Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok, Eikenhout.
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met bronzen sierwerk en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Friese staartklok, kopie
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Tafelklok, Lenzkirch
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten tafelklok met 'Lenzkirch' uurwerk. '1 Million 892 850'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 28 x 24 x 12 cm. In goede staat.

Franse tafelklok.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met ingebouwd achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Functies niet getest. Afmeting: 27 x 29 x 10 cm. In redelijke staat.

Duitse klok.
Resultaat: 75 EUR

Antieke Duitse staande klok 'Uhrenkopf'. Met Schwarzwald uurwerk. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 48 x 39 x 28 cm. In matige staat.

Klokkenman
Resultaat: 75 EUR

Oude Schwarzwald metaal gegoten klokkenman. Eén wijzer af. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.

Art Nouveau klokje.
Resultaat: 75 EUR

Antiek notenhouten Art Nouveau klok. Circa 1915. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, veerslinger. Uurwerk gemerkt 'PHS'. Afmeting: 33,5 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Pendule met figuur
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen Jugendstil pendule. Circa 1915. Pendule heeft een achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag. Figuur bij been afgebroken. Afmeting: 47 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok, Wortelnoten
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Schoolklok met messing rand.
Resultaat: 70 EUR

Antieke schoolklok met messing omranding. Achtdaags uurwerk ? Circa: 1900. Afmeting: 47 x 28 x 11 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Mahoniehout.
Resultaat: 65 EUR

Kleine mahoniehouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Wekker in messing kast
Resultaat: 65 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse messing reiswekker. Gemerkt 'M.S'. Afmeting: 8,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.

Comtoise (bloemslinger)
Resultaat: 65 EUR

Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.

Schippertje klok, Eikenhout
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Friese Schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Jugendstil vrijslinger
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Jugendstil notenhouten vrijslinger met origineel F.M.S. uurwerk (kroon niet origineel). Circa 1910. Afmeting: 80 x 37 x 18 cm. In goede staat.

Junghans reiswekker in lederen foudraal.
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke Duitse messing Junghans reiswekker in lederen foudraal. Circa: 1920. Afmeting: 4,5 x 4 x 4,5 cm. In goede staat.

Kolompendule, 19e eeuw.
Resultaat: 60 EUR

Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.

Comtoise.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaaten harpslinger (slinger boven afgebroken). 19e Eeuw. Compleet met bok en sleutel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Comtoise
Resultaat: 55 EUR

Oude comtoise klok. Tweede helft 20e eeuw. Van messing en emaille wijzerplaat en lyraslinger. Afmeting: 32 x 28 cm ø. In goede staat.

Staartklok (eiken)
Resultaat: 55 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Wekker (Lenzkirch)
Resultaat: 55 EUR

Antieke Jugendstil eikenhouten Lenzkirch wekker. Circa: 1915. 'Lenzkirch A.U.G. '. Afmeting: 9 x 8 x 5 cm. In goede staat.

Franse wekkerklok.
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse notenhouten wekkerklok met twee bellen. Circa: 1900. Lichte wormbeval. Functies niet getest. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Tafelklok, eigenbouw.
Resultaat: 50 EUR

Eigenbouw. Tafelklok gemaakt van antieke delen. Klokkast staande klok met achtdaags Frans pedule uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: 56 x 34 x 27 cm. In matige staat.

Bakelieten wekker met lamp.
Resultaat: 50 EUR

Antieke bakelieten wekker met lamp. Circa: 1930. Gemerkt 'Cotna Electrique Versailles'. Met trafo. Afmeting: 35 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Pendule
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Klok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse pub/schoolklok met blikken wijzerplaat. Circa 1900. (stil uurwerk, geen ketting aandrijving). Afmeting: 13 x 40 cm ø. In goede staat.

Regulateur, kopie
Resultaat: 40 EUR

Oude notenhouten paardjes regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Engelse wandklok.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten wandklok. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt 'Herbert Robertson'. Afmeting: 10 x 32 cm ø. In goede staat.

Klok onder stolp.
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse 'Kundo' jaarpendule onder glazen stolp. Circa: 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Jugenstil vrijslinger
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Bureauklokje.
Resultaat: 40 EUR

Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.

Frans uurwerk.
Resultaat: 35 EUR

Antiek Frans compleet uurwerk met montageringen. Circa 1900. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en mooie wijzerplaat. Afmeting: ø 9 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.