Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Otto Strathmann? 1234
Otto Strathmann?

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, ' Schenkkan met bloemen'. 1238
Ongesigneerd, ' Schenkkan met bloemen'.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel) 1293
Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Monogram Moll, 'Damesportret'. 1315
Monogram Moll, 'Damesportret'.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Thurin, 'Figuur onder bomen'. 1316
Thurin, 'Figuur onder bomen'.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Cloisonne 2346
3x Cloisonne

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Afrikaans beeldje beeldje 2377
Afrikaans beeldje beeldje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Tischbaumbass 2976
Tischbaumbass

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Militaire handschoenen, voor-oorlogs. 3150
Militaire handschoenen, voor-oorlogs.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Spiegel, Henri Deux (noten) 4195
Spiegel, Henri Deux (noten)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Spiegel, Henri Deux (eiken) 4196
Spiegel, Henri Deux (eiken)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ronde tafel op zuilen 4240
Ronde tafel op zuilen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Notenhouten stoelen 4248
3 Notenhouten stoelen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje 4262
Bijzettafeltje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4547
Perzisch tapijt

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bronzen beeld figuur. 5121
Bronzen beeld figuur.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kunststof beeld 'Naakt' 5122
Kunststof beeld 'Naakt'

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Mijnwerker 5123
Mijnwerker

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Waterbak met tinnen kraan 6346
Waterbak met tinnen kraan

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kop+schotels, 19e eeuw (2x) 6566
Kop+schotels, 19e eeuw (2x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Klok met 2 trompetvormige vazen 6598
Klok met 2 trompetvormige vazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hanger, flacon 783
Hanger, flacon

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Monogram M.O. , 'Damesportret'. 1307
Monogram M.O. , 'Damesportret'.

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Messing kraankan 2323
Messing kraankan

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot divers (enveloppen/poststukken) 2725
Lot divers (enveloppen/poststukken)

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 antieke vaasjes 2063
2 antieke vaasjes

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Boek, antiguarisch 2153
Boek, antiguarisch

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Antieke witte meissen borden 6228
2 Antieke witte meissen borden

Resultaat:

10 EUR