Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen tafelstukje 2252
Glazen tafelstukje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
4x Chinese kop + schotels. 6044
4x Chinese kop + schotels.

Resultaat:

80 EUR

Eéngewicht-klok 3694
Eéngewicht-klok
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Bronzen bel. 2245
Bronzen bel.

Resultaat:

35 EUR

4 Delen koper. 2238
4 Delen koper.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Porseleinen klok, Schwarzwald 3687
Porseleinen klok, Schwarzwald

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, mahonie. 3680
Engelse staande klok, mahonie.

Resultaat:

450 EUR

Ring met granaat 782
Ring met granaat
Startprijs 50 EUR
6 Zilveren theelepels 775
6 Zilveren theelepels
Startprijs 40 EUR
Verkocht
KPM servies, dieren 6001
KPM servies, dieren

Resultaat:

400 EUR

Console, Neogotische stijl 2202
Console, Neogotische stijl
Startprijs 120 EUR
Zilveren miniatuur slee 768
Zilveren miniatuur slee
Startprijs 35 EUR
Verkocht
9x Glas, 19e eeuw. 5606
9x Glas, 19e eeuw.

Resultaat:

30 EUR

4 Oude Chinese sieraden. 2195
4 Oude Chinese sieraden.
Startprijs 110 EUR
2x Krist. schaal+deksel+onderschaal. 5599
2x Krist. schaal+deksel+onderschaal.
Startprijs 30 EUR
Chinees bronzen houder. 2188
Chinees bronzen houder.
Startprijs 40 EUR
Dolk met hoornen heft 3114
Dolk met hoornen heft
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Percussie karabijn, 19e eeuw 3107
Percussie karabijn, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken geweerrek en geweerkoffer 3100
Eiken geweerrek en geweerkoffer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Nederlandse helm, 1927 3064
Nederlandse helm, 1927

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Derde Rijk Luftwaffe dolk 3057
Derde Rijk Luftwaffe dolk

Resultaat:

400 EUR

Schijfgeweer 'Geneve'. 3050
Schijfgeweer 'Geneve'.
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Vuursteen pistool, 15 mm. 3014
Vuursteen pistool, 15 mm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oostenrijks console Augustin geweer 3007
Oostenrijks console Augustin geweer

Resultaat:

475 EUR