Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren 'Esprit' ketting,
Startprijs 40 EUR

Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram

Lot divers o.a. zilver, plated
Startprijs 40 EUR

Lot bestaande uit zilveren en plated, met onder andere: Zilveren roomlepel, 5 messen en vorken met zilveren gecontourneerd heft en een gebroken theezeef, 2 zilver en 7 plated longdrinklepels en divers...

Zilveren klontentang + suikerschep
Startprijs 40 EUR

Zilveren klontentang met puntfilet. 835/000. Mr. J.M. van Kempen, Voorschoten. Lengte: 10 cm. Circa: 1880. En één zilveren suikerschep met kolenschepbak en gegraveerde gecontourneerde steel. 835/000. ...

Stel zilveren gembervorken
Startprijs 40 EUR

Stel fraaie zilveren gembervorken met florale graveringen en getorste stelen met spatelheften. 835/000. Voorzien van parelrand. Mt. J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten. Circa: 1870. Ca. 47 gr. Lengte:...

2 Asbakken, 1 plated 1 zilver
Startprijs 40 EUR

Twee asbakjes. Eén rond asbakje, Djokja zilver, 800/000, met hamerslag bak en djokja versierde rand, ø 9cm. En één zeshoekig gevormde asbak, plated, gestanst model met diverse voorstellingen in cartou...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen. 'Dame achter een spinnenwiel' en 'bootje met een visser'. Ca 3 cm. Ca. 26 gr.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen. 'Koalabeer met jong' en 'Everzwijn'. Afmeting: 2,5 x 1,5 - 3 x 3 cm. Totaal ca. 48 gr.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit: Klomp, draaiorgel en een koets, 835/000. 1,5x3,0- 1,5x3,5 cm. Ca. 27,8 gr.

6 Zilveren theelepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram

Schaal met zilveren beugel.
Startprijs 40 EUR

Achtkantig Makkums schaaltje met zilveren greep, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele chips, verder in goede staat.

Stalen verguld armband M&M
Startprijs 40 EUR

Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.

Barnsteen collier
Startprijs 40 EUR

Een collier van barnstenen met rechthoekige en kubusvormige barnsteenkralen. 22x8x8mm en 7x7x7mm. Met ovale draaisluiting uit barnsteen. Lengte 42 cm. ca 45 gram. In goede staat

Zilveren zakhorloge cakevork en petitfourschep
Startprijs 40 EUR

Zilveren zakhorloge, cakevork en petitfourschep. Zakhorloge, 800/000, merk Batavier met goudkleurige wijzer, ø 48 mm. Eén vleesvork met uitgewerkt biedermeier decor, jl.A:1910, 21 cm, en één petitfour...

Zilveren kandelaar
Startprijs 40 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000. Lage kandelaar op ronde voet met gespleten rand met 8 zilveren bollen, ø12x4cm, Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.;1949, ø12x4 cm.In goede staat

Affiche, '60-er jaren'.
Startprijs 40 EUR

Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.

Monogram L.W., 'Brug'.
Startprijs 40 EUR

Monogram L.W. Circa 1930. 'Stadsgezicht Schaffhausen "Munot" (Zwitserland)', olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Startprijs 40 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haangse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'.
Startprijs 40 EUR

Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. 'Landschap Odessa'. Olieverf op linnen. Afmeting. 45 x60 cm. In goede staat.

Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'.
Startprijs 40 EUR

Anatol Cernajaev. Russische school. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 42x32 cm. In goede staat

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 40 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'.
Startprijs 40 EUR

G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

5x Aziatische rode beeldjes
Startprijs 40 EUR

Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.

2 Messing bakken/schalen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Kazuifel kragen
Startprijs 40 EUR

Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.

3 x Chinees natuurstenen beeldje.
Startprijs 40 EUR

Drie oude Chinese natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Eén tempelleeuw. Eén man met fluit. Eén lachende dikke Chinees. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Chinees bronzen houder.
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.

2x Japanse wanddecoratie.
Startprijs 40 EUR

Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Afrikaans houtsnijwerk.
Startprijs 40 EUR

Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.

4 Delen koper.
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Weegschaal + 2 schalen.
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.

2x Fruitschaal (plated)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke plated fruitschalen met glazen binnenschalen (chips af). Circa: 1900. Afmetingen: 27 x ø 25 cm. en 17,5 x ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

Beddepan.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws roodkoperen beddepan met originele steel en tulp-gravering. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

2 x Glazen plafondlampjes.
Startprijs 40 EUR

Twee antieke glazen plafondlampen. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm - ø 27 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel
Startprijs 40 EUR

Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.

4x Kooltang, haardspit, mijnlamp
Startprijs 40 EUR

Vier maal antiek ijzerwerk. 18e - 19e Eeuw. Eén mijnlamp (geëlectrificeerd), één wandslag pin, vier tangen. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.

2 x Dokterstas
Startprijs 40 EUR

Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

WMF Schaal, 1emaille schaal
Startprijs 40 EUR

Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Patchwork kleed
Startprijs 40 EUR

Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.

6 Munten 'Joodse Staat'.
Startprijs 40 EUR

Zes munten Joodse Staat, 70-er jaren. Afmeting: ø 2,5 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.

6 Munten, divers.
Startprijs 40 EUR

Lot diverse munten. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Tunesië, Litouwen, Malta etc. Afmeting: ø 2,7 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.

4 Spaanse munten Franco
Startprijs 40 EUR

Vier oude Spaanse munten, Franco. 20e Eeuw. 100 Peseta's, 1966. Afmeting: ø 3,3 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke rieten poppenwagen, 1920.
Startprijs 40 EUR

Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.

Pop, (Dreambaby), 'Armand Marseille', ca. 1915.
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse 'Armand Marseille' dreambaby pop, nr. 351/6/OK. Circa 1915. Met glazen ogen, aardewerk hoofd en papier maché babylichaam. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke poppenpruiken, (divers).
Startprijs 40 EUR

Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Wapen pompstok.
Startprijs 40 EUR

Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Toledo dolk
Startprijs 40 EUR

Oude dolk, naar oud voorbeeld. Gemerkt 'Toledo' op lemet. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Toledo dolk
Startprijs 40 EUR

Spaanse 'Toledo' dolk naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antiek kapmes met houten grip.
Startprijs 40 EUR

Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.

Engels koppel + pistoolholster 1941
Startprijs 40 EUR

Engels koppel met pistoolholster, 1941. Afmeting: 80 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Landmacht gala-pet
Startprijs 40 EUR

Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.

Hollandse Vredestein gasmasker
Startprijs 40 EUR

Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.

DDR helm M44
Startprijs 40 EUR

Oude DDR helm 'M44' of 'B II' met lederen binnen helm en camouflage-net. Afmeting: 16 x 26,5 x 21,5 cm. In zeer goede staat.

Nederlandse Landmacht pet
Startprijs 40 EUR

Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.

3x Messing kanon
Startprijs 40 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Belgisch Art Deco klokkenstel.
Startprijs 40 EUR

Belgisch Art Deco keramieken klokkenstel. Eerste helft 20e eeuw. Klokkenstel is genummerd en voorzien van groen glazuur. Afmeting: 19 x 37 x 7 cm en 16 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Notenhouten nachtkastje.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.

3-Poottafeltje met rond blad, 'Hindelopen'.
Startprijs 40 EUR

'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.

Perzisch tapijt
Startprijs 40 EUR

Klein Perzisch kleed met meerkleurig florale decors. Afmeting: 84 x 64 cm. In goede staat.

Perzisch kleed.
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, oranje, zwart. Afmeting: 193 x 105 cm. In goede staat.

Perzisch kleed
Startprijs 40 EUR

Groot oud Perzisch kleed in de kleuren: Bruin/lichtbruin/zwart/blauw/oker en florale decor. Afmeting: 214 x 127 cm. In goede staat.

Perzisch kleed.
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren: Donker rood, zwart, creme. Afmeting: 180 x 121 cm. In goede staat.

3 Metalen figuren, divers.
Startprijs 40 EUR

Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...

Karaf
Startprijs 40 EUR

18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Ronde geslepen Leerdam spijkerbol
Startprijs 40 EUR

Ronde geslepen 'Leerdam' spijkerbol. Afmeting: circa 6,5 x ø 7 cm. In goede staat.

3 Karaffen met div. slijpsel.
Startprijs 40 EUR

Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

2x Geëtste ruit met pauw.
Startprijs 40 EUR

Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.

5 Delen Swarovski
Startprijs 40 EUR

Kavel met 5 delen Swarovski: 1x Zeester (679350), 1x St. Jacobsschelp (833506), 1x Oester met parel (191692), 1x Tolhoorn schelp (880693) en 1x Chaton (1096758). Allen met originele dozen en in goede ...

Delfts tegeltableau
Startprijs 40 EUR

Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot
Startprijs 40 EUR

Grote oude/antieke Duitse kauwtabak steengoed dekselpot. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 16 cm ø. In goede staat.

3 Delen Fayence
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.

3 Delen Makkum.
Startprijs 40 EUR

Drie delen Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Twee maal polychrome sierschaal. Eén maal blauwe schaal. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw.
Startprijs 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.

Duitse bierpul.
Startprijs 40 EUR

Grote oude Duits keramieken bierpul met tinnen omranding en tinnen deksel. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 33 x 15 cm ø. In goede staat.

Quan Yin, Blanc de Chine
Startprijs 40 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dame 'Dresden', (rok beschadigd). Eén maal lampenvoet, gemerkt W.R. (rok iets beschadigd). Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijke staat.

Apothekerspotten, 6x.
Startprijs 40 EUR

Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Meissen vaas.
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse 'Meissen' porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

2x Porselein, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR

Twee maal 19e eeuws porselein. Eén grote Frans porseleinen handbeschilderde chocoladekom. Eén Duitse ovale schaal 'Zwiebelmuster', gemerkt 'R'. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.

6x Chinese kleine vaasjes
Startprijs 40 EUR

Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.

Porseleinen ei
Startprijs 40 EUR

Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Chinees aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.

Handbeschilderd wandbord.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws handbeschilderd wandbord met goud decor. Gemerkt in wit 'B'. Afmeting: 21,5 x 22 cm. In goede staat.

Grote dekselvaas.
Startprijs 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.

Lotje blauw porselein.
Startprijs 40 EUR

Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...

Lot divers Chinees porselein.
Startprijs 40 EUR

Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...

6 x Kop + schotels.
Startprijs 40 EUR

Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

Beeldje, 'Ekster'.
Startprijs 40 EUR

Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.

Nymfenburg bord
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Nymfenburg' bonbonschaal met florale en goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Zilveren collier.
Startprijs 45 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, collier gemaakt uit schakels van draad met een verlopende spiraalvorm. Voorzien van kapitolstok. lengte 80 cm. ca 43 gram. In goede staat

Zilveren kolomkandelaar
Startprijs 45 EUR

Sterling zilveren kolomkandelaar met ronde gevulde voet en zes-kantige stam. 925/000. Bedeukt. Afmeting: 25,5 x ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Armband uit zilveren gezaagde munten
Startprijs 45 EUR

Armband gemaakt uit 5 pesetas munten. Brede armband met 4 uitgezaagde munten van 5 Pesetas,1878-1892. Breedte 3,5 cm, lengte 21 cm ca 72 gram.

4 Zilveren miniaturen
Startprijs 45 EUR

Vier zilveren miniaturen bestaande uit een poes, een olifant, een kan en een temmer. 1x5cm- 4x1,5x3cm. Totaal ca 62 gram. In goed staat.

2 Zilveren sierkurken
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren sierkurken. 835/000. Eén maal met dubbele parelrand. Afmeting: 7 cm. En één maal met dubbele kabelrand en bekroond met een trekring. Afmeting: 9 cm. Mr. J.M. van Kempen, Voorschoten. Cir...

Lot zilver
Startprijs 45 EUR

Lot zilver bestaande uit 2 sierkurken met zilveren dop, zeskantig model, één kurk is afgebroken, een asbak, zeskantig met floraal versierde rand en een zilveren schaaltje met een rand versierd met pal...