Gouden ring, 585/000, met diamant. Bollopende ring met golvende lijnen bezet met diamanten in railzettingen met in het midden een briljant geslepen diamant in een verhoogde zetkast. Totaal ca 0,40 crt...
Fraaie spiegel met zilveren rand, India, Rechthoekige spiegel versierd met een rand met een floraal decor van bloemen en bladeren voorzien van parelrand. Met monogramgravure geplaatst aan de bovenzijd...
Grote zilveren inktpot, 925/000, met een gladde ronde vorm en een hol lopend oppervlakte versierd met een dubbele filetrand. Met scharnierend bol deksel en een porseleinen inzet. MT.: Walker & Hall, S...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een beeldhouwer met model en een tabour. MT.:W van Son, Schoonhoven. ca 54 gram. 4,5x3,5cm en 3x5cm. In goede staat
Bijzonder gouden beurs met half ronde, deels gecontourneerde beugel, fraai gezaagd met floraal decor. Voorzien van 2 eikeltjes als knopje bij de sluiting en een oog. Met gevlochten tasje. MT.: vermoed...
Antieke Duitse Landmacht legerhelm zonder binnenhelm. 1916. Afmeting: 17 x 29 x 23,5 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde voorlader pistool. Circa: 1800. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Duitse Derde Rijk NPEA 'Napola dolk', voor leerlingen van NPEA. Op lemet: 'Original Eichorn Solingen'. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks 'Wendel' kogelgeweer (18,35 mm.) Twee schroeven missen. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Achterlader kogelgeweer (12 mm.) 19e Eeuw. Systeem Baranow Rusland. Metaal gereinigd. Afmeting: 122 cm. In goede staat.
Drie delig zilveren servies op dienblad, 833/000. Bolmodel met parelrand, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerbak, geplaatst op een dienblad met spiegel en zilveren rand met parel. MT.: J.M...
Prachtig zilveren koffieservies, 950/000, Frankrijk. 4-Delig koffieservies, Historisme, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot voorzien van deksel. Het servies is versierd met lauw...
Geelgouden collier, 585/000, plat Venetiaans model met veeroog. ca 10 gram. breedte 2 mm, lengte 65 cm.
Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Geelgouden trouwring, 585/000, met 3 briljant geslepen diamanten, ca 3x0,03crt, diagonaal in de ring gezet . Breedte ring 6 mm, licht bollopend model. ca 5,2 gram. ø 53.
Witgouden ring, 750/000, met zirconia. Brede ring met een gesp, versierd met rond geslepen zirconia's in de gesp en 3 rijen met vierkant geslepen zirconia's in de band. Breedte 15 mm, ø 54, ca 7,9. Al...
Zilveren roomstel, 925/000. Ovaal gevormde melkkan en suikerbak voor de helft bewerkt met cannelures, voorzien van grepen met rechte bovenkant. Getekend: Royal Sterling Hongkong. 15x8x10 cm 19x9x10cm....
Bijbel met zilveren slot, 833/000. Bijbel met het nieuwe testament, voorzien van zilveren slot met getrembleerde bewerking. MT.: H. van Delden, Zwolle, jl.: G:1841 12x6,5x3cm. In goede staat
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, geplaatst op houten basement. Gecontourneerde rechthoekige bak op ronde gecontourneerde voet en voorzien van zilveren gecontourneerde beugel.Het geheel is versierd met ...
Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...
Stel bijzondere zilveren kandelaren, 925/000. Ovaal model met ribben en cannelureranden. De gecontourneerde kolom is tevens voorzien van cannelures en boven- en onderaan afgezet met ribben. 12,5x15x29...
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Sierlijke witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Peervormige oorhangers volledig bezet met briljant geslepen diamanten. De steker zit bevestigd aan een omgekeerde peervormige knop, pavé bezet met...
Geelgouden koordarmband, 585/000, met witgouden ankerschakels getorst. Breedte 3,2 mm, ca 4,9 gram. Lengte 19 cm. Voorzien van karabijnsluiting. Nieuw
Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen 'Tete Jumeau' pop, door Simon & Halby. Gemerkt 'Tete Jumeau'. Circa 1900. Met geleed Frans lichaam en mohair pruik. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.
C. Cornelesz. 21e Eeuw. 'Stilleven met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren zes-kantige strooibus met bijzondere fraaie graveringen. Ca. 43 gr. Afmeting: 5 x 2,8 x 2,8 cm. In goede staat.
Bijzondere grote zilveren soezenmand, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met langs de rand 3 ribben, geplaatst op een eveneens rechthoekig gecontourneerde voet voorzien van vier grote uitgewerk...
Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...
Duitse officiers Wehrmacht dolk met portepee, adelaar en hakenkruis. 'F.W. Holler Solingen'. Lichte gebruikssporen, Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Duitse WO II Wehrmacht koppelriem. 'Meine ehre heisst treue', met diamant bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 40 x 10 cm. In goede staat.
Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollandse koppel pistolen met gravures op hout en metaal 'Nr. V.C. 17513'. Gesigneerd 'J.F.J. Bar te Delft'. Afmeting: 43 x 16 x 4 cm. In zeer goede orirginele staat.
Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
Zilveren koffieservies. 800/000. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, versierd met een band met bladbewerking en een parelrand. Voorzien van een greep in een S-vorm met hollopende banen. De d...
Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het henge...
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...