Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met diamant
Startprijs 280 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Bollopende ring met golvende lijnen bezet met diamanten in railzettingen met in het midden een briljant geslepen diamant in een verhoogde zetkast. Totaal ca 0,40 crt...

Spiegel, 'India Jaipur', zilver.
Startprijs 375 EUR

Fraaie spiegel met zilveren rand, India, Rechthoekige spiegel versierd met een rand met een floraal decor van bloemen en bladeren voorzien van parelrand. Met monogramgravure geplaatst aan de bovenzijd...

Grote zilveren inktpot
Startprijs 130 EUR

Grote zilveren inktpot, 925/000, met een gladde ronde vorm en een hol lopend oppervlakte versierd met een dubbele filetrand. Met scharnierend bol deksel en een porseleinen inzet. MT.: Walker & Hall, S...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een beeldhouwer met model en een tabour. MT.:W van Son, Schoonhoven. ca 54 gram. 4,5x3,5cm en 3x5cm. In goede staat

Gouden beursje.
Resultaat: 1.200 EUR

Bijzonder gouden beurs met half ronde, deels gecontourneerde beugel, fraai gezaagd met floraal decor. Voorzien van 2 eikeltjes als knopje bij de sluiting en een oog. Met gevlochten tasje. MT.: vermoed...

Duitse helm, 1916
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse Landmacht legerhelm zonder binnenhelm. 1916. Afmeting: 17 x 29 x 23,5 cm. In goede staat.

Nederlandse helm, 1927
Resultaat: 80 EUR

Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.

Derde Rijk Luftwaffe dolk
Resultaat: 400 EUR

Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

'Beaumont' kogelgeweer
Resultaat: 525 EUR

19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Schijfgeweer 'Geneve'.
Startprijs 550 EUR

Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.

Percussie pistool 12 mm., gesigneerd.
Resultaat: 300 EUR

Antiek gegraveerde voorlader pistool. Circa: 1800. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Derde Rijk 'Napola-dolk'
Resultaat: 650 EUR

Duitse Derde Rijk NPEA 'Napola dolk', voor leerlingen van NPEA. Op lemet: 'Original Eichorn Solingen'. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Oostenrijks 'Wendel' geweer
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuws Oostenrijks 'Wendel' kogelgeweer (18,35 mm.) Twee schroeven missen. Afmeting: 113 cm. In goede staat.

Achterlader
Resultaat: 325 EUR

Achterlader kogelgeweer (12 mm.) 19e Eeuw. Systeem Baranow Rusland. Metaal gereinigd. Afmeting: 122 cm. In goede staat.

3-Delig zilveren servies op dienblad.
Resultaat: 450 EUR

Drie delig zilveren servies op dienblad, 833/000. Bolmodel met parelrand, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerbak, geplaatst op een dienblad met spiegel en zilveren rand met parel. MT.: J.M...

4 Delig zilveren servies, eind 19e eeuw
Startprijs 1.800 EUR

Prachtig zilveren koffieservies, 950/000, Frankrijk. 4-Delig koffieservies, Historisme, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot voorzien van deksel. Het servies is versierd met lauw...

Geelgouden Venetiaans collier
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden collier, 585/000, plat Venetiaans model met veeroog. ca 10 gram. breedte 2 mm, lengte 65 cm.

Gouden ring
Startprijs 65 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw

Gouden trouwring briljant
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden trouwring, 585/000, met 3 briljant geslepen diamanten, ca 3x0,03crt, diagonaal in de ring gezet . Breedte ring 6 mm, licht bollopend model. ca 5,2 gram. ø 53.

Witgouden ring met zirkonia.
Startprijs 350 EUR

Witgouden ring, 750/000, met zirconia. Brede ring met een gesp, versierd met rond geslepen zirconia's in de gesp en 3 rijen met vierkant geslepen zirconia's in de band. Breedte 15 mm, ø 54, ca 7,9. Al...

Zilveren roomstel.
Resultaat: 125 EUR

Zilveren roomstel, 925/000. Ovaal gevormde melkkan en suikerbak voor de helft bewerkt met cannelures, voorzien van grepen met rechte bovenkant. Getekend: Royal Sterling Hongkong. 15x8x10 cm 19x9x10cm....

Bijbel met zilveren slot, 1841
Resultaat: 85 EUR

Bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met het nieuwe testament, voorzien van zilveren slot met getrembleerde bewerking. MT.: H. van Delden, Zwolle, jl.: G:1841 12x6,5x3cm. In goede staat

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 125 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, geplaatst op houten basement. Gecontourneerde rechthoekige bak op ronde gecontourneerde voet en voorzien van zilveren gecontourneerde beugel.Het geheel is versierd met ...

Gembercoupe met zilver.
Resultaat: 185 EUR

Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 750 EUR

Stel bijzondere zilveren kandelaren, 925/000. Ovaal model met ribben en cannelureranden. De gecontourneerde kolom is tevens voorzien van cannelures en boven- en onderaan afgezet met ribben. 12,5x15x29...

Zilveren bakje, 18e eeuw.
Startprijs 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Witgouden oorhangers met briljanten.
Resultaat: 898 EUR

Sierlijke witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Peervormige oorhangers volledig bezet met briljant geslepen diamanten. De steker zit bevestigd aan een omgekeerde peervormige knop, pavé bezet met...

Gouden koordarmband
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden koordarmband, 585/000, met witgouden ankerschakels getorst. Breedte 3,2 mm, ca 4,9 gram. Lengte 19 cm. Voorzien van karabijnsluiting. Nieuw

Pop, 'Heubach Koppelsdorf', 1920.
Startprijs 175 EUR

Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Pop, 'Tete Jumeau', ca. 1900.
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

H. Hausmann, naïef schilderij
Startprijs 200 EUR

H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Bessen'.
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelesz. 21e Eeuw. 'Stilleven met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren 6-kantige strooibus.
Startprijs 35 EUR

Zilveren zes-kantige strooibus met bijzondere fraaie graveringen. Ca. 43 gr. Afmeting: 5 x 2,8 x 2,8 cm. In goede staat.

Grote zilveren schaal op voet.
Resultaat: 600 EUR

Bijzondere grote zilveren soezenmand, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met langs de rand 3 ribben, geplaatst op een eveneens rechthoekig gecontourneerde voet voorzien van vier grote uitgewerk...

Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel
Resultaat: 440 EUR

Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...

Wehrmacht officiers dolk
Resultaat: 425 EUR

Duitse officiers Wehrmacht dolk met portepee, adelaar en hakenkruis. 'F.W. Holler Solingen'. Lichte gebruikssporen, Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.

Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Duitse koppelriem + bajonet
Resultaat: 475 EUR

Duitse WO II Wehrmacht koppelriem. 'Meine ehre heisst treue', met diamant bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 40 x 10 cm. In goede staat.

Militair uniform (Holland)
Startprijs 100 EUR

Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Oostenrijks console Augustin geweer
Resultaat: 475 EUR

19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Koppel pistolen, 18e eeuw.
Startprijs 7.900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollandse koppel pistolen met gravures op hout en metaal 'Nr. V.C. 17513'. Gesigneerd 'J.F.J. Bar te Delft'. Afmeting: 43 x 16 x 4 cm. In zeer goede orirginele staat.

Duitse (ceremoniële) vergulde degen.
Resultaat: 300 EUR

Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.

Zilveren servies, 3 delig servies
Startprijs 800 EUR

Zilveren koffieservies. 800/000. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, versierd met een band met bladbewerking en een parelrand. Voorzien van een greep in een S-vorm met hollopende banen. De d...

Friese zilveren schaal.
Resultaat: 600 EUR

Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het henge...

Zilveren lepeldoos 1906
Startprijs 190 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...

Parelcollier met gouden slot
Startprijs 120 EUR

Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 950 EUR

Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...