Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Swarovski Pluto (692344) 5545
Swarovski Pluto (692344)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Karaf + 6 Glazen (blauw/goud) 5558
Karaf + 6 Glazen (blauw/goud)

Resultaat:

85 EUR

Lot zakhorloges 12x 760
Lot zakhorloges 12x
Startprijs 45 EUR
2 Zilveren miniaturen 764
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR
Eikenhouten Hollands kabinet 4039
Eikenhouten Hollands kabinet
Startprijs 800 EUR
Verkocht
8 x Mondgeblazen glazen, 19e eeuw. 5562
8 x Mondgeblazen glazen, 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wortelnoten davenport (Captainsdesk) 4052
Wortelnoten davenport (Captainsdesk)

Resultaat:

200 EUR

4x Paper Weights, 1x vaas 5575
4x Paper Weights, 1x vaas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Stel vergulde kandelaars. 2292
Stel vergulde kandelaars.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Theekistje, 19e eeuw. 2309
Theekistje, 19e eeuw.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Swarovski Gecko (905541) 5592
Swarovski Gecko (905541)

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Art Deco lampje 2326
Art Deco lampje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bowlpot en kaasstolp. 5609
Bowlpot en kaasstolp.

Resultaat:

30 EUR

2x Chinees snijstuk parelmoer 2343
2x Chinees snijstuk parelmoer
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vergulde lijst, 19e eeuw. 2360
Vergulde lijst, 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

Antiek slot. 2373
Antiek slot.
Startprijs 35 EUR
18 Romeinse munten 2701
18 Romeinse munten
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2 x Kang Xi borden. 6014
2 x Kang Xi borden.

Resultaat:

300 EUR

2 Rollen €2,- munten Monaco 2714
2 Rollen €2,- munten Monaco
Startprijs 150 EUR
Chinees kannetje met deksel. 6031
Chinees kannetje met deksel.
Startprijs 220 EUR
Pop, 'Carl Hartman', 1910. 2903
Pop, 'Carl Hartman', 1910.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Lot diverse kop + schotels (30 delen) 6048
Lot diverse kop + schotels (30 delen)

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Groot wit porseleinen pronkstuk 6065
Groot wit porseleinen pronkstuk

Resultaat:

320 EUR

Gouden granaat broche 777
Gouden granaat broche
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Fürstenberg groep. 6082
Fürstenberg groep.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6099
2 Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Zwiebelmuster servies, 'H'gemerkt. 6116
Lot Zwiebelmuster servies, 'H'gemerkt.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaalje 794
Zilveren bonbonschaalje

Resultaat:

45 EUR

Fürstenberg groep, 19e eeuw 6133
Fürstenberg groep, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Groot Dresden figuur. 6150
Groot Dresden figuur.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3 Zilveren armbanden 811
3 Zilveren armbanden

Resultaat:

45 EUR

Grote majolica wandtegel 6167
Grote majolica wandtegel
Startprijs 200 EUR
Beursje met zilveren beugel 828
Beursje met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Delftse tabakspotten. 6180
3x Delftse tabakspotten.

Resultaat:

190 EUR

Zeer grote 'Westerwald' kruik 6184
Zeer grote 'Westerwald' kruik
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 845
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

40 EUR

Zilveren tasbeugel 862
Zilveren tasbeugel
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn' 1015
Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn'

Resultaat:

1.000 EUR

David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. 1032
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.
Startprijs 400 EUR
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh 1049
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh
Startprijs 250 EUR
J.J.H. van Leeuwen, 'Zomers impressionistisch strandgezicht met figuren'. 1066
J.J.H. van Leeuwen, 'Zomers impressionistisch strandgezicht met figuren'.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Wim Bos, 'Havengezicht Rotterdam'. 1083
Wim Bos, 'Havengezicht Rotterdam'.

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, 'Schelpen' 1100
C. Cornelisz, 'Schelpen'

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Modern vloerkleed,  door Hannes D'Haese. 1117
Modern vloerkleed, door Hannes D'Haese.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'. 1130
Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'.

Resultaat:

100 EUR

Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'. 1134
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.
Startprijs 80 EUR
2x Ovaal portret. 1147
2x Ovaal portret.
Startprijs 60 EUR
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'. 1164
S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 'Moeder met kind'. 1181
Ongesigneerd, 'Moeder met kind'.

Resultaat:

200 EUR