Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Imari bekers, 18e eeuw 6444
2 Imari bekers, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2 Chinese bloempotten 6437
2 Chinese bloempotten

Resultaat:

40 EUR

Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'. 1318
Luigi Fagioli, 'Abstracte compositie'.
Startprijs 100 EUR
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. 1311
E. Küchenthal, 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'.
Startprijs 20 EUR
3x Chinese borden 6430
3x Chinese borden
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'. 1304
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'. 1297
P.C. de Bruin, 'Zeilboot op meer'.

Resultaat:

160 EUR

Dolk met hoornen heft 3114
Dolk met hoornen heft
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Percussie karabijn, 19e eeuw 3107
Percussie karabijn, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken geweerrek en geweerkoffer 3100
Eiken geweerrek en geweerkoffer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Nederlandse helm, 1927 3064
Nederlandse helm, 1927

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Derde Rijk Luftwaffe dolk 3057
Derde Rijk Luftwaffe dolk

Resultaat:

400 EUR

Schijfgeweer 'Geneve'. 3050
Schijfgeweer 'Geneve'.
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Vuursteen pistool, 15 mm. 3014
Vuursteen pistool, 15 mm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oostenrijks console Augustin geweer 3007
Oostenrijks console Augustin geweer

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Duitse (ceremoniële) vergulde degen. 3000
Duitse (ceremoniële) vergulde degen.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schaap lederen stoel 4058
Schaap lederen stoel

Resultaat:

225 EUR

Wandtafel, 18e eeuw 4051
Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'. 1268
D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'.
Startprijs 200 EUR
Chinees porseleinen basement, blauw-wit.  6394
Chinees porseleinen basement, blauw-wit.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2x Gravure. 1261
2x Gravure.

Resultaat:

80 EUR

Oosters wit beeld 6387
Oosters wit beeld
Startprijs 110 EUR
Verkocht
5 x Chinees blauwe potjes. 6380
5 x Chinees blauwe potjes.

Resultaat:

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1254
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 100 EUR