Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bloedkoralen armband. 679
Bloedkoralen armband.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren strooiertje 696
Zilveren strooiertje

Resultaat:

50 EUR

Drie odeurflacons met zilveren dop 713
Drie odeurflacons met zilveren dop
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Armband zilver 730
Armband zilver

Resultaat:

60 EUR

Kristallen bonbonkom met zilveren voet. 747
Kristallen bonbonkom met zilveren voet.
Startprijs 45 EUR
Lot zakhorloges 12x 760
Lot zakhorloges 12x
Startprijs 45 EUR
2 Zilveren miniaturen 764
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR
Gouden granaat broche 777
Gouden granaat broche
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonschaalje 794
Zilveren bonbonschaalje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Zilveren armbanden 811
3 Zilveren armbanden

Resultaat:

45 EUR

Beursje met zilveren beugel 828
Beursje met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 845
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

40 EUR

Zilveren tasbeugel 862
Zilveren tasbeugel
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn' 1015
Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn'

Resultaat:

1.000 EUR

David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. 1032
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.
Startprijs 400 EUR
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh 1049
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh
Startprijs 250 EUR
J.J.H. van Leeuwen, 'Zomers impressionistisch strandgezicht met figuren'. 1066
J.J.H. van Leeuwen, 'Zomers impressionistisch strandgezicht met figuren'.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Wim Bos, 'Havengezicht Rotterdam'. 1083
Wim Bos, 'Havengezicht Rotterdam'.

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, 'Schelpen' 1100
C. Cornelisz, 'Schelpen'

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Modern vloerkleed,  door Hannes D'Haese. 1117
Modern vloerkleed, door Hannes D'Haese.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'. 1130
Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'.

Resultaat:

100 EUR

Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'. 1134
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.
Startprijs 80 EUR
2x Ovaal portret. 1147
2x Ovaal portret.
Startprijs 60 EUR
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'. 1164
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR