Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Weense pendule. 3704
Weense pendule.
Startprijs 200 EUR
Staande klok (2 gewichten) 3579
Staande klok (2 gewichten)
Startprijs 200 EUR
Weense regulateur, 2 gewichter 3545
Weense regulateur, 2 gewichter
Startprijs 200 EUR
Staande klok met Fries uurwerk 3534
Staande klok met Fries uurwerk
Startprijs 200 EUR
Duitse staande klok 3529
Duitse staande klok
Startprijs 200 EUR
Bureau-klok, Lenzkirch 3693
Bureau-klok, Lenzkirch
Startprijs 190 EUR
Eéngewicht-klok 3694
Eéngewicht-klok
Startprijs 180 EUR
Schwarzwald klokje met wekker. 3709
Schwarzwald klokje met wekker.
Startprijs 175 EUR
Eiken staande Duitse klok 3580
Eiken staande Duitse klok
Startprijs 175 EUR
Tafelklok, 'Lorenz Fürtwangler' 3699
Tafelklok, 'Lorenz Fürtwangler'
Startprijs 160 EUR
Franse pendule 3691
Franse pendule
Startprijs 150 EUR
Grunder vrijslinger 3686
Grunder vrijslinger
Startprijs 150 EUR
Tafelklok, 18e-19e eeuw 3672
Tafelklok, 18e-19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Marmeren klokkenstel, zwart 3585
Marmeren klokkenstel, zwart
Startprijs 150 EUR
Staande klok 3578
Staande klok
Startprijs 150 EUR
Westminster tafelklok (Junghans) 3567
Westminster tafelklok (Junghans)
Startprijs 150 EUR
Westminster tafelklok 3562
Westminster tafelklok
Startprijs 150 EUR
Pendule met intarsia 3551
Pendule met intarsia
Startprijs 150 EUR
Franse glaspendule 3696
Franse glaspendule
Startprijs 140 EUR
Tafelklokje (Junghans) 3695
Tafelklokje (Junghans)
Startprijs 140 EUR
Staartklok 3697
Staartklok
Startprijs 125 EUR
Tafelklok + slinger. 3700
Tafelklok + slinger.
Startprijs 100 EUR
Schoolklok/Stationsklok. 3635
Schoolklok/Stationsklok.
Startprijs 100 EUR
Kleine tafelklok, 19e eeuw. 3661
Kleine tafelklok, 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR