Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kristallen karaf met zilveren montuur en stop. 196
Kristallen karaf met zilveren montuur en stop.

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Marmeren buste. 5088
Marmeren buste.

Resultaat:

175 EUR

6 Zilveren gebaksvorkjes 589
6 Zilveren gebaksvorkjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Bronzen figuren 5095
2x Bronzen figuren

Resultaat:

60 EUR

Franse vuurvergulde pendule. 3544
Franse vuurvergulde pendule.
Startprijs 1.100 EUR
Pendule met intarsia 3551
Pendule met intarsia
Startprijs 150 EUR
Zilveren rammelaar met benen bijtstuk 625
Zilveren rammelaar met benen bijtstuk
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Zilveren hanger, fuchsia. 632
Zilveren hanger, fuchsia.

Resultaat:

30 EUR

2x Mes, Citrus/Vismes. 639
2x Mes, Citrus/Vismes.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Vergulde zilveren lepel, Russisch. 668
Vergulde zilveren lepel, Russisch.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Twee zilveren roomlepels 1865/1878 675
Twee zilveren roomlepels 1865/1878

Resultaat:

90 EUR

Bloedkoraal collier 682
Bloedkoraal collier
Startprijs 80 EUR
Beeld 'Dame bij put' 5131
Beeld 'Dame bij put'
Startprijs 500 EUR
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot 5506
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'. 1397
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.

Resultaat:

35 EUR

2x Aquarel. 1404
2x Aquarel.
Startprijs 70 EUR
3 Delftse borden 6344
3 Delftse borden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Swarovski Toekan "Crystal Paradise" (850600) 5513
Swarovski Toekan "Crystal Paradise" (850600)

Resultaat:

425 EUR

Zilveren pasteischep. 689
Zilveren pasteischep.
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret' 1411
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'

Resultaat:

40 EUR

Eiken staande Duitse klok 3580
Eiken staande Duitse klok
Startprijs 175 EUR
2 Zilveren strooiers 718
2 Zilveren strooiers
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Zilveren loddereindoosje 225
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Weens uurwerk 3587
Weens uurwerk

Resultaat:

200 EUR