Grote Duitse keramieken kat en hond. 20e Eeuw. Eén maal porseleinen kat met glazen ogen, gemerkt 'N' met kroon. Eén maal keramieken herdershond, genummerd. Circa: 1930. Pootje gelijmd. Afmeting: 22 - ...
Antieke bronzen vaas met florale decors en figuren, 19e eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse dresden porseleinen figuren, Reservist Fehi. 20e Eeuw. handbeschilderd door A.H.Aarst. Een hand afgebroken verder goed. 16-21 cm. Cond.:Redelijk/ Goed
Oude vergulde aansteker. 'Flaminaire Made in France plaque d'or'. 20e Eeuw. Afmeting: 6,3 x 3 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse figuren achter glas in oude lijsten. 'Twee kindjes met heilig kruis'. Meerschuim of bisquit porselein. Afmeting: 18 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Vier oude Fürstenberg porseleinen figuren. Handbeschilderd sweta, 20e eeuw. 19-22 cm. Cond.: Goed
Vijf oude Duitse Fürstenberg porseleinen figuren, 20e eeuw. Handsbeschilderd door Sweta. 19-23cm. Cond.:Goed
Lot met diverse 19e eeuwse wandtegels, hoofdzakelijk mangaan-kleurig, vaas decor. Meest beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen olielampje in olifantvorm. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Interessant kavel met diverse munten waaronder: Nederland: 14x 1/2 cent (1909-1940), 36x 1 cent (1877-1942), 2x 2,5 cent (1877-1880), diverse 19e eeuwse munten uit Batavia en Ned. Indië, tevens Duitsl...
Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.
Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kom met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...
Collier van bewerkte benen kralen met om en om een geelgouden bolletje en een geelgouden sluiting, 585/000, in de vorm van een opengewerkt hart. Lengte 42 cm.
Kristallen theebus met zilveren dop, 833/000. Kristallen theebus, buikmodel met divers slijpsel voorzien van een zilveren kraag en dop, versierd met parelrand. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, 1858-192...
Certina horloge, model Bristol 195, automaat, met datum aanduiding, ø kast 35 mm, goudplated. Serienummer: 25651. Voorzien van bruin krokodillen lederen band. Werkend, in goede staat.
Baume & Mercier horloge, goldplated, handopwinding voorzien leren band. ø kast 35 mm. Kastnummer: 687444 21008. Werkend en in goede staat
Twee sets met glazen silverlay strooiers, voorzien van zilveren dop, 925/000. Twee kegelvormige strooiers versierd met een bewerkte rand, 11,5 cm en twee kegelvormige gladde strooiers, 8 cm. Gestempe...
Armband van granaat en parel met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen met granaatkralen en zoetwaterparel afgewisseld. Bevestigd aan een ronde gouden sluiting met granaat, ø 16.6 mm, met veilighei...
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Bijbel met dubbele zilveren sloten, 833/000. 'De gantsche heylige schrifture', 1843. Bijbel voorzien van 2 gecontourneerde sloten versierd met palmetten. Voorzien van keur voor vreemde werken. 15x10x7...
Geelgouden choker, 585/000, met strik en parel. Choker met lunacollier, in het midden voorzien van een strik, 20 mm, met een blauw gefacetteerde steen en een grillig zoetwaterparel. Het uiteinde van d...
Lot van 18 mechanische zakhorloges in een doos. Wit-metaal, zilver en Niello.
Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...
Geelgouden cameebroche/hanger, 750/000. Ovale hanger met uitgewerkte gouden rand met bloemmotief voorzien van een uitgesneden schelpcamee met een portret van een vrouw. 38x45 mm. ca 16,4 gram. In goe...
Collier van gefacetteerde gekleurde agaatkralen, ø 8 mm. Bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 9 mm. Lengte 41 cm.
Collier met 2 rijen turkooiskralen, ø2-4 mm, bevestigd aan een geelgouden ovaal slotje met geschulpte rand en een kleine turkoois in het midden ( entree ontbreekt). En een klein geelgouden speldje met...
Collier en hanger, zilver rosé, 925/000, met lapis lazuli. Collier met een staafjesschakel met daaraan een vierkante hanger met lapos lazuli, 29x17mm. Lengte 40 cm. ca 10,2 gram
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand, ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. ...
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Ovale broche met geschulpte rand met graveerwerk. In het midden in een opstaande rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 25x20 mm. ca 2,3 ...
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met krullen, bezet met een grote ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 11,5x18mm, 20x40mm.ca 5,1 gram. In goede staat
Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat
Stalen verguld collier, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 44 cm.
Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een hondenkar. Een klein model met een kar, 4x2,2x3,5cm. MT.: J.Weeda, Haarlem, 1969-1990 en een racekar met hond, MT.: Onduidelijk. 5,4x1,5x3,5cm. T...
Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. Ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...
Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands. Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oud Chinees handgeschilderd schilderij met florale en tekst decor. Gesigneerd China. 20e Eeuw. Afmeting: 170 x 58 cm. In goede staat.
F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Berghof. Tweede helft 20e eeuw. 'Besneeuwd landschap met strohut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met fruit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
H. Backers. Circa: 1930. 'Schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.
Antiek kort vuursteen geweer (18 mm.) 'Tower'. Met mahonie kolf en messing. (kogelgeweer). Afmeting: 83 cm. In goede staat.
19e Eeuws 'Flobert' pistool met kantel loop. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.
Nederlandse Landmacht helm met lederen binnenhelm. 1916. Afmeting: 12 x 23 x 27 cm. In goede staat.
Antieke lichtkogel seinpistool.'160669'. Eerste helft 20e eeuw. W.O. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke pistolen. Eén met afneembare loop. Eén damespistool, D.R.G.M. J.G.A. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek kogelgeweer (22 mm.), randvuur. Circa 1800. Metaal gereiningd. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse bajonet 'Eisener Schwytz'. Model 1918, Nr. 647540. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Militaire messing plaquette. Kanon, tank, 105 mm. N.S.N. 1015-99-960-1970, type L7 A3. Gegraveerd met lauer en J met kroon. Afmeting: 22,5 x 15 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...
Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Fraaie witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Scharnierende creolen, vierkante buis,aan de voorzijde en aan de binnenkant van de achterzijde bezet met in totaal 54 briljant geslepen diamanten, tot...
Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Heinrich Eckstein. 1935. Duitse school. 'Stadsgezicht St. Johannskirche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 61 cm. In goede staat.
R. Wildeboer. Gesigneerd. 'Rivierlandschap met boerderij en ophaalbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 57 cm.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 64 cm. In goede staat.
Lot diverse oude metalen dinky toys. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: circa 8 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Spaanse 'Toledo' bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Kavel met 14 ordners vol met diverse krantenknipsels en verzamelingen over de oorlog.
Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en leder met messing schede. Onduidelijk gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en lederen schede. Door 'R. Herder' (op lemet). Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zweedse 'Moara' dolk in origineel bewerkte lederen schede. 20 Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke signaalhoorn van messing. Circa 1900. Deukjes. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kanon uit collectie van der Werff, met wapen op loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen schotel met floraal gematteerd slijpwerk en vliegende vogel decor. Eén karaf met floraal gematteerd slijpwerk en vliegende vogels decor, geslepen stop en een 925/000 sterling zilve...
Hollands eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 112 x 80 x 67 cm. In zeer goede staat.
Teakhouten rolbureau. Stijl meubel naar oud voorbeeld. Tweede heflt 20e eeuw. Bureau heeft klauwpoten en een uittrekbaar schrijfblad, diverse lades en opbergvakken. Afmeting: 121 x 113 x 66 cm. In goe...
Fraaie zilveren kandelaar, 835/00, geplaatst op een vierkant voet met knerren rand, oplopend met gestands bladdecor. De zuilvormige pilaar is versierd met onderbroken parelranden. Importeursteken: D.A...
Drie delig zilveren theeservies, 833/000, bestaande uit een theepot, suikerbak en melkkan, zeshoekig gevormd voorzien van landschapsdecor met een rand met voluten en C-vormige grepen met een puttihoof...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer & Reinhardt' pop, nr. 126. Circa 1920. Pop heeft mohair pruik, flirt ogen en antieke kleding. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde revolver. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.
Drie oude Annette Himstedt poppen in doos. 1992-1993, 1994-1995. Onder andere: Lowa etc. met certificaten. Afmeting: 73-84 cm. (dozen). In goede staat.
Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met klep en datering 1767. Afmeting: 47 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.