Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram
Lot bestaande uit zilveren en plated, met onder andere: Zilveren roomlepel, 5 messen en vorken met zilveren gecontourneerd heft en een gebroken theezeef, 2 zilver en 7 plated longdrinklepels en divers...
Zilveren klontentang met puntfilet. 835/000. Mr. J.M. van Kempen, Voorschoten. Lengte: 10 cm. Circa: 1880. En één zilveren suikerschep met kolenschepbak en gegraveerde gecontourneerde steel. 835/000. ...
Stel fraaie zilveren gembervorken met florale graveringen en getorste stelen met spatelheften. 835/000. Voorzien van parelrand. Mt. J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten. Circa: 1870. Ca. 47 gr. Lengte:...
Twee asbakjes. Eén rond asbakje, Djokja zilver, 800/000, met hamerslag bak en djokja versierde rand, ø 9cm. En één zeshoekig gevormde asbak, plated, gestanst model met diverse voorstellingen in cartou...
Twee zilveren miniaturen. 'Dame achter een spinnenwiel' en 'bootje met een visser'. Ca 3 cm. Ca. 26 gr.
Twee zilveren miniaturen. 'Koalabeer met jong' en 'Everzwijn'. Afmeting: 2,5 x 1,5 - 3 x 3 cm. Totaal ca. 48 gr.
Drie zilveren miniaturen bestaande uit: Klomp, draaiorgel en een koets, 835/000. 1,5x3,0- 1,5x3,5 cm. Ca. 27,8 gr.
Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram
Achtkantig Makkums schaaltje met zilveren greep, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele chips, verder in goede staat.
Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.
Een collier van barnstenen met rechthoekige en kubusvormige barnsteenkralen. 22x8x8mm en 7x7x7mm. Met ovale draaisluiting uit barnsteen. Lengte 42 cm. ca 45 gram. In goede staat
Zilveren zakhorloge, cakevork en petitfourschep. Zakhorloge, 800/000, merk Batavier met goudkleurige wijzer, ø 48 mm. Eén vleesvork met uitgewerkt biedermeier decor, jl.A:1910, 21 cm, en één petitfour...
Zilveren kandelaar, 835/000. Lage kandelaar op ronde voet met gespleten rand met 8 zilveren bollen, ø12x4cm, Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.;1949, ø12x4 cm.In goede staat
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
Monogram L.W. Circa 1930. 'Stadsgezicht Schaffhausen "Munot" (Zwitserland)', olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 50 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haangse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. 'Landschap Odessa'. Olieverf op linnen. Afmeting. 45 x60 cm. In goede staat.
Anatol Cernajaev. Russische school. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 42x32 cm. In goede staat
Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Vijf rode Chinese compositie figuren. Twee boeddha's en drie wijsheren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9,5 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinese natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Eén tempelleeuw. Eén man met fluit. Eén lachende dikke Chinees. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke plated fruitschalen met glazen binnenschalen (chips af). Circa: 1900. Afmetingen: 27 x ø 25 cm. en 17,5 x ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws roodkoperen beddepan met originele steel en tulp-gravering. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen plafondlampen. Circa: 1900. Afmeting: ø 25 cm - ø 27 cm. In goede staat.
Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.
Vier maal antiek ijzerwerk. 18e - 19e Eeuw. Eén mijnlamp (geëlectrificeerd), één wandslag pin, vier tangen. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Zes munten Joodse Staat, 70-er jaren. Afmeting: ø 2,5 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse munten. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Tunesië, Litouwen, Malta etc. Afmeting: ø 2,7 - 3,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude Spaanse munten, Franco. 20e Eeuw. 100 Peseta's, 1966. Afmeting: ø 3,3 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' dreambaby pop, nr. 351/6/OK. Circa 1915. Met glazen ogen, aardewerk hoofd en papier maché babylichaam. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Oude dolk, naar oud voorbeeld. Gemerkt 'Toledo' op lemet. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Spaanse 'Toledo' dolk naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.
Engels koppel met pistoolholster, 1941. Afmeting: 80 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.
Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude DDR helm 'M44' of 'B II' met lederen binnen helm en camouflage-net. Afmeting: 16 x 26,5 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Belgisch Art Deco keramieken klokkenstel. Eerste helft 20e eeuw. Klokkenstel is genummerd en voorzien van groen glazuur. Afmeting: 19 x 37 x 7 cm en 16 x 11 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.
'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.
Klein Perzisch kleed met meerkleurig florale decors. Afmeting: 84 x 64 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, oranje, zwart. Afmeting: 193 x 105 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed in de kleuren: Bruin/lichtbruin/zwart/blauw/oker en florale decor. Afmeting: 214 x 127 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Donker rood, zwart, creme. Afmeting: 180 x 121 cm. In goede staat.
Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...
18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Ronde geslepen 'Leerdam' spijkerbol. Afmeting: circa 6,5 x ø 7 cm. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Kavel met 5 delen Swarovski: 1x Zeester (679350), 1x St. Jacobsschelp (833506), 1x Oester met parel (191692), 1x Tolhoorn schelp (880693) en 1x Chaton (1096758). Allen met originele dozen en in goede ...
Delfts 12-pas tegeltableau naar Ruisdael, in eiken lijst. Monogram D.P. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Duitse kauwtabak steengoed dekselpot. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
Drie delen Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Twee maal polychrome sierschaal. Eén maal blauwe schaal. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.
Grote oude Duits keramieken bierpul met tinnen omranding en tinnen deksel. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 33 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dame 'Dresden', (rok beschadigd). Eén maal lampenvoet, gemerkt W.R. (rok iets beschadigd). Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijke staat.
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Meissen' porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws porselein. Eén grote Frans porseleinen handbeschilderde chocoladekom. Eén Duitse ovale schaal 'Zwiebelmuster', gemerkt 'R'. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.
Zes kleine oude Chinese vaasjes. Gemerkt. 20e Eeuw. Twee pijpvazen, twee dekselvazen, twee hoge vazen. Onder andere gedecoreerd met teksten/bloemen/fruit etc. Afmeting: 8 -11,5 cm. In goede staat.
Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws handbeschilderd wandbord met goud decor. Gemerkt in wit 'B'. Afmeting: 21,5 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.
Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.
Antiek Duits porseleinen 'Nymfenburg' bonbonschaal met florale en goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Lang zilveren collier, 925/000, collier gemaakt uit schakels van draad met een verlopende spiraalvorm. Voorzien van kapitolstok. lengte 80 cm. ca 43 gram. In goede staat
Sterling zilveren kolomkandelaar met ronde gevulde voet en zes-kantige stam. 925/000. Bedeukt. Afmeting: 25,5 x ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Armband gemaakt uit 5 pesetas munten. Brede armband met 4 uitgezaagde munten van 5 Pesetas,1878-1892. Breedte 3,5 cm, lengte 21 cm ca 72 gram.
Vier zilveren miniaturen bestaande uit een poes, een olifant, een kan en een temmer. 1x5cm- 4x1,5x3cm. Totaal ca 62 gram. In goed staat.
Twee zilveren sierkurken. 835/000. Eén maal met dubbele parelrand. Afmeting: 7 cm. En één maal met dubbele kabelrand en bekroond met een trekring. Afmeting: 9 cm. Mr. J.M. van Kempen, Voorschoten. Cir...
Lot zilver bestaande uit 2 sierkurken met zilveren dop, zeskantig model, één kurk is afgebroken, een asbak, zeskantig met floraal versierde rand en een zilveren schaaltje met een rand versierd met pal...