Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

'Amsterdammer', Staande klok.
Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuws Louis Seize eikenhouten staande klok. Hendrik Vollenhove Amsterdam. Circa: 1780. Klok heeft maanstand, datum, ankergang en halfuur-slag uurwerk op twee verzilverde bellen. Tevens heeft de kl...

Zilveren kinderlepel met emaille papegaai op steel.
Resultaat: 40 EUR

Russische zilveren kinderlepel met fraai gekleurde emaille papegaai op de steel. 916/000. Lengte: 14 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.

Koekkoeksklok met snek
Startprijs 750 EUR

Zeldzame notenhouten koekkoeks-tafelklok met groot uurwerk, ketting-aandrijving en dubbele snek. Klok is versierd met gesneden druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 45 x 38 x 18 cm. In goede staat.

Div.delen zilver
Startprijs 60 EUR

Lot met zilver, bestaande uit: Borrelglaasje met zilveren montuur, met gezaagde voorstelling van figuren, 833/000, 1923, 33x50x45mm. Een zilveren strooier, Engels, 925/000, cilindervormig model met bo...

Zwart boulle kistje
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...

Witgouden ring met parelmoer en diamant
Startprijs 900 EUR

Grote witgoude ring, 750/000 met diamant en donker parelmoer. Grote zware ring met aan de bovenzijde een langwerpig stuk met 2 golvende stukken donker parelmoer ingelegd. Tussen de banden zitten 3 rij...

2x Imari octogonale borden
Resultaat: 40 EUR

Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.

12 Delen Indonesisch messing
Startprijs 30 EUR

Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Zilveren suikerstrooier met 2 grepen
Startprijs 320 EUR

Bijzondere Engelse zilveren strooier, met twee handgrepen, 925/000. Balustervormige strooier op ronde voet met gekrulde grepen en opengewerkte deksel met onder andere ruitmotief. Bekroond met een klo...

Zilveren tabakspot 1850
Startprijs 420 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 833/000, op zwart houten basement. Antieke tabakspot , rechthoekig model met acouladevormige rand en voet. Voorzien van een gegraveerde Biedermeier krul- en bloemgravure. Met ...

Japans porseleinen servies.
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...

Collier van carneolen
Resultaat: 20 EUR

Collier van gefacetteerde carneoolkralen, ø 10 mm, met witmetalen karabijnsluiting. lengte 46 cm.

Louis Seize Pendule
Startprijs 2.200 EUR

Prachtige grote marmeren Louis Seize pendule. Circa: 1780. Pendule heeft vuurvergulde bronzen versieringen, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. 'Deverberia A. Paria'. Achterrand bij uurw...

Pendule, Vis.
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde messing empire pendule. Circa 1820. Lyra spelende engel op dolfijn. Prachtige vergulding. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41,5 ...

4x Houten vaten.
Startprijs 60 EUR

Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.

2 x Koper portret, 'A.G. Learned'.
Startprijs 90 EUR

A.G. Learned 1872 - . Twee antiek Engelse koper gegraveerde portretten van dames in eikenhouten lijsten. Circa 1920. Afmeting: 16,5 - 14,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met granaat
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met ovaal bewerkte geschulpte rand en graveerwerk. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte kop 25x14 mm. ø 53 ca 4,3 gram . In g...

Delftse pendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Delftse porseleinen fles pendule met origineel Frans uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren bowl/boerenjongens lepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren bowl of boerenjongenslepel, ovale bak met dubbele schenktuit, lange gecontourneerde steel met florale graveringen. 835/000. Schoonhoven. Anno 1903. Lengte: 25 cm. Ca. 44 gr. In goede staat.

Comtoise
Resultaat: 100 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang met ijzeren stoel. Functies niet getest. Slaghamer zit los. Comtoise heeft een mooie emaille wijzerplaat en vouwslinger. Afmeting: 47 x 29 x 16 cm...

Vier antiquarische boeken
Resultaat: 35 EUR

Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...

Lampje, Empire.
Startprijs 150 EUR

Vergulde bronzen empire-stijl lampenvoet op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.

Zilveren bewerkte naamkaartdoos
Resultaat: 45 EUR

Fraaie met ruitvormige bewerkte zilveren naamkaartdoos met korrelquinoche. 835/000. Importeursteken: N.S. Gotlieb, 's-Hertogenbosch-Amsterdam. Afmeting: 11 x 8 cm. Ca. 149 gr. In goede staat.

Friese staartklok, Mahoniehout.
Startprijs 70 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Granaat armband.
Startprijs 150 EUR

Armband met granaat en geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 m, bevestigd aan een langwerpige geelgouden sluiting met 3 granaten, gouden eindstukken en een veil...

Duitse klok ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse staande klok 'Uhrenkopf'. Gesigneerd 'Bernard Dönnerbrink Uhrmacher in Gescher 1801'. Betreft zoldervondst. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, dagloper. Functies niet getest. Afmeting: 49...

3 Barnstenen imitatiestukken op standaard.
Startprijs 110 EUR

Drie barnstenen imitatiestukken met ingesloten insecten en vegetatie. Op standaard. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Viool in koffer.
Resultaat: 135 EUR

18e - 19e Eeuwse viool met twee strijkstokken in koffer + accessoires. Afmeting: 60 x 21 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren lepeldoosje met lepels
Startprijs 180 EUR

Zilveren doosje met zilveren lepels, 833/000. Zilveren lepeldoosje op 4 klauwpootjes met getorste greep en aan de bovenzijde een gravure van een man met paard op het land voorzien van velouren interie...

2 Barnsteen pijpjes met goud en vergulde rand
Resultaat: 50 EUR

Twee barnstenen pijpjes, één met gouden rand, 585/000, en één met vergulde rand in originele etui. 6-7cm.

Gouden ring, bloedkoraal (rozet)
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoralen. Ring met grote rozet, 18mm, bezet met een bloedkoraal, ø7 mm, en daaromheen een rand gemaakt uit een getorste bewerking met 12 kleinere bloedkoralen. ca 5,8...

Rond zilveren pepermuntdoosje.
Resultaat: 50 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met op het deksel gedreven afbeelding 'schutterij' in florale rand. 835/000. Anno 1985. Ca. 23 gr. Afmeting: ø 4,5 cm. In goede staat.

Pendule, Lectura.
Startprijs 1.250 EUR

Zwarte antieke Franse marmeren lectura pendule, circa 1880 Napoleon III. Met verguld bronzen versieringen en achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. (één pootje los). Afmeting: 38 cm. In go...

2 Bureausets
Startprijs 50 EUR

Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Grote pendule, man met hond
Startprijs 850 EUR

Grote antieke Franse empire pendule, circa 1830. Wit Carrera marmer met vuurverguld brons. (basement voorkant scheur). Goede vergulding. Achtdaags, halfuur-slag met touwtjesslinger. Afmeting:35x15x 53...

Horlogeketting met leer en goud
Startprijs 80 EUR

Horlogeketting met leer en roodgouden element en sluiting. 585/000. ca 5,2 gram, 16x2cm.

2 x Glazen stolp met bloemstuk.
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Franse glazen stolpen met porseleinen vazen en kunstbloemen. Afmeting: 38 x 15 cm ø. In goede originele staat.

4 Delen zilver (glas,potje, 2x stop)
Startprijs 45 EUR

4 Delen zilver bestaande uit: Een kristallen ijsglas met zilveren voet met parelrand (breukje in glas). Eén kristallen potje met ruitslijpsel voorzien van zilveren deksel met parelrand. Eén sierkurk m...

Zilveren tabaksdoos.
Startprijs 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse zilveren doos, 833/000, met scharnierend deksel. Rechthoekig doos met lijnbewerking aan de zijkanten en onderzijde. De deksel is versierd met geometrisch graveerwerk. MT.: Abraham van...

Zilveren herenhorloge met snek en chatelaine
Startprijs 380 EUR

Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820.

Gestoken wandkistje
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge, dames
Startprijs 30 EUR

Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast

Portaalklok.
Resultaat: 450 EUR

Franse Louis Seize pendule met twee-kleurig marmer wit-zwart, en vuurvergulde ornamenten. 'Robin a Paris'. Circa 1800. Eén ornament op zuil mist. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtje...

Klok onder stolp.
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse 'Kundo' jaarpendule onder glazen stolp. Circa: 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Pen-kandelaar
Startprijs 90 EUR

Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.

Collier van groene parels
Startprijs 150 EUR

Collier van groene parels, ø7 mm, met een geelgouden, 585/000, bolsluiting, ø 7 mm. lengte 40 cm.

Zilveren nagelgarnituur in etui
Startprijs 35 EUR

Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000. Bestaande uit: een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor v...

Deens zilver verguld kerstcouvert.
Startprijs 120 EUR

Deens zilver verguld kerstcouvert. 925/000. Bestaande uit een lepel en vork met emaille versiering. Ontwerp: I.B. Apang Olsen, 1973. Mt. A. Michelsen. Ca. 100 gr. Lengte: 16,5 cm. In goede staat.

Weense pendule.
Startprijs 200 EUR

Antieke Weense wortelnoten pendule met geëboniseerde lijsten. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Heilighart beeld.
Startprijs 35 EUR

Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.

Kapspiegel van tasbeugel en breischede
Startprijs 80 EUR

Kapspiegel gemaakt van zilveren tasbeugel met breischede. Ovaal gecontourneerde open tasbeugel, empirestijl met zwanen en palmetrand, met spiegel, bevestigd aan een breidschede met getrembleerde bewer...

Engelse staande klok
Startprijs 280 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Engelse staande klok met florale intarsia in medaillon deurtje. Circa: 1800. (pagode kap). 'Hall Sleaford'. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags + seconden. Afmeting:45x25x 2...

Bewerkte kandelaar.
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse smeedijzeren kandelaar met draak, in gotische-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

3x Zilveren tafelborstel
Startprijs 150 EUR

Drie zilveren tafelborstels, 833/000. Drie ovale tafelborstels, 2 voorzien van een rand met biedermeier bewerking en in het midden een voorstelling met figuren, MT.: o.a. Firma Dahlia, Amsterdam en e...

Zilveren roomstel met parelrand.
Resultaat: 200 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, bestaand uit melkkan en suikerbak: model parelrand met bolprofiel, Importeursteken: D.Aubert 's Gravenhage. ca 410 gram. ø12x14 en 14x8x9cm. In goede staat

Zilveren briefopener, taartschep, roomlepel
Startprijs 30 EUR

Drie delen zilveren. Bestaande uit: Eén briefopener wajang, 800/000, met uitgezaagd figuur versierd met gravure, 14 cm. Eén taartschep met wajang decor, 800/00, met opengezaagde schep en steel met fig...

Zilveren lepeltjes 9x
Resultaat: 25 EUR

Negen zilveren lepels. Onder andere: 8 Theelepels, Art Deco-stijl, 835/000, met gehamerd motief, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. En één klein lepeltje, 800/000 met een bloememsteel. Totaal ca 109...

China, Tea brick
Startprijs 100 EUR

Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. En gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...

Zilveren beugeltas.
Startprijs 40 EUR

Zilveren beugel, 833/000, met kralentas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met getrembleerde bewerking in Biedermeierstijl. jl.: I:1868. De beugel is intact, kralentasje is kapot. 10x12cm.

Hanglamp (messing)
Startprijs 30 EUR

Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.

Engelse secretaire met snijwerk
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuws Engels eikenhouten secretaire met opstand (gestoken). Secretaire heeft zes lades en twee deuren in onderstuk. Het secretaire gedeelte heeft een kelder en geheime lades achter nest. Met origi...

Jugendstil slaapkamer
Resultaat: 650 EUR

Bijzonder mooie grote antieke eikenhouten Jugendstil slaapkamer. Acht-delig. Circa 1910. Slaapkamer is bewerkt met florale zweepslag motieven. Afmeting kasten: 210 x 140 x .58 cm. Afmeting bed: 190 x...

Granaatcollier
Startprijs 90 EUR

Collier van gefacetteerde granaatkralen, verlopend in grootte, voorzien van geelgouden sluiting, 585/000, ø 5-10mm. Lengte 52 cm.

Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'.
Startprijs 1.450 EUR

Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Grafkrans van glazen kralen.
Resultaat: 140 EUR

Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.

Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'.
Resultaat: 225 EUR

Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Barometer
Resultaat: 40 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

8 Munten
Startprijs 50 EUR

Acht diverse oude munten. 20e Eeuw. Onder andere: Korowa, Pesos, Peago. Afmeting: ø 2 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

Notenhouten pronkkastje.
Startprijs 300 EUR

Antiek Frans historisme notenhouten pronkkastje met snijwerk, kussenpanelen, vier deuren en hekje. Circa: 1880. Afmeting: 135 x 65 x 41 cm. In zéér goede staat.

Bronzen penning (J. Villeneuve)
Startprijs 35 EUR

Bronzen penning (J. Villeneuve). "L'INDOCHINE A L'EXPOSITION COLONIALE INTERNATIONALE// PARIS 1931", ca. 75gr., ø5,5cm. In goede staat

Eiken Barok kast met sterren.
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse uitneembare eikenhouten Barok kast met lijsten, snijwerk, ster-intarsia en lades. Anno 1812. Afmeting 200 x 72 x 201 cm. In redelijk/goede staat.

A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.

Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'.
Startprijs 600 EUR

Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.

Modern vloerkleed, door Corneille Guillaume Beverloo.
Resultaat: 500 EUR

Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.

Icoon, 19e eeuw.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.

Japans bestekkastje.
Resultaat: 275 EUR

Oude Japanse lakwerk bestekkast met diverse lades en natuurstenen gesneden Geishas in landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 36 x 56 cm. In goede staat.

2 Nachtkastjes
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Jugendstil mahoniehouten nachtkastjes. Circa 1920. Afmeting: 76 x 43 x 38 cm. In zeer goede staat.

J. Cornilliet, 'Buste dame'.
Resultaat: 100 EUR

J. Cornilliet, 1873. 1830 - 1886. Franse school. 'Buste dame'. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Riviergezicht'
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 20e Eeuw. 'Riviergezicht met platbodem en boerenhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Landschap in Buurse'.
Startprijs 80 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

J. van Zwolle, 'Bloemenmarkt Amsterdam'.
Startprijs 300 EUR

J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke/ goede staat.

Onduid. gesig.' Boeren interieur met moeder en kind'.
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Nachtkastje
Startprijs 150 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.

Tegeltafel (Bretons ?)
Startprijs 60 EUR

Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.

Nachtkastje, mahonie.
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten nachtkastje met jalouzie-deuren en uitschuifbaar voor nachtpot. Afmeting: 65 x 40 x 53 cm. In goede staat.

Tafel met tegels
Startprijs 75 EUR

19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafeltje.
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws mahoniehouten houtgestoken bijzettafel op drie-spant poot. Afmeting: 74 x 51 x 57 cm. In goede staat.

Eiken theekastje met geslepen glas.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast.
Resultaat: 140 EUR

Oud Hollandse Renaissance-stijl kussenkast van eikenhout en palissander. Stijlmeubel met ranken en lades (uitneembaar). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 165 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Resultaat: 65 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast met etagiere en getorste zuilen. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 150 x 50 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch tapijt met ruitmotieven in de tinten rood/bruin 130x210cm.

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch fijngeknoopt kleed. In de kleuren: Rood, blauw, zwart, grijgroen etc.. Afmeting: 112 x 166 cm. In goede staat.

Beeld, 'Strijdwagen'.
Startprijs 750 EUR

Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen die roept'.
Startprijs 380 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Door 'Louis Oury', 1846. Circa: 1915. Titel: 'Zo-Ot, jongen die roept'. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Beeld, 'Kat' naar Pompon.
Resultaat: 260 EUR

Grote Art Deco-stijl bronzen katachtige. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Beeld, 'Hermes God van de handel'.
Resultaat: 140 EUR

Bronzen 'Hermes' op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.