Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Fürstenberg groep.
Resultaat: 200 EUR

Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.

Uurwerk, staande klok
Resultaat: 120 EUR

Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...

2 Rollen €2,- munten Monaco
Startprijs 150 EUR

Twee rollen € 2,- (euro) munten à 25 stuks, 2013. Afmeting: 6 x 5,5 x 2,5 cm. In zeer goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.

'Sevres' pendule met porselein.
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger

Lot Zwiebelmuster servies, 'H'gemerkt.
Resultaat: 100 EUR

Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...

Pop, 'Carl Hartman', 1910.
Startprijs 400 EUR

Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Tafelklok, bronskleurig.
Resultaat: 100 EUR

Kleine Barok tafelklok, circa 1800, Duitsland. Met ingebouwd Frans antiek uurwerk, circa 1820. Klok heeft ankergang, touwtjesslinger, halfuur-slag uurwerk. (mogelijk huwelijk). Functies niet getest. A...

Fürstenberg groep, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR

Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...

Groot Dresden figuur.
Resultaat: 190 EUR

Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...

Grote majolica wandtegel
Startprijs 200 EUR

Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delftse tabakspotten.
Resultaat: 190 EUR

Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.

Zeer grote 'Westerwald' kruik
Startprijs 100 EUR

Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.

Zilveren ring citrien
Resultaat: 45 EUR

Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw

6 Zilveren Wajanglepels
Startprijs 35 EUR

Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat

Gouden cameehanger
Startprijs 130 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met schelpcamee. Ovale broche met gladde zetrand met opgelegde getroste rand. Bezet met een schelpcamee met vrouwenportret. 37x30 mm. ca 9,0 gram.

Bloedkoralen armband.
Resultaat: 220 EUR

Armband met bloedkoralen. Armband met 3 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een double sluiting met graveerwerk en veiligheid. ca 25 gram. lengte 20 cm.

Zilveren strooiertje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooier in de vorm van een ei geplaatst op 3 pootjes. De strooier is versierd met palmetten, bloemen en diverse dieren. Afmeting: ø 4 x 4,5 cm. Ca. 31 gram. In goede staat.

Drie odeurflacons met zilveren dop
Startprijs 150 EUR

Drie kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Kegelvormige flacon met zilveren kraag en bolle dop. Cilindervormige flacon met slijpsel met zilveren kraag en dop met graveerwerk. En een bolle flaco...

Bouille klok op console.
Startprijs 325 EUR

Kleine antieke Franse bouille pendule op console met rood schildpad. Circa 1880. Acht-daagsuurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Bouille laat deels los, glaasje mist,van console bouille weg. Afmetin...

Armband zilver
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband, 925/000, van oranje stenen. Brede zilveren armband met schakels gemaakt uit bloemen van oranje stenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. 2x21cm. Nieuw

Lantaarnklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.

Kristallen bonbonkom met zilveren voet.
Startprijs 45 EUR

Kristallen bonbonkom met gecontourneerde rand en amandelslijpsel op een zilveren voet.17x11cm. Enkele chips

Tafelklok + slinger.
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.