Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.
Drie zilveren armbanden, één rinkelband, 835/000, met driehoekig geslepen decor, 6 mm, een bolle slavenband, 835/000, 8 mm, en een slavenband, 925/000, met bollen en parelrand, voorzien van veilighe...
Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de dr...
Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnierend deksel met biedermeier graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure,MT.: Niekerk, groo...
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...
Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.
Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten Davenport (Captainsdesk) met diverse lades, schrijfblad en opbergvakken. Afmeting: 81 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met schelpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Geheel glazen Art Deco lamp. Circa 1920. Eén minimale chip aan rand. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.
S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.
Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee rollen € 2,- (euro) munten à 25 stuks, 2013. Afmeting: 6 x 5,5 x 2,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.