Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

KPM servies, dieren
Resultaat: 400 EUR

Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....

Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Model zeilboot
Resultaat: 40 EUR

Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.

Vloerkleed 'Roja Ting'.
Resultaat: 450 EUR

Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.

Barometer.
Startprijs 30 EUR

Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

2 x Cloisonne tonnetjes.
Startprijs 70 EUR

Twee aparte Japanse cloisonne dekselvaatjes met diverse vogel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø. In goede staat.

Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'.
Resultaat: 150 EUR

Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakt. Boekje ter inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.

Marters (1x) en Bunzing (2x)
Resultaat: 30 EUR

Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.

Composiet Aphrodite Kallipigos
Startprijs 70 EUR

Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Helmut Reuter, Winter
Startprijs 250 EUR

Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm

Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR

Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels.
Resultaat: 80 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Botaniseertrommel
Resultaat: 60 EUR

Antiek blikken botaniseertrommel met stoomvaart in Zeeland. Lithografie. Circa 1920. Afmeting: 44 x 14 x 11 cm. In goede staat.

2 Grote KPM vazen.
Resultaat: 200 EUR

Twee zeer grote Duitse wit porseleinen K.P.M. vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 26 cm ø. In goede staat.

Postzegelalbum Oud-Nederland
Resultaat: 150 EUR

Postzegel verzamelalbum DAVO, 1852 - 1980. Voorste gedeelte enige zegelverzamelingen gestempeld en ongestempeld. Afmeting: 31,5 x 28,5 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

Postkaarten album
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.

6 Munten België
Startprijs 50 EUR

Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.

Albarello, ca. 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR

Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje
Resultaat: 500 EUR

Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...

Rosenthal tablet
Startprijs 100 EUR

Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

Bord, Meissen.
Startprijs 100 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.

2 Goldscheider figuren
Resultaat: 200 EUR

Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.