Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Satsuma servies (aardewerk) 6587
Satsuma servies (aardewerk)
Startprijs 70 EUR
Zilveren morellenlepel, getorste steel 339
Zilveren morellenlepel, getorste steel
Startprijs 80 EUR
Zilveren chatelaine met 3 signetten 332
Zilveren chatelaine met 3 signetten
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Porseleinen klok, Schwarzwald 3687
Porseleinen klok, Schwarzwald

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Celadon figuur 6580
Celadon figuur

Resultaat:

60 EUR

Beschilderd dekseldoosje 2095
Beschilderd dekseldoosje
Startprijs 50 EUR
Beeld, 'R. Kaesbach'. 5002
Beeld, 'R. Kaesbach'.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Documentenkist 2088
Documentenkist

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4543
Perzisch tapijt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, mahonie. 3680
Engelse staande klok, mahonie.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren eierlepel, getorste steel 325
Zilveren eierlepel, getorste steel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4536
Perzisch kleed

Resultaat:

40 EUR

Ring met granaat 782
Ring met granaat
Startprijs 50 EUR
6 Zilveren theelepels 775
6 Zilveren theelepels
Startprijs 40 EUR
Zilveren miniatuur slee 768
Zilveren miniatuur slee
Startprijs 35 EUR
Perzisch tapijt 4529
Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR
Dolk met hoornen heft 3114
Dolk met hoornen heft
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Percussie karabijn, 19e eeuw 3107
Percussie karabijn, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken geweerrek en geweerkoffer 3100
Eiken geweerrek en geweerkoffer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Nederlandse helm, 1927 3064
Nederlandse helm, 1927

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Derde Rijk Luftwaffe dolk 3057
Derde Rijk Luftwaffe dolk

Resultaat:

400 EUR

Schijfgeweer 'Geneve'. 3050
Schijfgeweer 'Geneve'.
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Vuursteen pistool, 15 mm. 3014
Vuursteen pistool, 15 mm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oostenrijks console Augustin geweer 3007
Oostenrijks console Augustin geweer

Resultaat:

475 EUR