Verso Otto Strathmann. Dusseldorf. 'Portret van een visser'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...
Antieke Duitse porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 390. Circa 1900. Pop heeft pruik van echt haar, met hoed en kleding. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Kestner' pop, Nr.: 201 15½. Papier mache vijf-delig lichaam, mohair pruik. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Twee kopjes 18e eeuw. (goed). Drie kopjes 20e eeuw. (goed). Eén schotel 18e eeuw. (minimale chips). Eén flacon 20e eeuw. (goed). Afmeting: 6 - 12...
Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Een fijne ring met een golf bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.38 crt TW SI, in gladomzettingen. ø 56, ca 2.9 gr. Nieuw
Zes oude Chinese celadon dekselpotten + vazen. 20e Eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop (jongen). Nr.: 126. Circa 1915. 'Mein liebling baby'. Pop heeft vijf-delig babylichaam, perzikhuid en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke dolk met damast lemet en hoorn met messing heft. Ongemerkt. Afmeting: 43 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse bajonet 'Eisener Schwytz'. Model 1918, Nr. 647540. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.
Oude ijzeren bajonet Nr.: 10729. Frankrijk. Systeem Lebel. Met originele schede. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren bajonet met houten grip, gemerkt met weegschaal en letters A.C. 1125 S met kroon en 2453. Afmeting: 60,5 cm. In goede staat.
Antiek Engels messing seinpistool 'Webley and Scott, Nr.: 96652, London Birmingham'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Ongemerkt. Originele patina. Afmeting: 71,5 cm. In goede staat.
Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.
Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
R. Wildeboer. Gesigneerd. 'Rivierlandschap met boerderij en ophaalbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 57 cm.
J. Vos. 'Storm aan de kust'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met zes lades. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 76 x 113 x 65 cm. In zeer goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen tafelbel met ruitslijpsel, zilveren klepel en zilveren handgreep. 835/000. Toegeschreven aan Mr. H.W. van Loon. Waarborg district Rotterdam. Circa: 1830. Afmeting: 20 x ø 8 cm. In...
Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gam.