Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Duitse beeldjes, hond en kat.
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse keramieken kat en hond. 20e Eeuw. Eén maal porseleinen kat met glazen ogen, gemerkt 'N' met kroon. Eén maal keramieken herdershond, genummerd. Circa: 1930. Pootje gelijmd. Afmeting: 22 - ...

Bronzen Chinees vaasje
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen vaas met florale decors en figuren, 19e eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

4 Beeldjes Dresden
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse dresden porseleinen figuren, Reservist Fehi. 20e Eeuw. handbeschilderd door A.H.Aarst. Een hand afgebroken verder goed. 16-21 cm. Cond.:Redelijk/ Goed

Vergulde aansteker.
Startprijs 30 EUR

Oude vergulde aansteker. 'Flaminaire Made in France plaque d'or'. 20e Eeuw. Afmeting: 6,3 x 3 x 1,5 cm. In goede staat.

2x Kunstwerkjes achter glas
Resultaat: 75 EUR

Twee 19e eeuwse figuren achter glas in oude lijsten. 'Twee kindjes met heilig kruis'. Meerschuim of bisquit porselein. Afmeting: 18 x 15 x 3 cm. In goede staat.

4 Fürstenberg beelden
Resultaat: 150 EUR

Vier oude Fürstenberg porseleinen figuren. Handbeschilderd sweta, 20e eeuw. 19-22 cm. Cond.: Goed

5 Fürstenberg beelden
Resultaat: 190 EUR

Vijf oude Duitse Fürstenberg porseleinen figuren, 20e eeuw. Handsbeschilderd door Sweta. 19-23cm. Cond.:Goed

Doosje met diverse tegels.
Resultaat: 60 EUR

Lot met diverse 19e eeuwse wandtegels, hoofdzakelijk mangaan-kleurig, vaas decor. Meest beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

Patchwork kleed
Startprijs 40 EUR

Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.

Deco stuk van hout met snijwerk.
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.

Yixing theepot.
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.

3 x Chinees jade.
Startprijs 100 EUR

Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees olielampje 'olifant'
Startprijs 20 EUR

Oud Chinees porseleinen olielampje in olifantvorm. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Interessant kavel munten
Resultaat: 45 EUR

Interessant kavel met diverse munten waaronder: Nederland: 14x 1/2 cent (1909-1940), 36x 1 cent (1877-1942), 2x 2,5 cent (1877-1880), diverse 19e eeuwse munten uit Batavia en Ned. Indië, tevens Duitsl...

Familie Rose dekseldoos
Startprijs 800 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.

2x Porseleinen olifant
Startprijs 35 EUR

Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese figuren (2x)
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afmeting. 28-30 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startprijs 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kom met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

5 Beelden militairen
Resultaat: 220 EUR

Vijf porseleinen militaire figuren. Gemerkt 'Napels Kings porcellane'. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Gouden ring met Amethist.
Startprijs 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...

Collier van been met gouden hart
Startprijs 170 EUR

Collier van bewerkte benen kralen met om en om een geelgouden bolletje en een geelgouden sluiting, 585/000, in de vorm van een opengewerkt hart. Lengte 42 cm.

Kristallen theebus met zilver
Startprijs 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 833/000. Kristallen theebus, buikmodel met divers slijpsel voorzien van een zilveren kraag en dop, versierd met parelrand. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, 1858-192...

Certina horloge
Startprijs 150 EUR

Certina horloge, model Bristol 195, automaat, met datum aanduiding, ø kast 35 mm, goudplated. Serienummer: 25651. Voorzien van bruin krokodillen lederen band. Werkend, in goede staat.

Baume Mercier horloge
Startprijs 400 EUR

Baume & Mercier horloge, goldplated, handopwinding voorzien leren band. ø kast 35 mm. Kastnummer: 687444 21008. Werkend en in goede staat

4 Zilveren strooiers met glas
Startprijs 80 EUR

Twee sets met glazen silverlay strooiers, voorzien van zilveren dop, 925/000. Twee kegelvormige strooiers versierd met een bewerkte rand, 11,5 cm en twee kegelvormige gladde strooiers, 8 cm. Gestempe...

Armband met parel en granaat
Startprijs 120 EUR

Armband van granaat en parel met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen met granaatkralen en zoetwaterparel afgewisseld. Bevestigd aan een ronde gouden sluiting met granaat, ø 16.6 mm, met veilighei...

Collier met granaat en parel
Startprijs 220 EUR

Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...

Bijbel met dubbele zilveren sloten, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Bijbel met dubbele zilveren sloten, 833/000. 'De gantsche heylige schrifture', 1843. Bijbel voorzien van 2 gecontourneerde sloten versierd met palmetten. Voorzien van keur voor vreemde werken. 15x10x7...

Gouden choker, parel.
Startprijs 300 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met strik en parel. Choker met lunacollier, in het midden voorzien van een strik, 20 mm, met een blauw gefacetteerde steen en een grillig zoetwaterparel. Het uiteinde van d...

18 Zakhorloges in doos.
Startprijs 300 EUR

Lot van 18 mechanische zakhorloges in een doos. Wit-metaal, zilver en Niello.

Plated bestek, divers.
Startprijs 20 EUR

Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...

Gouden cameebroche
Startprijs 310 EUR

Geelgouden cameebroche/hanger, 750/000. Ovale hanger met uitgewerkte gouden rand met bloemmotief voorzien van een uitgesneden schelpcamee met een portret van een vrouw. 38x45 mm. ca 16,4 gram. In goe...

Agaatcollier met gouden slot
Startprijs 100 EUR

Collier van gefacetteerde gekleurde agaatkralen, ø 8 mm. Bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 9 mm. Lengte 41 cm.

Turkoois collier en speld
Startprijs 150 EUR

Collier met 2 rijen turkooiskralen, ø2-4 mm, bevestigd aan een geelgouden ovaal slotje met geschulpte rand en een kleine turkoois in het midden ( entree ontbreekt). En een klein geelgouden speldje met...

Collier met Lapis Lazuli
Resultaat: 35 EUR

Collier en hanger, zilver rosé, 925/000, met lapis lazuli. Collier met een staafjesschakel met daaraan een vierkante hanger met lapos lazuli, 29x17mm. Lengte 40 cm. ca 10,2 gram

Kristallen schaal met zilveren beugel.
Startprijs 60 EUR

Ronde kristallen schaal met geschulpte rand, ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. ...

Gouden broche bloedkoraal
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Ovale broche met geschulpte rand met graveerwerk. In het midden in een opstaande rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 25x20 mm. ca 2,3 ...

Gouden hanger bloedkoraal
Startprijs 180 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met krullen, bezet met een grote ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 11,5x18mm, 20x40mm.ca 5,1 gram. In goede staat

2 Zilveren Art Deco vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR

Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat

Stalen verguld collier M&M
Startprijs 50 EUR

Stalen verguld collier, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 44 cm.

Stalen verguld armband M&M
Startprijs 40 EUR

Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.

2 Zilveren miniaturen, hondenkarren
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een hondenkar. Een klein model met een kar, 4x2,2x3,5cm. MT.: J.Weeda, Haarlem, 1969-1990 en een racekar met hond, MT.: Onduidelijk. 5,4x1,5x3,5cm. T...

14x Zilveren Biedermeijer theelepels
Resultaat: 40 EUR

Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. Ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...

Zilveren tafelborstel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands. Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...

Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'.
Resultaat: 300 EUR

Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startprijs 150 EUR

Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Chinees schilderij.
Resultaat: 400 EUR

Oud Chinees handgeschilderd schilderij met florale en tekst decor. Gesigneerd China. 20e Eeuw. Afmeting: 170 x 58 cm. In goede staat.

F.L. Corsius, 'Marktgezicht'
Startprijs 400 EUR

F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.
Startprijs 160 EUR

Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

Schilderij, statie uit de kerk
Startprijs 200 EUR

Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.

Berghof, 'Besneeuwd landschap met strohut'.
Startprijs 150 EUR

Berghof. Tweede helft 20e eeuw. 'Besneeuwd landschap met strohut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.
Startprijs 100 EUR

Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2 x Jan H. Bolink, 'Twentse boerderij'.
Startprijs 150 EUR

Twee werken van Jan H. Bolink. 1913 - Enschede. Twee maal 'Twentse boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 41 cm. + 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Stilleven met fruit'.
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met fruit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

H. Backers
Resultaat: 225 EUR

H. Backers. Circa: 1930. 'Schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.

Jachtgeweer met 2 wissellopen.
Startprijs 1.900 EUR

Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.

Vuursteen geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

Antiek kort vuursteen geweer (18 mm.) 'Tower'. Met mahonie kolf en messing. (kogelgeweer). Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Pistool, lange loop 'Flobert'.
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws 'Flobert' pistool met kantel loop. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.

Nederlandse helm, 1916
Resultaat: 80 EUR

Nederlandse Landmacht helm met lederen binnenhelm. 1916. Afmeting: 12 x 23 x 27 cm. In goede staat.

Seinpistool, WASAG LP 42
Resultaat: 180 EUR

Antieke lichtkogel seinpistool.'160669'. Eerste helft 20e eeuw. W.O. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Pistooltje
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke pistolen. Eén met afneembare loop. Eén damespistool, D.R.G.M. J.G.A. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Kogelgeweer (vroeg 19e eeuw)
Resultaat: 150 EUR

Antiek kogelgeweer (22 mm.), randvuur. Circa 1800. Metaal gereiningd. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Zwitserse bajonet
Resultaat: 70 EUR

Antiek Zwitserse bajonet 'Eisener Schwytz'. Model 1918, Nr. 647540. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Militaire messing plaquette tankgeschut
Resultaat: 60 EUR

Militaire messing plaquette. Kanon, tank, 105 mm. N.S.N. 1015-99-960-1970, type L7 A3. Gegraveerd met lauer en J met kroon. Afmeting: 22,5 x 15 cm. In goede staat.

Witgouden ring met briljant
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...

2-Deurs kast, 1890.
Resultaat: 290 EUR

Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.

Witgouden creolen met briljanten.
Startprijs 1.250 EUR

Fraaie witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Scharnierende creolen, vierkante buis,aan de voorzijde en aan de binnenkant van de achterzijde bezet met in totaal 54 briljant geslepen diamanten, tot...

5 Delen plateel
Startprijs 60 EUR

Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

Heinrich Eckstein, dorpsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Heinrich Eckstein. 1935. Duitse school. 'Stadsgezicht St. Johannskirche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 61 cm. In goede staat.

R. Wildeboer, 'Rivierlandschap met boerderij'.
Resultaat: 160 EUR

R. Wildeboer. Gesigneerd. 'Rivierlandschap met boerderij en ophaalbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 57 cm.

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 64 cm. In goede staat.

Lot dinky toys.
Resultaat: 155 EUR

Lot diverse oude metalen dinky toys. 20e Eeuw. Bespeeld. Afmeting: circa 8 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Spaanse 'Toledo' bajonet
Resultaat: 50 EUR

Spaanse 'Toledo' bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.

14 Ordners knipsel/verzamelingen oorlog
Startprijs 75 EUR

Kavel met 14 ordners vol met diverse krantenknipsels en verzamelingen over de oorlog.

Hollandse dolk
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en leder met messing schede. Onduidelijk gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse bajonet voor Lebel geweer
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Dolk, 'R. Herder'
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en lederen schede. Door 'R. Herder' (op lemet). Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Zweedse 'Moara' dolk
Resultaat: 35 EUR

Zweedse 'Moara' dolk in origineel bewerkte lederen schede. 20 Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Antieke signaalhoorn.
Resultaat: 75 EUR

Antieke signaalhoorn van messing. Circa 1900. Deukjes. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

Landmacht gala-pet
Startprijs 40 EUR

Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen kanon, ca. 1900.
Resultaat: 40 EUR

Antiek bronzen kanon uit collectie van der Werff, met wapen op loop. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Kristallen schotel + karaf met zilveren bodem en bovenrand.
Startprijs 65 EUR

Geslepen kristallen schotel met floraal gematteerd slijpwerk en vliegende vogel decor. Eén karaf met floraal gematteerd slijpwerk en vliegende vogels decor, geslepen stop en een 925/000 sterling zilve...

Eiken, 1-deurs kastje.
Startprijs 250 EUR

Hollands eikenhouten één-deurs kastje met lade. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 112 x 80 x 67 cm. In zeer goede staat.

Rolbureau
Resultaat: 135 EUR

Teakhouten rolbureau. Stijl meubel naar oud voorbeeld. Tweede heflt 20e eeuw. Bureau heeft klauwpoten en een uittrekbaar schrijfblad, diverse lades en opbergvakken. Afmeting: 121 x 113 x 66 cm. In goe...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 140 EUR

Fraaie zilveren kandelaar, 835/00, geplaatst op een vierkant voet met knerren rand, oplopend met gestands bladdecor. De zuilvormige pilaar is versierd met onderbroken parelranden. Importeursteken: D.A...

3-Delig zilveren servies.
Startprijs 475 EUR

Drie delig zilveren theeservies, 833/000, bestaande uit een theepot, suikerbak en melkkan, zeshoekig gevormd voorzien van landschapsdecor met een rand met voluten en C-vormige grepen met een puttihoof...

Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Voorstelling naar Murillo'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Pop, 'Kammer & Reinhardt', circa 1920.
Startprijs 125 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer & Reinhardt' pop, nr. 126. Circa 1920. Pop heeft mohair pruik, flirt ogen en antieke kleding. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Penvuur revolver.
Startprijs 160 EUR

Antiek gegraveerde revolver. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Percussie pistool.
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Kruitzakje
Resultaat: 40 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.

3x 'Annette Himstedt' pop
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Annette Himstedt poppen in doos. 1992-1993, 1994-1995. Onder andere: Lowa etc. met certificaten. Afmeting: 73-84 cm. (dozen). In goede staat.

Tischbaumbass
Resultaat: 20 EUR

Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Zoutkast, 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Duitse Barok eikenhouten gestoken zout-wandkast met klep en datering 1767. Afmeting: 47 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Boten'.
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.