Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, 'Schelpen'
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met schelpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Bouille klok op console.
Startprijs 325 EUR

Kleine antieke Franse bouille pendule op console met rood schildpad. Circa 1880. Acht-daagsuurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Bouille laat deels los, glaasje mist,van console bouille weg. Afmetin...

2x Beeld, 'Ludwigsburg'.
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...

Stel vergulde kandelaars.
Resultaat: 30 EUR

Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Modern vloerkleed, door Hannes D'Haese.
Resultaat: 375 EUR

Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, 'Vrouwelijk naakt'.
Resultaat: 100 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.

Lantaarnklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.

Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.
Startprijs 80 EUR

Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

2x Ovaal portret.
Startprijs 60 EUR

H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.

Tafelklok + slinger.
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Kolom-pendule
Resultaat: 125 EUR

Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...

Theekistje, 19e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.

S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Startprijs 125 EUR

S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.

Duitse barok vitrine opzetkast
Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...

Art Deco lampje
Resultaat: 70 EUR

Geheel glazen Art Deco lamp. Circa 1920. Eén minimale chip aan rand. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, 'Moeder met kind'.
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.

2 Chinese stoelen.
Resultaat: 850 EUR

Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.

2x Chinees snijstuk parelmoer
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.

Eikenhouten Hollands kabinet
Startprijs 800 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.

Wortelnoten davenport (Captainsdesk)
Resultaat: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten Davenport (Captainsdesk) met diverse lades, schrijfblad en opbergvakken. Afmeting: 81 x 53 x 56 cm. In goede staat.

Vergulde lijst, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

Antiek slot.
Startprijs 35 EUR

Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.

18 Romeinse munten
Startprijs 120 EUR

Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.

2 Rollen €2,- munten Monaco
Startprijs 150 EUR

Twee rollen € 2,- (euro) munten à 25 stuks, 2013. Afmeting: 6 x 5,5 x 2,5 cm. In zeer goede staat.

Pop, 'Carl Hartman', 1910.
Startprijs 400 EUR

Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

4 x Chinees bordje met bloemmotief.
Startprijs 100 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

7 Bierkruiken
Startprijs 70 EUR

7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed

Dresden paardengroep
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Stijgerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.

5 Dekselschalen (1x zonder deksel)
Startprijs 50 EUR

Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...

6x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen 'Familie Verte' borden met bamboe en teksten decors ø 16cm.. Gemerkt. In goede staat.

3 Tsjechische figuren
Startprijs 25 EUR

Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.

Plaquette, 'vrouw'.
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse 'Sevres' porseleinen plaquette in houten lijst. Juillet 1908, Jeanne Julhes. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Resultaat: 120 EUR

Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

9x Chinese vaas

Negen Chinees porseleinen vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Porseleinen ei
Startprijs 40 EUR

Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...

Rosenthal servies, classic
Startprijs 150 EUR

Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...

4x Kop + schotel, China
Startprijs 150 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.

2x Chinees aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.

5 x Tegeltableau
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x half vaasje.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.

Doos divers porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.

Chinees figuur bewerkt met koraal.
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees koraal bewerkte figuur. 'Vrouw bij bamboe'. 20e Eeuw. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.

Sung kom, 13e eeuw.
Resultaat: 475 EUR

Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.

Majolica tegel met afbeelding
Startprijs 225 EUR

Antieke 'Majolica' tegel in lijst. 'Verso Madame Sophie'. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

KPM bordje + beeldje
Startprijs 20 EUR

Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Stel vazen, Brussel.
Resultaat: 90 EUR

Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Wandelstokken
Resultaat: 80 EUR

Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.