Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.
Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decors, vogels en teksten. Afmeting: 18 -21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Drie delig zilveren servies op dienblad, 833/000. Bolmodel met parelrand, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerbak, geplaatst op een dienblad met spiegel en zilveren rand met parel. MT.: J.M...
Karel Appel, Amsterdam 1921 - Zürich 2006. Nr. IV A.P. 'Abstracte compositie'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.
19e Eeuws Franse boulle likeurkelder met vier karaffen en dertien originele glazen. Circa: 1870. Gegraveerd + goud decor. Kleine beschadigingen. Afmeting: 28 x 34 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Chinees ivoren snijstuk op houtgesneden basement. 'Bosgezicht met vele huisjes en figuren'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 6 x 16 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve va...
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse notenhouten reuzen balkon vrijslinger met origineel Kienzle uurwerk. Circa 1890. Minimale beschadigingen. Afmeting: 122 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Franse Louis Seize pendule met twee-kleurig marmer wit-zwart, en vuurvergulde ornamenten. 'Robin a Paris'. Circa 1800. Eén ornament op zuil mist. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtje...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
Grote uitneembare Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met mooi lijstwerk, lades en origineel beslag en slot. Anno 1791. Afmeting: 206 x 71 x 190 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse uitneembare eikenhouten Barok kast met lijsten, snijwerk, ster-intarsia en lades. Anno 1812. Afmeting 200 x 72 x 201 cm. In redelijk/goede staat.
Grote twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast. Stijlmeubel, met mooi bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 222 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Antiek marmeren buste van een jong meisje. Gesigneerd Ruys. Circa 1915. Afmeting: 32 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. 'Wolf' op bronzen basement. Circa 1920. Door Paul Kratz, 1884-1958. Mooie patina. Afmeting: 18 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Swarovski Ara uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in prachtig gekleurd helder kristal zittend op een houten standaard, de snavel is van rhodium metaal, hoogte: 24 cm. Inclusief originel...
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren ('Marcolini Zeit'). Circa 1800, na 1774. 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 1...
Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen figuur. 'Knauff'. 'Cavalerist te paard'. Circa 1900. Restauraties. Afmeting: 28 x 23 x 10 cm. In matige staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porseleinen verdeelschalen met bloesem decor, vogels en tekst. Gemerkt. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...
Antiek vergulde marine officiers sabel met ivoren heft. Model 1843. Op zijde van kling onduidelijk gemerkt. In mooie staat, lichte oxydatie lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Duitse officiers Wehrmacht dolk met portepee, adelaar en hakenkruis. 'F.W. Holler Solingen'. Lichte gebruikssporen, Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
Twee grote lampen, Duits porselein handbeschilderd en gesigneered Sitzendorf, met porseleinen schermen met opgelegde bloemen, 20e eeuw. 55x35cm. In goede staat, minimale beschadigingen mogelijk.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dame met bloem'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...
Grote antiek gesigneerde 'Porseleyne Fles' wandblaker. Twee-lichts met voorstelling naar Mesdag. Eén kandelaar-arm beschadigd. Gesigneerd 'Joost Thooft + Labouchere'. Afmeting: 58 x 40 cm. In redelijk...
Oude/antieke fijn beschilderde Chinees porseleinen penselen-aflegger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 10,5 x 1 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Hoechst' porseleinen figuren. Circa 1758 - 1766, of 'Passau' 19e eeuw. 'Vrouw met haan', goed. 'Man met hond', één vinger eraf + pootje hond gelijmd. Afmeting: 16 - 16,5 cm. In re...
Collier van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, kaasmodel ø 5 mm, bevestigd aan een ronde sluiting voorzien van geschulpte rand met bloedkoraal en filigrai...
Geelgouden ring, 750/000, met diamanten en emaille. Ring met een rozet, ø 9 mm, met 10 diamanten met een oud briljantslijpsel, bevestigd aan een fraai bewerkte band met zwart emaille versiering. ø 58 ...
Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een peervormige hanger met een briljant geslepen diamant in een solitairzetting bevestigd aan een fijn venetiaans collier, 42 cm, en een paar solitair oo...
Zilveren zakhorloge, Engels 925/000, met snek met extra losse zilveren behuizing. ø 60 mm. Gesigneerd Jarts London 1736. Zilvermerk; MT.; onduidelijk, London Jl.: G 1762. Voorzien van onedele horlogek...
Jan Mankes. 'Kraai'. 1889 - 1920. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm. In goede staat.
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Oud Chinees handgeschilderd schilderij met florale en tekst decor. Gesigneerd China. 20e Eeuw. Afmeting: 170 x 58 cm. In goede staat.
Gesigneerd Appel. 'Houten sculptuur met beschildering in Cobra stij naar Appel'. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oosters kogelgeweer met lont slot en koper en been-inleg 19e Eeuw. Afmeting: 153 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Barok staande klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags uurwerk met slagwerk. Klok heeft afneembare klokkop, mogelijk Bergisch, mogelijk huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 240 c...
Hollandse antieke mahoniehouten miniatuur staande klok, voor zakhorloge 'portre montre' + niet functionerend horloge. Circa: 1900. Achtertik (klepje) mist. Afmeting: 45 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Twee Duitse Biedermeier iepenhouten oorstoelen met zwart lederen bekleding. Met verstelbare rugleuning en voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van Bert Kiewiet. 1918 - 2008. Bronzen figuur, 'Vader, moeder en kind'. Afmeting: 32 x 23 x 12 cm. In goede staat.