Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloemtafeltje
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.

Salontafel
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met bewerkte drie-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 63 x 120 x 85 cm. In goede staat.

Bidjar kleed.
Resultaat: 275 EUR

Groot handgeknoopt Bidjar tapijt met mooie kleuren combinatie. Onder andere: Rood, blauw, groen. Afmeting: 228 x 332 cm. In zeer goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 85 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren bruin/blauw/creme/groen. Afmeting: 200 x 110 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 150 EUR

Oud Perzisch bidkleed met vijf coulissen, in aardetinten en pastel. Afmeting: 145 x 85 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Perzisch/Iranees kleed. Meerkleurig florale decor met creme. Afmeting: 271 x 360 cm. In goede staat.

Beeld, 'Meisje met gitaar'.
Resultaat: 550 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar. Door R.Richard. Circa: 1900. Beeld met ivoren gezicht, op marmeren basis. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte: 22cm. In redelijk/goede s...

Borstbeeld, 'Romein'.
Resultaat: 550 EUR

Oud gipsen borstbeeld van een Romein op houten basement. Gesigneerd N. Mnopteae Alexandra. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen zelfportret Dali
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Houten beeld, hond (staande)
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duitse Schwarzwald houtgestoken jachthond met bel om de hals. Circa 1900. Afmeting: 27 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, 'Meisje'.
Resultaat: 160 EUR

Antiek Italiaans bronzen buste op marmeren basement, door Bocchino. 'Jong meisje met buste'. Circa: 1920. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Marmeren buste.
Resultaat: 175 EUR

Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Resultaat: 60 EUR

Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

13 Kristallen 'Roemer' glazen.
Resultaat: 70 EUR

Dertien stuks oude gekleurde kristallen 'Roemer' glazen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Zilveren overlay parfumflacon
Resultaat: 225 EUR

Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

2 Meissen beeldjes met ganzen.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...

2 Delftse schotels, 18e eeuw.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuws Delftse schotels. Eén maal met pagode, florale decor in coulissen (randschades). Eén maal gelobte plooischotel met landschap decor, mogelijk Duitsland (goed). Afmeting: ø 22,5 - 28,5 cm...

Wanli schotel
Resultaat: 600 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.

Bolvaas, 'Familie Rose'.
Resultaat: 550 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot.
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 375 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, met precies passende messing deksel. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 15,5 x 9 cm ø. In goede staat.

Poppenservies 'Meissen'.
Resultaat: 280 EUR

Zeldzaam vier-delig antiek Duits 'Meissen' porseleinen kinderservies met opgewerkte bloemen. Circa 1915, Jugendstil. Chips aan bloemen. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.

Fürstenberg groep
Resultaat: 200 EUR

Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd Sweta. 'Arabische jongen met tulband en stijgerend paard'. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 29 x 18 cm. In goede staat.

Lot tegels
Resultaat: 45 EUR

Lot van dertien antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Mangaan, floraal, Terphuizen (zeldzaam), 18e eeuw etc. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

24 x Wandtegels
Resultaat: 120 EUR

Lot van 24 stuks antieke wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Veel religieus, met figuren. Beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Afmeting: 22 x 19 cm ø. + 21 x 17 cm ø. In goede staat.

3 Delen plateel.
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek Gouda plateel. Eén maal kelkvormige vaas, 'Zenith Gouda' (Brunet). Eén maal miniatuurvaasje (Karona Gouda). Eén maal polychrome schotel (Pomona Gouda). Initialen 'M.G. M.V.' Afmetin...

2 Grote Delftse schotels
Resultaat: 280 EUR

Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.

Keramiek object, 'Tulp'
Resultaat: 50 EUR

Modern keramieken kunstobject met tulp en groen/blauwe en rode glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 16 x 9 cm. In goede staat.

4x Chinees/Kantonese kommen.
Resultaat: 375 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Fürstenberg groep.
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, geel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein, 19e eeuw.
Resultaat: 500 EUR

Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Eén grote gemerkte dekselpot met 'Familie Rose' figuren (rondom) decor. Goed. Eén grote verdeelschaal met florale, vogel + tekst decor. Goed. Eén grote schaal m...

2 Antieke Delftse dekselvazen
Resultaat: 500 EUR

Twee antieke Delftse Porseleyne Fles keramieken dekselvazen met florale en kasteel decor. Circa 1900. Afmeting: 44 x 16 cm ø. In goede staat.

5 x Tegeltableau
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

3 x Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

Rosenthal bord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud Duits porseleinen Rosenthal Studio Line sierbord in Jugendstil-stijl. Bord is voorzien van goud en vlinder decor. Afmeting: ø 32,7 cm. In goede staat.

Geelgouden Venetiaans collier
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden collier, 585/000, plat Venetiaans model met veeroog. ca 10 gram. breedte 2 mm, lengte 65 cm.

Zilveren Art-Deco schaal
Resultaat: 225 EUR

Grote zilveren schaal, 835/000, Art Deco. Ovale gehamerde schaal met bollopende rand met 2 strakke brede grepen met opliggende rand. MT.: - 34x21x7cm, ca 614 gram. In goede staat

Set zilveren sieraden met bloedkoraal
Resultaat: 110 EUR

Set zilveren sieraden met bloedkoraal bestaande uit een collier van 3 rijen bloedkoraal met groot zilveren slot met filigrain, 2 ringen, hanger en broche met bloedkoraal. 835/000

Gouden antieke ring met diamant
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten en emaille. Ring met een rozet, ø 9 mm, met 10 diamanten met een oud briljantslijpsel, bevestigd aan een fraai bewerkte band met zwart emaille versiering. ø 58 ...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 750 EUR

Witgouden solitair ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant, ø ca 6,6 mm SI-H, gezet in een 6-poots klassiekchaton. ø 57 ca 3,3 gram. In goede staat

Gouden streekspeld bloedkoraal.
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden staafspeld met 2 streekhangers met bloedkoraal, 585/000. Staafbroche met hangers versierd met bloemen uit knopjes en ovale hangers uit knopjes en getorst draad met in het midden een ovale b...

Groot lot sieraden
Resultaat: 65 EUR

Groot lot met sieraden bestaande uit diverse colliers, armbanden en horloges

4 Zilveren slavenbanden
Resultaat: 50 EUR

Lot met vier zilveren slavenbanden, 925/000, met dopsluiting. Breedte 9mm, 6,5mm, 5,5mm en 4mm. Totaal ca 45 gram

2 Paar machetknopen
Resultaat: 110 EUR

Twee paar manchetknopen, één paar geelgouden manchetknopen, 585/000, rechthoekige plaat voorzien van gefacetteerde rand met monogram gravure, 18x14mm en een paar ovale zilveren manchetknopen, 835/000,...

Set sieraden met granaat en zilver
Resultaat: 45 EUR

Set sieraden met granaat en zilver, bestaande uit lang collier met zilveren ribsluiting, een kort collier met zilveren slot, voorheen bijbelslot, en een ring met granaat en markesiet.

Lot sieraden
Resultaat: 75 EUR

Groot lot sieraden bestaande uit diverse kettingen, o.a. cultive parels en een snoer takkoraal, oorclips en broches.

Zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Zilveren lepel, 835/000, met ronde bak en deels bewerkte steel met een decor met vogel en putti gezicht. Bekroond met een kroon. Voorzien van oude keurtekens en een herkeuringsteken. Lengte 18 cm, ca ...

Oorringen met koraal
Resultaat: 40 EUR

Oorhaken, 333/000, met hartvormige koraaltjes. ca 0,9 gram. 13 mm.

Gouden Camee- en barnsteenhanger
Resultaat: 70 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000. Een ovale hanger met getorste rand voorzien van een schelpcamee.40x23mm en een stuk barnsteen bevestigd aan een geelgouden hangeroog, 6x3cm. Beiden in goede staat.

Moderne Goud met zilveren oorhangers.
Resultaat: 65 EUR

Moderne goud met zilveren oorhangers, 750/000 met 925/000. Handgemaakte oorhangers bestaande uit zilveren haken, deels geoxydeerd. Plaatelement van geelgoud met gecontourneerde langwerpige vorm, voor...

Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.
Resultaat: 675 EUR

Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.

Keith Haring
Resultaat: 305 EUR

Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.

Tenor Banjo, 50-er jaren.
Resultaat: 50 EUR

Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

Glazen bol met lithografieën, ca. 1900.
Resultaat: 60 EUR

Glazen bol met achterglas lithografieën, op messing voet. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot dinky toys.
Resultaat: 155 EUR

Lot diverse oude metalen dinky toys. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: circa 8 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Diverse stoommachines.
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke stoommachines + accessoires. Eén grote 'Wilesco'. Eén 'Tsjechoslowakia'. Eén ongemerkt, ca. 1900. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelijke staat.

Antiek vergulde sabel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws bewerkte vergulde sabel. Met origineel lederen heft en grip. Gebruikssporen. Afmeting: 93,5 cm. In redelijk/goede staat.

Nederlandse politie helm
Resultaat: 550 EUR

Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.

Derde Rijk Luftwaffe dolk
Resultaat: 400 EUR

Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Samengestelde sabel
Resultaat: 150 EUR

Antiek samengesteld sabel uit de 19e eeuw. Delen met lederen heft en ijzer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

Antiek lederen sabeltas
Resultaat: 125 EUR

Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.

US gevechts-mes
Resultaat: 140 EUR

U.S. gevechts-mes met houten grip. WO II. 'Nr. U.S. M.3. PAL'. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Vechtdolk, leger U.S.
Resultaat: 90 EUR

U.S. Vechtdolk met houten grip en originele schede. 'U.S. M3 Imperial'. WO II. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

Nederlande bajonet
Resultaat: 120 EUR

Hollandse bajonet, Nr. 4591 H. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker.
Resultaat: 110 EUR

Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.

Lot (kanon)kogels
Resultaat: 40 EUR

Vier oude/antieke kanonskogels. Drie maal ronde ijzeren, 18e - 19e eeuw. En één huls 3.7 mm kogelmaat. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse vuursteen voorlader pistool met knuppelkolf. Oxydatie. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Staartklok met scheepjesmechaniek
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Comtoise
Resultaat: 55 EUR

Oude comtoise klok. Tweede helft 20e eeuw. Van messing en emaille wijzerplaat en lyraslinger. Afmeting: 32 x 28 cm ø. In goede staat.

Tafel klok, ca. 1890.
Resultaat: 900 EUR

Antieke tafelklok met maanstand, dagaanduiding, plated wijzerplaat, bronzen sierstukken, zwart gepolitoerde kast. Uurwerk gestempeld, met rennend hert. Wijzerplaat gesigneerd 'John Smith London'. Klok...

Pendule (Empire)
Resultaat: 1.100 EUR

Mooie gave vuurvergulde bronzen Franse empire pendule, circa 1810. Pendule is compleet en heeft goede vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:30x12x 45 cm...

Franse bronzen reiswekker.
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse bronzen reiswekker in Louis Seize-stijl met eind 19e eeuws uurwerk, stil. Zonder slagwerk. Bovenliggende balans, emaille wijzerplaat beschadigd, één sierstuk rechtsboven wij...

Engelse staande klok, mahonie.
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...

Archiefkastje
Resultaat: 80 EUR

Antieke verzamelaarskast met zes lades en vakjesverdeling. Circa 1920. Afmeting: 46 x 39 x 38 cm. In goede staat.

Kist met snijwerk, Indonesisch.
Resultaat: 200 EUR

Oude houtgestoken Indonesische kamferkist met rondom snijwerk van wildvoorstelling. Circa 1940. Fijn gestoken, mooie kwaliteit. Afmeting: 61 x 101 x 54 cm. In goede staat.

2 stoelen en tafel
Resultaat: 70 EUR

Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat

Wandspiegel
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands kopergeslagen 19e eeuwse wandspiegel. In goede originele staat. Afmeting: 75 x 41 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen beeld van Bert Kiewiet.
Resultaat: 400 EUR

Bronzen beeld van Bert Kiewiet. 1918 - 2008. Bronzen figuur, 'Vader, moeder en kind'. Afmeting: 32 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Houten beeld, 'Heilige Petrus + engel'.
Resultaat: 330 EUR

Antiek eikenhout gestoken Heilige Petrus + engel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Bronzen aap.
Resultaat: 120 EUR

Oude bronzen aap. Circa 1930. Afmeting: 12 x 17,5 x 7 cm. In goede staat.

Delftse sierschotels, 'William & Mary'.
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.

Meissen figurengroep.
Resultaat: 450 EUR

Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...

Meissen figuur
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.

Lot (Hollands) tegelwerk, (10 st.)
Resultaat: 80 EUR

Tien antieke Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Met onder andere diverse voorstellingen floraal etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

3 Grote Delftse schotels
Resultaat: 425 EUR

Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...

Natfruitschaal, Jugendstil.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.

Baardmankruik, 17e eeuw.
Resultaat: 150 EUR

17e Eeuws Duitse steengoed 'Frechen' baardman kruik met medaillon en zegels. Gelijmd. Afmeting: 39,5 x 24 cm ø. In redelijke staat.

2 Grote Delftse borden
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandschotels met gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eén maal naar Frans Hals. Eén maal naar Rubens. Afmeting: 41,5 x 42,5 cm. In goede staat.

4x Tegel.
Resultaat: 45 EUR

Vier maal Hollandse wandtegel met fruitschalen decor. 17e Eeuw. (restauraties). Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Gouden horlogeketting
Resultaat: 300 EUR

Gouden horlogeketting, 585/000, Ketting van gevlochten ogen met plaatjes. Lengte 26 cm. Breedte 12 mm. ca. 19 gram. In zeer goede staat.

Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel
Resultaat: 440 EUR

Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...

Set witgouden sieraden
Resultaat: 400 EUR

Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een peervormige hanger met een briljant geslepen diamant in een solitairzetting bevestigd aan een fijn venetiaans collier, 42 cm, en een paar solitair oo...

Gouden choker van bijbelslot
Resultaat: 190 EUR

Bijzondere gouden choker, 585/000, gemaakt met drie elementen van een bijbelslot en twee staven met een gefacetteerde granaat, versierd met graveerwerk. Bevestigd aan een jasseroncollier. Lengte 41 cm...