Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
Zes vroeg 19e eeuwse geëtste mondgeblazen glazen met guirlandes en rozen. Glazen hebben een brede voet. Afmeting: 13 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Bijzondere geslepen 'Leerdam' spijkerbol, model 'Beukenoot Meydam'. Afmeting: 11 x ø 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse draadglas stopkaraf. Chips stopeinde. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...
Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.
Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...
Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.
Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.
Lot met drie ringen, 2 gouden ringen, 585/000, één met roze markiesgeslepen steen en één zonder steen, Een zilveren ring, 835/000, met ovale kop met filigrainwerk en markiesgeslepen git.
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Groot antiek beeld. Circa: 1900. 'Meisje bij waterput'. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. Compositie metaal. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.