Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Rieten poppenmeubel, circa 1930.
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse poppenmeubels. Twee maal dekselmand. Eén maal eikenhouten stoel. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.

Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.

Kees Hogendam 1993.
Startprijs 30 EUR

Kees Hogendam 1993. 'Landschap met bevrijdingsbellen'. Houtsnede op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

J.C. van der Heijden, 'Boerderij met sloot en kippen'.
Startprijs 120 EUR

J.C. van der Heijden. 'Boerderij met sloot en kippen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Nachtkastje, mahonie.
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten nachtkastje met jalouzie-deuren en uitschuifbaar voor nachtpot. Afmeting: 65 x 40 x 53 cm. In goede staat.

Mahoniehouten chaise lounge
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chaise lounge in Louis Seize-stijl met goede lichtblauwe stoffering en kopernagels. Afmeting: 84 x 191 x 66 cm. In goede staat.

Gouden ring met witte en gele diamanten
Startprijs 480 EUR

Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten en citrien. Een bloemmotief, deels gematteerd, met in het midden een rond gefacetteerde citrien, ø 3,5. Om de citrien zitten 5 WG blaadjes, allen bezet me...

Gouden herenring met diamant
Startprijs 600 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. cachetring met achtkantige kop, 15x13mm, bezet met 23 briljant geslepen diamanten, ca 0,70 crt. ø 64. ca 9,3 gram.

Marmeren tafeltje
Resultaat: 50 EUR

Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.

Kist met snijwerk, Indonesisch.
Resultaat: 200 EUR

Oude houtgestoken Indonesische kamferkist met rondom snijwerk van wildvoorstelling. Circa 1940. Fijn gestoken, mooie kwaliteit. Afmeting: 61 x 101 x 54 cm. In goede staat.

Spiegel, Henri Deux (noten)
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat

Schilderij Christa's, C. Snoeijerbosch
Resultaat: 50 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975 Amersfoort. 'Corpus Jezus Christus'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.

Andries Verleur, 1905.
Startprijs 150 EUR

Andries Verleur, 1876-1953. 'Paardenkar met arbeider bij zandafgraving'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.

Russisch aquarel + lakwerk
Startprijs 60 EUR

Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

2 Armleunstoelen
Resultaat: 50 EUR

Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat

Zilveren Art Deco broche.
Startprijs 110 EUR

Zilveren Art Nouveau broche, 835/000, met turkoois. markiesvormige broche met een grote ovale cabouchon geslepen turkoois, Het zilver om de steen heeft een hamerslag bewerking. ca 5,7 gram. MT.: H.van...

Zilveren schaal, vierkant
Startprijs 300 EUR

Mooie strakke zilveren presenteerschaal, 925/000. Vierkante schaal met hamerslag en omgeslagen brede randen. Geplaatst op vierkante voet. Getekend: Lale. 31x31x5cm. ca 878 gram. In zeer goede staat.

Engelse spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ovale spiegel met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

Wortelnoten wandvitrine
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollandse wortelnoten wandvitrine in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 65 x 19 cm. In goede staat.

2 x Glazen boterstolp + zilv. dop.
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke glazen boterstolpen met gematteerde lijnen en zilveren doppen. Minimale chips. Circa: 1900. Afmeting: 17 x 17 cm ø. In goede staat.

6 Zilveren sierlepels, 19e eeuw
Startprijs 220 EUR

Zes zilveren sierlepels, met uitgewerkte bakken, voorzien van bewerkte stelen. Onder andere bekroond met schepen en putti. 10,5-19 cm. MT.: o.a. Hooijkaas, Schoonhoven, Zaanlandse zilversmederij, Amst...

H.J.T.C. 1992, 'Elegante dame bijj houten bruggetje'.
Resultaat: 70 EUR

H.J.T.C. 1992. 'Elegante dame bij houten bruggetje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'.
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse school. 'Stilleven met beeld'. Olieverf op paneel Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat

Witgouden ring
Startprijs 170 EUR

Witgouden fantasiering, 585/000, met driehoek gecontourneerd element aan de bovenzijde met opstaande bewerkte rand en ruitdecor. In het midden voorzie van een opstaand kleiner driehoekig element. ø 57...