Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken broodspinde
Resultaat: 250 EUR

Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.

Collier met amethist
Resultaat: 20 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met amethis.Fijn zilveren slangcollier met een peervormige hanger met amethist en zirconia's, lengte 26 mm. Lengte 45 cm, ca 6,8 gram.

Rolbureau
Resultaat: 135 EUR

Teakhouten rolbureau. Stijl meubel naar oud voorbeeld. Tweede heflt 20e eeuw. Bureau heeft klauwpoten en een uittrekbaar schrijfblad, diverse lades en opbergvakken. Afmeting: 121 x 113 x 66 cm. In goe...

Spinnekoptafel
Startprijs 60 EUR

Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.

Gouden broche met maansteen
Startprijs 110 EUR

Geelgouden broche 585/000 met maansteen en turkoois. Ovale broche gemaakt van maansteen met daarop een versiering met turkoois steentje en goud. Om de maansteen zit een brede gouden rand. Grootte 35x2...

Elastine soldaten
Resultaat: 110 EUR

Groot lot oude Duitse elastoline western-figuren. Bespeeld, sommige beschadigd (op tablet). Afmeting: 20 x 48 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 120 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ajourgezaagd op ovale ringvoet met parelrand en florale grepen. MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.: N:1973 ca 83 gram, 16x11x7cm. In goede staat

Majolica siervaas.
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil siervaas met pauwen en lissen decor. Circa: 1900. Afmeting: 37 x 28 cm ø. In goede staat.

Zilveren miniatuur, gouden koets
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, de gouden koets, met 8 paarden. 15x2x4cm. ca 72 gram. In goede staat

Lot divers zilver.
Resultaat: 60 EUR

Lot divers zilver bestaand uit een klein trompetvaasje, een ovaal fotolijstje, 2 vorkjes met agaten heft, één beschadigd.luciferdooshouder, suikerschep, lepel en vork Hollands glad en een taartschep. ...

Kast met glas, Mahonie.
Startprijs 500 EUR

Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.

2-Deurs kast, 1890.
Resultaat: 290 EUR

Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.

Zilveren tafelborstel.
Startprijs 50 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met afbeelding van een zeilschip. 10x8x6cm. In goede staat.

Zilveren tafelborstel.
Startprijs 50 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000. Ovaal model met een rand versierd met krullen en in het midden een voorstelling van figuren bij een marktkraam. MT.: Fa. M. Bijkamp & Co, Steenwijk jl.:C:1937. 9x13x5c...

Zilveren jardinaire met blauwglazen inzet
Startprijs 120 EUR

Zilveren jardinaire met blauwglazen inzet. 835/000. Ronde Louis XIV-stijl jardinaire versierd met bloemkransen en C-voluten geplaatst op driehoekig gecontourneerde pootjes. MT.: Albert Bodemer (ALBO),...

Gouden kruis met ketting
Resultaat: 800 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met hanger, 750/000. Gouden Singapore collier, 3 mm, met groot geelgouden kruis met boomstammotief. 68x38mm, Lengte 60 cm. ca14,2 gram

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000. Eén teckel, één koffiemolen en één stoel. Ca 30 gram. 4x1,5cm. 1x2,5cm en 3x5cm. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 140 EUR

Fraaie zilveren kandelaar, 835/00, geplaatst op een vierkant voet met knerren rand, oplopend met gestands bladdecor. De zuilvormige pilaar is versierd met onderbroken parelranden. Importeursteken: D.A...

Kristallen schotel + karaf met zilveren bodem en bovenrand.
Startprijs 65 EUR

Geslepen kristallen schotel met floraal gematteerd slijpwerk en vliegende vogel decor. Eén karaf met floraal gematteerd slijpwerk en vliegende vogels decor, geslepen stop en een 925/000 sterling zilve...

Zilveren servies, 3 delig servies
Startprijs 800 EUR

Zilveren koffieservies. 800/000. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, versierd met een band met bladbewerking en een parelrand. Voorzien van een greep in een S-vorm met hollopende banen. De d...

Zilveren etagere
Resultaat: 40 EUR

Zilveren etagere op ronde voet met kabelrand bovenrand . Deukjes. Afmeting H: 16,5 x ø 7,5 cm. Bovenrand, circa ø 15 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 950 EUR

Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...

Zilveren lepeldoos 1906
Startprijs 190 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...

Parelcollier en armband
Startprijs 20 EUR

Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.