Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge.
Resultaat: 7.000 EUR

Zeldzaam vroeg 18e eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge door Andries Vermeulen. Met scheepjes-mechaniek, maanstand, wekker functie, secondenaanduiding, maandaanduiding, dagaanduiding, datumaand...

'Amsterdammer', Staande klok.
Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuws Louis Seize eikenhouten staande klok. Hendrik Vollenhove Amsterdam. Circa: 1780. Klok heeft maanstand, datum, ankergang en halfuur-slag uurwerk op twee verzilverde bellen. Tevens heeft de kl...

Pendule, Vis.
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde messing empire pendule. Circa 1820. Lyra spelende engel op dolfijn. Prachtige vergulding. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41,5 ...

Pendule (Empire)
Resultaat: 1.100 EUR

Mooie gave vuurvergulde bronzen Franse empire pendule, circa 1810. Pendule is compleet en heeft goede vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:30x12x 45 cm...

Weense regulateur
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Weense notenhouten 'Laterndle Uhr' met bandintarsia en 19e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, gave albast wijzerplaat en mooie slinger. Klokkast 20e eeuw. Afmeting: 102 cm....

Biedermeier staande klok, Oldenburg.
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse antieke Biedermeier kersenhouten staande klok. 'A. Kaewer, Oldenburg'. Klok heeft mooie emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op één bel. Afmeting: 210 x 44 x 28 cm. In zeer go...

Schwarzwalder klok op console
Resultaat: 1.000 EUR

Grote antieke houtgesneden Schwarzwald console klok met herten, bacchus en adelaar. Fijn gesneden, mooie kwaliteit. Circa: 1890. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 123 cm. In zee...

Franse bronzen reiswekker.
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse bronzen reiswekker in Louis Seize-stijl met eind 19e eeuws uurwerk, stil. Zonder slagwerk. Bovenliggende balans, emaille wijzerplaat beschadigd, één sierstuk rechtsboven wij...

Franse wachtklok.
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame antieke Franse wachtklok met compositie metalen figuur en draaiende glazen bol. Circa: 1870. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Tafel klok, ca. 1890.
Resultaat: 900 EUR

Antieke tafelklok met maanstand, dagaanduiding, plated wijzerplaat, bronzen sierstukken, zwart gepolitoerde kast. Uurwerk gestempeld, met rennend hert. Wijzerplaat gesigneerd 'John Smith London'. Klok...

Bergische klok
Resultaat: 850 EUR

18e Eeuws Duitse Barok notenhouten geïntarseerde 'Uhrenkopf' klok met kwartier-slag uurwerk, drie gewichten (weekloper), emaille schotel wijzerplaat (beschadigd). Gesigneerd 'Johan Abraham 1791 Soling...

Weense klok
Resultaat: 800 EUR

Zeer grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten gesigneerde Weense empire pendule. Circa 1800. Pendule heeft volle zuilen, groot uurwerk met kwartieslag en repetitie. 'P.F. Wanitzer in Frankfurt'm. Pendule ...

Vuurvergulde Franse pendule
Resultaat: 800 EUR

Vuurvergulde antieke Franse empire, Seize pendule. Circa 1800. Ridder met lyra 'Amour et Gloré'. Pendule heeft een achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Zeer goede vergulding. Afmeting: ...

Zwitserse Stutzuhr, 18e eeuw.
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Zwitserse Barok Stutzuhr tafelklok met spillegang, gegraveerd uurwerk, wekkerfunctie en Repetit - Non repetit en Sonat - Silent functie. Klok heeft verder kwartierslag op dubbele bel. Wijzer...

Staartklok met scheepjesmechaniek
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Dwarsklok
Resultaat: 625 EUR

Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.

Weense 'Hausherren' pendule.
Resultaat: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse originele Weense 'Hausherren' pendule met notenhouten klokkast, messing beslag en vergulde sierstukken. Pendule heeft kwartierslag uurwerk en datum aanduiding. Wijzerplaat beschadigd,...

Staande Grunder klok
Resultaat: 575 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit staande klok, twee delig. Circa 1880. Huwelijk uurwerk met klokkast, kroon niet origineel. Klok heeft twee gewichten, halfuur slag. Functies niet getest. Afmeting: 220 c...

Albast pendule met schommel
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Franse albast schommel pendule. Pendule heeft een achtdaags uurwerk en halfuur-slag. Circa 1870. Ornamenten zijn met goudkleur bijgewerkt. Afmeting: 47 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen pendule.
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...

Duitse wandklok, Anno 1673.
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Duitse wandklok met houtgestoken stoel. Anno 1673. Metalschilder-uhr met adelaar en kroon. Bel afgebroken, drie gewichten. Functies niet getest. Afmeting: 82 x 47 x 13 cm. In redelijk/goede...

Augenwender staande klok.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Duits notenhouten staande Barok klok met bandintarsia. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Emaille wijzerplaat bijgeschilderd. Afneembare 'Augenwender Uhrenkopf'. Gesigneerd 'P.G. T...

Balkon vrijslinger
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse notenhouten reuzen balkon vrijslinger met origineel Kienzle uurwerk. Circa 1890. Minimale beschadigingen. Afmeting: 122 x 50 x 21 cm. In goede staat.

Portaalklok.
Resultaat: 450 EUR

Franse Louis Seize pendule met twee-kleurig marmer wit-zwart, en vuurvergulde ornamenten. 'Robin a Paris'. Circa 1800. Eén ornament op zuil mist. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtje...

Engelse staande klok, mahonie.
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...

Staande Duitse klok, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Duitse eikenhouten Barok staande klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags uurwerk met slagwerk. Klok heeft afneembare klokkop, mogelijk Bergisch, mogelijk huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 240 c...

Miniatuur staande klok.
Resultaat: 400 EUR

Hollandse antieke mahoniehouten miniatuur staande klok, voor zakhorloge 'portre montre' + niet functionerend horloge. Circa: 1900. Achtertik (klepje) mist. Afmeting: 45 x 16 x 9 cm. In goede staat.

Barok Stutzuhr
Resultaat: 380 EUR

18e Eeuws Weense Barok Stutzuhr tafelklok met niet origineel spillegang uurwerk. Repetitie-functie en slaan/niet slaan functies niet aangesloten. Mooie originele klokkast. Afmeting 46 x 28 x 18 cm. In...

Pendulestel met faunen
Resultaat: 350 EUR

Zware Italiaanse messing met marmeren pendulestel met faunen. Gemerkt 'Imperial'. Tweede helft 20e eeuw. Pendule heeft een achtdaags uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 62 - 69 cm. In zeer goede staat.

Antieke Duitse 'Uhrenkopf'.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse gesigneerde 'Uhrenkopf' klok. 'C. Weissner 1723'. Dagloper, halfuur-slag uurwerk. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 51 x 41 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Staande wortelnoten klok
Resultaat: 350 EUR

Hollandse staande wortelnoten Westminster klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft kwartierslag uurwerk. Afmeting: 232 x 54 x 31 cm. In goede staat.

Weense Stutz Uhr.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Weense zwarte Barok Stutz Uhr met kwartierslag-uurwerk, spillegang, repetitie, slaan / niet slaan functie, emaille wijzerplaten. Grote wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 4...

Console klok
Resultaat: 320 EUR

Antieke Duitse 'Lenzkirch' console wandklok met verguld bronzen beslag en origineel uurwerk. Achtdaags (stil uurwerk) (1 million nr. 218018). Bij console onderstaartje niet van brons, verder in goede ...

Pendule met inlegwerk.
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse palissander pendule met been (? ) inleg, fruitranken en paradijsvogels. Circa: 1860, Louis Philippe. Chips emaille wijzerplaat bij sleutelgaten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, half...

Haan klok.
Resultaat: 300 EUR

Franse Haan comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. 18e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 40 cm.

Schotse staande klok
Resultaat: 300 EUR

Mooie antieke Engelse mahoniehouten Schotse staande klok. Circa: 1800. Achtdaags-uurwerk, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'Mottis Williams Betesda'. Afmeting: 231 x 67 x 24 cm. In goede staat...

Staande Engelse klok
Resultaat: 285 EUR

Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. Achtdaags- uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Afmeting: 220 x 49 x 27 cm. In goede staat

Franse Cartel pendule
Resultaat: 280 EUR

Vergulde bronzen Franse cartel pendule. 19e Eeuw. Met achtdaags stil uurwerk, emaille wijzerplaat. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Staande klok met dubbele bel.
Resultaat: 275 EUR

Duitse drie-delige eikenhouten gesigneerde Barok, Louis Seize staande klok. 'J.J. Schröder Ödingen'. Klok heeft afneembare 'Uhrenkopf' kop en een achtdaags-uurwerk met slagwerk op twee bellen. Wijzerp...

Franse boulle klok.
Resultaat: 260 EUR

Antieke Franse schildpad boulle klok. Circa: 1800. Zijkanten mist boulle. Behoeft restauratie. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten tafelklok, Lenzkirch.
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch tafelklok met maanstand. 'Lenzkirch AUG 2 Million Nr.: 089868'. Circa 1900. Met originele sloten, sleutels en bronzen versieringen. Afmeting: 42 x 30 x 20 cm. In g...

Staande Duitse klok, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Duitse eikenhouten Barok/Louis Seize staande klok. Circa 1829. Klok heeft een één-dags uurwerk met beschadigde emaille wijzerplaat. Tevens is de klok voorzien van een ster-intarsia in de kast en de kl...

Friese staartklok, Eikenhout
Resultaat: 250 EUR

Grote eikenhouten Louis Seize Friese staartklok met timpaan kap en mooie originele beschildering en patina. Circa 1780. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

18 Eeuws Friese stoelklok met mooie originele polychromie met wekker. Afmeting: 74 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met aparte kop. Met latoenkoperen spiegels en mooie beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Boulle klok
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws Weense boulle pendule met palissanderhouten klokhoofd. Circa 1820. Inleg is volledig intact. Met messing en zilver plated inleg. Klok heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting:...

Engelse staande klok
Resultaat: 250 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok met zilverkleurige ( plated) bronzen wijzerplaat. 18e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met seconden en datum aanduiding.. Afmeting: 205x62x30 cm. In...

Staande klok.
Resultaat: 240 EUR

Antiek Duitse Junghans eikenhouten staande klok, bolkop. Circa 1930. Klok heeft halfuur slag uurwerk op acht gongstaven en een messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting circa 190 x 70 x 34 c...

Delftse pendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Delftse porseleinen fles pendule met origineel Frans uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 x 25 x 16 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel.
Resultaat: 225 EUR

Groot drie-delig bronzen Italiaans klokkenstel. Tweede helft 20e eeuw. Met mechanisch achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 61 x 36 x 13 cm. en 60 x 35 cm ø. In goede staat.

Porseleinen klok, Schwarzwald
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...

Franse portaal pendule
Resultaat: 220 EUR

Grote Franse origineel geëboniseerde portaal pendule. Circa 1850. Pendule heeft een achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 x 26,5 x 16 cm. In zeer goede staat.

'Sevres' pendule met porselein.
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger

Staand horloge
Resultaat: 200 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten miniatuur staand horloge met Portre Montre. Circa 1900 en 18e eeuws. Met spillegang uurwerk. 'D.D. Noveron London'. Functies niet getest, ketting snek eraf. Afmeting: 43 ...

Frans klokkenstel, 3-delig
Resultaat: 200 EUR

Antiek Frans onyx klokkenstel met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. (één vleugel met breukje). Afmeting: 61 - 65 cm. In zeer goede staat.

Weens uurwerk
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.

4x uurwerk/klok
Resultaat: 200 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuws staande klok uurwerken. Functies niet getest. Afmeting: circa 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Weense pendule ca. 1820
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws Weense pendule met kwartierslag-uurwerk op twee bellen. Achterplaatje mist, slinger mist, één slaghamertje mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Noten klokkast gaaf en compleet met messing...

Kolompendule met messing inleg
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Franse boulle zuilen pendule met emaille en parelmoer. Circa: 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Kolompendule.
Resultaat: 190 EUR

Grote antieke Franse portaal pendule met druivenranken intarsia en vergulde ornamenten. Circa: 1850. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 48 x 24 x 12 cm. In goede staa...

Weense klok.
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense pendule met origineel uurwerk. Eén daags uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Eén sierstuk achter slinger mist, adelaar bovenop mist. Afmeting: 59 x...

Tafelklok, wortelnoten.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse wortelnoten tafelklok met ingebouwd Duits 'Vorderzappler' uurwerk met spillegang (huwelijk). Functies niet getest. Afmeting: 42 x 32 x 20 cm. In goede staat

Witte klok, Parijs.
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Franse Parijse Neuchattel console wandklok. Beschildering later. Origineel uurwerk. Gesigneerd op platine 'Alexandre le Roy a Paris'. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, en to...

Lantaarnklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.

Barok Zappler klok.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse 'Vorderzappler' Barok tafelklok met plated 18e eeuwse wijzerplaat en spillegang uurwerk. Huwelijk uurwerk + wijzerplaat. Wijzers: één kapot, één mist. Afmeting: 33 x 23 x 9 cm. In redel...

Frans portaal pendule.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse portaal pendule met florale intarsia. Circa: 1860. Wijzerplaat iets beschadigd, veerslinger gebroken. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Klokkast in goede staat. Afmeting: 44,5...

Engelse staande klok.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse staande klok met eikenhouten en mahoniehouten klokkast. Circa 1800. Klok heeft originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 225x53x23cm. In goede staat.

19e Eeuws uurwerk, Zuid Holland
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.

Mini regulateur
Resultaat: 145 EUR

Antieke mahoniehouten mini-regulateur met messing beslag. Kleinere restauraties. Schoon uurwerk, Nr. 118120. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 48 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Franse marmeren pendule.
Resultaat: 140 EUR

Franse antieke wit marmeren pendule met schrijver. 19e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Afmeting: 42 x 30 x 14 cm. In redelijke staat.

2 Grote Weense regulateurs
Resultaat: 130 EUR

Twee grote Weense gewichten regulateurs. Twee gewichters, halfuur-slag klokwerk met paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Duitse klok ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'J.J. Brücher Hildenbach 1806'. Eén-daags uurwerk, wijzerplaat gelijmd. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 47 x 40 x 26 cm. In redelijke ...

Duitse klok.
Resultaat: 130 EUR

Antiek Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'Spies a Siegen'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, weekloper. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 54 x 46 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse klok ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse staande klok 'Uhrenkopf'. Gesigneerd 'Bernard Dönnerbrink Uhrmacher in Gescher 1801'. Betreft zoldervondst. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, dagloper. Functies niet getest. Afmeting: 49...

Zeldzaam grote Zaanse klok
Resultaat: 125 EUR

Zeer grote Hollandse Zaanse mahoniehouten klok met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 38 x 22 cm. In goede staat.

Kolom-pendule
Resultaat: 125 EUR

Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...

Uurwerk, staande klok
Resultaat: 120 EUR

Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...

Staande (Warmink) klok, wortelnoten.
Resultaat: 120 EUR

Wortelnoten staande Warmink klok op console. Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 (47)x24 (29)x175 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten Friese kor staartklok, circa 1800. Klok is voorzien van mooie beschilderde originele wijzerplaat. Afmeting: 127 cm. In goede staat.

Achter glas beschildering
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Weense achter-glas klok met berglandschap. Circa: 1840. Achter-glasschildering laat gedeeltelijk los. Afmeting: 61 x 16 x 72 cm. In redelijk/goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 110 EUR

Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 110 EUR

Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. (slinger geknapt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Westminster tafelklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Tafelklok met kroon
Resultaat: 110 EUR

Antieke Engelse notenhouten tafelklok met snijwerk (halfuur-slag). 'Rombach Bros Watch & Clockmakers, Old Kent Road, circa 1890. Afmeting 33x17x41cm. In goede staat.

Franse pendule Rousseau
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse onyx pendule met figuur gesigneerd 'Rousseau retour des Foins'. Circa 1900. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. (Hoekje onyx is er af). Afmeting: 54 cm. In redelijke staat.

Comtoise
Resultaat: 100 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang met ijzeren stoel. Functies niet getest. Slaghamer zit los. Comtoise heeft een mooie emaille wijzerplaat en vouwslinger. Afmeting: 47 x 29 x 16 cm...

Franse marmeren Art Nouveau pendule.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa: 1920. Afmeting: 45 x 39 x 12 cm. In goede staat.

Tafelklok, bronskleurig.
Resultaat: 100 EUR

Kleine Barok tafelklok, circa 1800, Duitsland. Met ingebouwd Frans antiek uurwerk, circa 1820. Klok heeft ankergang, touwtjesslinger, halfuur-slag uurwerk. (mogelijk huwelijk). Functies niet getest. A...

Klokje in kist.
Resultaat: 100 EUR

'France Jaeger' bureauklok in mahoniehouten kist. Met centrale seconden uurwerk. Batterij functie. Circa: 1950. Afmeting: 8 x 14 x 16 cm. In goede staat.

Franse comtoise, ca. 1800.
Resultaat: 95 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat. Circa: 1800. Afmeting: 40 x 24 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Friese staartklok
Resultaat: 90 EUR

Grote Friese eikenhouten staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Tafelklok, bronskleurig.
Resultaat: 90 EUR

Grote eigenbouw tafelklok. Gemaakt van antieke delen. Deels boulle, overgeschilderd, houten kast. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 72 x 31 x 19 cm. In matige staat.

Friese staartklok, Mahoniehout.
Resultaat: 85 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch klokkenstel.
Resultaat: 85 EUR

Antiek keramieken 'Villeroy en Boch' klokkast met uurwerk en twee vazen. Haarlijnen in klokkast, vazen beschadigd. Afmeting: 29 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.

Grootmoeders klok, Lenzkirch.
Resultaat: 85 EUR

Voor-oorlogse Lenzkirch wortelnoten buffetklok met emaille wijzerplaat. '1 Million 986518'. Afmeting: 35 x 65 x 16 cm. In goede staat.

Klok, 'Rotterdamse school'.
Resultaat: 81 EUR

Eikenhouten Amsterdamse school pendule met Duitse Pfeilkreuz-uurwerk. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op gongveer. Circa: 1925. Afmeting: 37 x 13 x 22 cm. In goede staat.