd boedhha figuur zittend op een console, ca. 1850, H.:52cm.
Origineel baccarat vaasje met bronzen voet en daaromheen een verschuifbare schaal met bladgouddecor. 18xø13,5cm. Cond.: U
Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel
Bronzen waterspugende eend ond.gesign.20e eeuw,brons groen gepatineerd H.12.5cm., L.23 cm.
Bronzen vijzel ca. 1860-1880 12xø13,5cm (stamper is 22cm.), Cond.: G
Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G
2 Vroege houten beeldjes uit India met originele beschildering met enkele beschadigingen(waarschijnlijk uit een altaar). 30x11x5cm. en 27x6x4cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.
Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.