Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.
Ongesigneerd. Circa: 1920. Duitse School. 'Bergmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 x 31 cm. In goede staat.
Willem ..... Duitse School. 'Wandelaarster met hoed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
A. Mentes. 'Stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 70-er jaren. 'Meisje met bril'. Olieverf op papier. Afmeting: 33 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1950. Duitse School. 'Vakwerkhuis bij water'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. Italiaanse School. 'Romantisch paar'. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
W. Ehinon. 1953. Olieverf op glas. Achterglas schildering met Arabische voorstelling. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met markesiet. Ovale hanger, 25x20 mm, bezet met markesiet bevestigd aan een geoxideerd gourmetcollier. lengte 42+5cm. Nieuw
Zilveren jamlepel met fraaie haaksteel en floraal opengewerkt heft. 835/000. Mt. Moerkerk en Co., Haarlem. Circa: 1930. Lengte: 16 cm. Ca. 18 gr. In goede staat.
Botermes met zilveren heft. 835/000. Lengte: 13,5 cm. Klein stukje uit lemmet, verder in goede staat.
Eén maal plated sierkurk met 'staande man'. Lengte: 11,5 cm. En één gladde zilveren sierkurk. 835/000. Mr. J. Köhler & Zn., Amsterdam. Lengte: 7,5 cm. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met een soort slag met in het midden een gladomzetting met een rond gefacetteerde paarse zirconia. ø 53 ca 9 gram. In goede staat
Ronde zilveren poederdoos met honingraat graveringen. 835/000. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Verguld cocktailvorkje met zilveren heft met parelrand. 800/000. Afmeting: 11,5 cm. En een bonbontang met zilveren heften. 830/000. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Vier glazen strooiers met diamantslijpsel, compleet met plated strooidopjes. Afmeting H: 4,5 cm. In goede staat.
Grote medaille aan leren koord. ø 5 cm. Medaille met een dame met op de achtergrond een uitzicht over Parijs. Getekend pour la beaute de Paris. Aan de achterzijde voorzien van een schip met Les AMIS d...
Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 13.5-18 cm. In goede staat.
Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat
Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat
Chinees keramieken olifant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 19 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen olielampje in olifantvorm. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.
Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. 'Jongen op paal in water'. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat
B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.
Kristallen bonbonschaal met sterslijpsel en driehoekig geslepen rand, voorzien van zilveren beugel, 833/000, versierd met parelrand. MT.:C.Bos en Zoon, Amsterdam, jl.:S:1928, ø15x14 cm. Enkele chips, ...
Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat
Goud op zilveren oorstekers, 925/000, met groen gefacetteerde agaat, ø oorsteker 7 mm, ca 1,7 gram
Plated rechts-handige kinderlepel met plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen. Gemerkt 'Eickhorn'. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede conditie.
Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken. En een slacouvert met plated heften. Afmeting: 17,5 - 23 cm. In goede staat.
Zilveren Biedermeier gecontourneerde vleesvork met florale graveringen. 835/000. Mt. P. van Geelen & Zn., Schoonhoven. Jlm 1871. Lengte: 13,5 cm. Ca. 14 gr. In goede staat.
Zilveren Art Deco 3-tandige vork met fraaie steel voorzien van waariermotief, bekroond. 835/000. Mt. JM van Kempen, Voorschoten JI I 1918. Lengte: 17 cm. Ca. 28 gr. In goede staat.
Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen. Lengte: 9 cm. In goede staat.
Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel. 835/000. Mt. P. van Oostrom, Schoonhoven. Anno 1938. Lengte: 12 cm. Ca. 14 gr. In uitstekende staat.
Antiek zilveren klontjestang met fraaie cartouche op de stelen, als nieuw! 835/000. Mt. van Kempen, Voorschoten. Circa: 1880. Afmeting: 5 x 12 cm. Ca. 27 gr. In uitstekende staat.
Twee broches, één gemaakt uit vier 5 cent munten, 1913, 1938, 1939, Grootte 35x35mm, en een vierkante broche met porseleinen portret in onedele zetkast en brochering. 26x26 mm. In goede staat
Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...
Set zilveren sieraden bestaande uit een peervormige hanger met bijpassende vierkant gecontourneerde knopen. Allen versierd met Aziatische motieven. 4x2,5cm en 1,8x1,8cm. ca 10 gram. Alles in goede st...
Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...
Gesigneerde glazen asbak (onduidelijk). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 17,5 x 17,5 cm. In goede staat.
Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.