Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek blikken botaniseertrommel met stoomvaart in Zeeland. Lithografie. Circa 1920. Afmeting: 44 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm
Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.
Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.
Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Twee aparte Japanse cloisonne dekselvaatjes met diverse vogel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.