Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Marie Adelaide Langeveld Dubourcq, 'Vaas met anemonen'.
Resultaat: 400 EUR

Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

Model zeilboot
Resultaat: 40 EUR

Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.

T.H. Lindner, 'Interieur met 18e eewse figuren'.
Resultaat: 80 EUR

Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

8x Jugendstil
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Barometer.
Startprijs 30 EUR

Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

2 x Cloisonne tonnetjes.
Startprijs 70 EUR

Twee aparte Japanse cloisonne dekselvaatjes met diverse vogel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø. In goede staat.

A. Jacobs, 'Landschap met ossenspan'.
Resultaat: 280 EUR

Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.

Albarello, ca. 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR

Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

9 x Chinees porselein, 8 x trekpotje
Resultaat: 500 EUR

Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...

Rosenthal tablet
Startprijs 100 EUR

Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

Marters (1x) en Bunzing (2x)
Resultaat: 30 EUR

Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.

Composiet Aphrodite Kallipigos
Startprijs 70 EUR

Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, 'Wintergezicht met figuren'.
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm

Vloerkleed 'Roja Ting'.
Resultaat: 450 EUR

Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.

Botaniseertrommel
Resultaat: 60 EUR

Antiek blikken botaniseertrommel met stoomvaart in Zeeland. Lithografie. Circa 1920. Afmeting: 44 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Bord, Meissen.
Startprijs 100 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.

2 Goldscheider figuren
Resultaat: 200 EUR

Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.

Stel Imari dekselvazen
Resultaat: 375 EUR

Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...

Postzegelalbum Oud-Nederland
Resultaat: 150 EUR

Postzegel verzamelalbum DAVO, 1852 - 1980. Voorste gedeelte enige zegelverzamelingen gestempeld en ongestempeld. Afmeting: 31,5 x 28,5 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

Postkaarten album
Resultaat: 40 EUR

Antiek Hollands postkaarten album met voor-oorlogse postkaarten. Afmeting: 38,5 x 23 x 2 cm. In goede staat.

Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders'.
Resultaat: 150 EUR

Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakt. Boekje ter inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.

6 Munten België
Startprijs 50 EUR

Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.

Helmut Reuter, Winter
Startprijs 250 EUR

Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Karupaa, Landschap met beek.
Startprijs 150 EUR

Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.

Sabel, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Kadetten sabel
Resultaat: 200 EUR

Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Sabel 'Eisenhauer'
Resultaat: 300 EUR

Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Britse helm
Resultaat: 70 EUR

Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.

Mariniers sabel
Resultaat: 250 EUR

Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.

Politie sabel
Resultaat: 120 EUR

Voor-oorlogse politie sabel van ijzer. Door 'W.K.' en 'C'. Met hoornen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Duitse sabel, 19e eeuw.
Resultaat: 600 EUR

19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.

Nederlandse motorhelm
Resultaat: 70 EUR

Nederlandse militaire motorhelm, compleet met lederen binnenhelm. 40e jaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Antiek lederen sabeltas
Resultaat: 125 EUR

Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.

Zilveren cabaret, 18e eeuw
Startprijs 900 EUR

Vroeg antieke zilveren cabaret, Den Haag 1740, met een rechthoekig gecontourneerde vorm, voorzien van 2 opgelegde randen en geplaatst op een ronde voet. 19,5x19,5x2,5cm, ca 439 gram. In zeer goede sta...

Pop, 'Heinrich Handwerck', 1920.
Startprijs 300 EUR

Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Lot blikken treinspeelgoed
Resultaat: 160 EUR

Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...

3 Zilveren kommen met Fries landschap
Startprijs 440 EUR

Drie zilveren kommen, 833/000, versierd met krullen en een Fries landschap. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: 2x Y: 1908 en G:1916. Grootte ø12x5cm. Totaal ca 352 gram In zeer goede staat.

Grote zilveren schaal
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere grote zilveren schaal, 950/000. Ronde schaal met fijne golvende rand rijkelijk versierd met 19e eeuws, deels gestanst, decor met krullen cartouchen, C-voluten en bloemen. Geplaatst op drie ...

Gouden ring diamant "Diamonde"
Startprijs 375 EUR

Massieve gouden ring, 585/000, met diamant, Merk Diamonde. Geelgouden ring met in het midden een witgouden vierkante zetkast bezet met een princes geslepen diamant, met aan weerskanten in het witgoud ...

Willem III bureau
Resultaat: 150 EUR

Antiek Duits notenhouten Grunderzeit damesbureau. Met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Lichte beschadigingen. Circa 1890. Afmeting: 116 x 88 x 58 cm. In goede staat.

Duel pistolen (2 stuks)
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.

Antiek klapmes
Startprijs 60 EUR

Antiek klapmes met houten en messing heft en lang lemet. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.

Italiaanse dolk
Resultaat: 85 EUR

Antiek Italiaanse dolk met bewerkt lemet, houten grip met ijzerdraad in houten met leder beklede schede. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Art Deco vitrine met tinnen soldaten + kanon
Resultaat: 45 EUR

Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startprijs 60 EUR

Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startprijs 80 EUR

Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Penvuur revolver.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

'Walther' seinpistool, 1940.
Resultaat: 225 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Schotse baret
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse Schotse baret. 'A.L. Gelfer, Glasgow 1940'. Afmeting: 28 x 26 x 4 cm. In zeer goede staat.

Nederlandse Landmacht pet
Startprijs 40 EUR

Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.

Chinese Hocker met marmer.
Startprijs 420 EUR

Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.

Landkaart van Utrecht.
Resultaat: 60 EUR

Landkaart van Utrecht door Pierre van der Aa. (Pieter van der Aa, 1659 - 1733). Afmeting: 29,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Collier van Robijn, Smaragd en saffier
Resultaat: 80 EUR

Collier van kleine gefacetteerde robijn, saffier en smaragden, ø3mm, met een mooi kleurverloop. Bevestigd aan een goud op zilveren karabijnsluiting, 925/000. Lengte 45 cm

Antieke Duitse kindernaaimachine
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse gelithografeerde blikken kindernaaimachine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 11 cm. In zéér goede staat.

2x Keramiek: Vaas en dekselpot.
Startprijs 90 EUR

Eén antieke Art Nouveau keramieken vaas, Nr. 8137 III. Circa: 1915. Afmeting: 20 x 20 cm ø. Eén keramieken bowl pot met putti, Nr. 2025. Circa: 1930. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau kat
Resultaat: 50 EUR

19e - 20e Eeuws Delfts tegeltableau, 6-pas met kat in landschap. Afmeting: 27 x 41 cm. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een grote strandstoel met dame en een hobbelpaard met kind. Ca. 35 gram. 2,5x4cm en 5x3cm. In goede staat

Gouden streekbroche.
Resultaat: 75 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000. Kleine ovale streekbroche versierd met knopjes en S-aplique met getorste rand. Met kleine peervormige hanger. Grootte 35x20mm ca 2,6 gram. Klein scheurtje in de rand ...

Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'.
Startprijs 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Startprijs 80 EUR

Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.

2 Grote Delftse vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.

3 Grote Delftse schotels
Resultaat: 425 EUR

Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...

Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR

Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs kinderserviesje.
Resultaat: 55 EUR

Voor-oorlogs, negen-delig, porseleinen kinderserviesje met olifanten decor. Circa: 1930. Ongemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

Duitse pop
Startprijs 150 EUR

Grote antiek pop, Duits porselein, ca 1920 Heubach Koppelsdorf 267.8 D.R.G.M. Thuringia, papiermaché lichaam en gipsen been. Kapotte vinger en teen, 57 cm. Cond.: Redelijk/goed

Zilveren bonboniere
Resultaat: 145 EUR

Zilveren bonboniere, 833/000, ovale opengwerkte bonbonschaal met gezaagd pompoenmotief en een rand uit voluten. Voorzien van grepen met palmetbewerking. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: H:1942. 20x1...

Zilveren theekan
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere zilveren theekan, Engels 925/000, rond model geplaatst op 4 klauwpoten met leeuwenkoppen omrand met floraal decor, verder versierd met krullen en bladdecor. Aan de bovenzijde voorzien van e...

Gouden ring met Amethist.
Startprijs 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...

Collier van been met gouden hart
Startprijs 170 EUR

Collier van bewerkte benen kralen met om en om een geelgouden bolletje en een geelgouden sluiting, 585/000, in de vorm van een opengewerkt hart. Lengte 42 cm.

Stoeltje (Mechels) 2x
Startprijs 160 EUR

Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.

Miniatuur kabinet
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.

Willy Krake, 'Landschap met figuren'
Startprijs 75 EUR

Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

W. Raes, 'Kippen voeren'.
Startprijs 80 EUR

W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

W. Poelman, stillleven
Resultaat: 50 EUR

Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Russisch aquarel + lakwerk
Startprijs 60 EUR

Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Meidenkast, mahonie
Startprijs 100 EUR

Hollands antiek mahoniehouten Louis Philoppe penantkast met gebogen front (zijkanten krimpnaad). Circa 1870. Afmeting: 103 x 45 x 100 cm. In redelijk/goede staat.

Beeld, Chinees.
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Beeld, Chinees.
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Witgouden oorstekers met briljant.
Startprijs 1.250 EUR

Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 155 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, met gecontourneerde rand versierd met graveerwerk. Voorzien van bewerkte greep, met ribrand. Het doosje is geplaatst op 4 klauwpoten. 13x8x4cm. Voorzien van velouren inter...

Kristallen theebus met zilver
Startprijs 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 833/000. Kristallen theebus, buikmodel met divers slijpsel voorzien van een zilveren kraag en dop, versierd met parelrand. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, 1858-192...

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 90 EUR

Antiek zilveren bonbonmandje, 833/000, met ovale gecontourneerde vorm, gezaagd floraal en ruitpatroon. Geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met getrembleerde rand. Voorzien van grepen uit 2 kru...

3 Duitse bierpullen.
Startprijs 70 EUR

Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Bierpul, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul met naam, datering 1784 en bronzen medaillon voorstelling met steigerend paard in roccailles op deksel. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Naaitafeltje
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.

Hangkastje
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil hangkastje met twee deurtjes en twee lades en schappen. Circa 1915. Afmeting: 73 x 60 x 15 cm. In goede staat.

2x Kinderstoeltje.
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Startprijs 80 EUR

Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

Gouden broche met diamant
Startprijs 180 EUR

Streekbroche, geelgoud, 585/000 met zilver, met diamant. Antieke streekbroche, 19e eeuw, ø 30 mm, met in het midden een diamant en in de rand diverse kleine diamanten. De broche is voorzien van een ex...

Gouden ring met parels
Startprijs 65 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parels. Ring met een slag met 2 parels, ø 5 mm, en 2 kleine steentjes. ø 53 ca 2 gram. In goede staat

Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.
Resultaat: 40 EUR

Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat

'Havengezicht op Rotterdam', Litho.
Resultaat: 50 EUR

Groot havengezicht op Rotterdam. Lithografie naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 140 x 37 cm. In goede staat.

Palissander ladenkastje
Startprijs 125 EUR

19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.