Collier van parels en gitten. Collier met 3 rijen. een rij bestaande uit gefacetteerde gitten, ø 10-12mm, en een snoer bestaande uit zoetwaterparels, ø 10 mm, en een gemengd snoer met parels, granaat ...
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Antiek Duits porseleinen pop. Van porselein fabriek 'Mengereult'. Gemerkt 'P.M 914'. Circa 1917. Met papier maché lichaam, oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke 'Simon Halby' pop met gelede lichaam en pruik van echt haar, (Frans model). Gemerkt DEP. Circa 1920. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Groot lot diverse poppenhoofd-bedekkingen/hoeden. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse Biedermeier mahonie lyra speelwerk staande klok met slagwerk op zes bellen en datum aanduiding en trekrepetitie. Circa 1820. Afmeting: 237 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Oude Weense notenhouten 'Laterndle Uhr' met bandintarsia en 19e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, gave albast wijzerplaat en mooie slinger. Klokkast 20e eeuw. Afmeting: 102 cm....
Grote 18e eeuwse Duitse Barok staande klok met Fries uurwerk. Klokkast is van grenenhout en bierverf. Eén daags uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 254 x 51 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. 'Frazier A. Reims'. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang). Afmet...
Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...
19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger
Kleine Barok tafelklok, circa 1800, Duitsland. Met ingebouwd Frans antiek uurwerk, circa 1820. Klok heeft ankergang, touwtjesslinger, halfuur-slag uurwerk. (mogelijk huwelijk). Functies niet getest. A...
Kleine antieke Franse bouille pendule op console met rood schildpad. Circa 1880. Acht-daagsuurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Bouille laat deels los, glaasje mist,van console bouille weg. Afmetin...
Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.