Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret' 1411
Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'

Resultaat:

40 EUR

2x Aquarel. 1404
2x Aquarel.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'. 1397
Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.

Resultaat:

35 EUR

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'. 1361
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 60 EUR
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'. 1354
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'.
Startprijs 35 EUR
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.' 1347
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.'
Startprijs 35 EUR
Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'. 1318
Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'.
Startprijs 100 EUR
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. 1311
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'. 1304
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'. 1297
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'.

Resultaat:

160 EUR

D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'. 1268
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Gravure. 1261
2x Gravure.

Resultaat:

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1254
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Stel Imari dekselvazen 6151
Stel Imari dekselvazen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2 Goldscheider figuren 6144
2 Goldscheider figuren

Resultaat:

200 EUR

Karupaa, Landschap met beek. 1168
Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR
Helmut Reuter, Winter 1161
Helmut Reuter, Winter
Startprijs 250 EUR
Bord, Meissen. 6137
Bord, Meissen.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'. 1154
Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'.

Resultaat:

150 EUR

Rosenthal tablet 6101
Rosenthal tablet
Startprijs 100 EUR
Verkocht
9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje 6094
9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vloerkleed 'Roja Ting'. 1118
Vloerkleed 'Roja Ting'.

Resultaat:

450 EUR

Albarello, ca. 19e eeuw. 6087
Albarello, ca. 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.  1111
Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.

Resultaat:

160 EUR