Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Krist. schaal+deksel+onderschaal. 5599
2x Krist. schaal+deksel+onderschaal.
Startprijs 30 EUR
2 Zilveren strooiers 718
2 Zilveren strooiers
Startprijs 130 EUR
Verkocht
9x Glas, 19e eeuw. 5606
9x Glas, 19e eeuw.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Model zeilboot 2288
Model zeilboot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
KPM servies, dieren 6001
KPM servies, dieren

Resultaat:

400 EUR

Barometer. 2295
Barometer.
Startprijs 30 EUR
2 x Cloisonne tonnetjes. 2302
2 x Cloisonne tonnetjes.
Startprijs 70 EUR
Stel zilveren gembervorken 725
Stel zilveren gembervorken
Startprijs 40 EUR
Granaat 5-rij armband 732
Granaat 5-rij armband
Startprijs 225 EUR
Verkocht
4x Chinese kop + schotels. 6044
4x Chinese kop + schotels.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Marters (1x) en Bunzing (2x) 2331
Marters (1x) en Bunzing (2x)

Resultaat:

30 EUR

Composiet  Aphrodite Kallipigos 2338
Composiet Aphrodite Kallipigos
Startprijs 70 EUR
Spekstenen beeldje "Aapjes" 2345
Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2 Grote KPM vazen. 6051
2 Grote KPM vazen.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Botaniseertrommel 2352
Botaniseertrommel

Resultaat:

60 EUR

Zilveren miniatuur slee 768
Zilveren miniatuur slee
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Postzegelalbum Oud-Nederland 2705
Postzegelalbum Oud-Nederland

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Postkaarten album 2712
Postkaarten album

Resultaat:

40 EUR

6 Zilveren theelepels 775
6 Zilveren theelepels
Startprijs 40 EUR
Albarello, ca. 19e eeuw. 6087
Albarello, ca. 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR
6 Munten België 2719
6 Munten België
Startprijs 50 EUR
Ring met granaat 782
Ring met granaat
Startprijs 50 EUR
Verkocht
9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje 6094
9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje

Resultaat:

500 EUR

Rosenthal tablet 6101
Rosenthal tablet
Startprijs 100 EUR